Prointegra
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
Inwazja azjatyckich biedronek w polskich domach. Ich ukąszenie może być niebezpieczne

22.10.2020 16:41

Biedronki azjatyckie gromadzą się właśnie na ramach okien, drzwi, szparach i szczelinach elewacji domów i mieszkań. Wszystko dlatego, że drapieżne owady rozpoczynają poszukiwanie kryjówki na zimę. Mimo że przypominają zwykłe biedronki, te mogą ugryźć, stanowią także zagrożenie dla alergików.

Tagi: Polska, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

Z Kanału Elbląskiego spuszczono wodę. Co się kryje na dnie?

17.10.2020 8:41

Po sezonie żeglugowym z Kanału Elbląskiego została wypompowana woda. To celowy zabieg, by można było przeprowadzić remonty i konserwacje urządzeń. To też okazja, by chętni mogli zobaczyć tak zwany suchy kanał- poinformował Bogusław Pinkiewicz z Wód Polskich w Gdańsku.

Źródło: podroze.onet.pl

“Loty donikąd” w Europie! Ruszają z nimi 2 linie świetnie znane w Polsce

15.10.2020 7:47

Najpierw była Azja i Australia, a teraz słynne widokowe “loty donikąd” dotarły do Europy. Zrealizują je znane u nas linie,

Źródło: zetolot.pl

Inwazja pawi koło Rawenny. "Ważą po 10 kilogramów i powodują szkody"

13.10.2020 20:42

Miejscowość koło Rawenny na północy Włoch zmaga się z inwazją pawi. Wielkie ptaki niszczą dachy domów i karoserię zaparkowanych samochodów. Mieszkańcy nie kryją, że mają już ich dość - informuje we wtorek lokalne wydanie dziennika "Corriere della Sera".

Tagi: Włochy, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

Inwazja wtyka amerykańskiego. Śmierdzący owad w polskich domach

13.10.2020 16:43

Coraz częściej w polskich domach pojawia się duży, brązowo-czarny owad z długimi odnóżami. Wtyk amerykański daje się szybko rozpoznać m.in. po nieprzyjemnych zapachu. Jest to gatunek inwazyjny, szkodnik, który może powodować zamieranie drzew.

Tagi: Polska, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

Piza z opcją na Cinque Terre za £12 w dwie strony. 4 dni z weekendem za £77 (loty i 3* hotel)

06.10.2020 10:47


Okazja na pobyt w Toskanii i Ligurii we Włoszech. Przeloty z Londynu Stansted do Pizy dostępne są wielu terminach za jedyne £12 w obie strony. Propozycję na 4-dniową wycieczkę od czwartku do niedzieli zarezerwujecie za £77 za osobę (loty i bardzo dorby 3* hotel). Na chwilę obecną po powrocie z Włoch do UK nie obowiązuje […]

Źródło: www.podroznik.co.uk

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami