Prointegra
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
HISZPANIA. Apartament Deluxe dla 2-osob. Zapraszamy., cala Polska

14.11.2020 16:41

NASZA OFERTA, > to okazja na super urlop! Morze + Slonce = Wypoczynek, to piekna Hiszpania wita i serdecznie zaprasza. ...

Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Spektakularne znaleziska w średniowiecznej osadzie na Mazowszu

07.11.2020 12:42

Około 200 metalowych przedmiotów - w tym pozłacaną ostrogę i ozdoby kobiece odkryli archeolodzy w Poniatach Wielkich na terenie osady z XI/XII-XIII w. Unikatowa jest aplikacja ukazująca twarz - podobne przedmioty znane są z terenów pogranicza euroazjatyckiego - uważają badacze.

Tagi: Osaka, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

LOT szuka dodatkowych pieniędzy… w kieszeniach pasażerów

03.11.2020 7:28

LOT rozszerza ofertę taryf przewozu bagażu również na rejsach azjatyckich. Taryfa LOT Economy SAVER umożliwia zakup biletów na podróże z

Tagi: LOT, Azja
Źródło: zetolot.pl

Amerykańscy naukowcy znaleźli pierwsze gniazdo "morderczych" szerszeni

25.10.2020 12:41

Amerykańskim naukowcom udało się dotrzeć do pierwszego gniazda niebezpiecznych szerszeni azjatyckich. Owady, które pojawiły się w USA są niebezpieczne przede wszystkim dla pszczół, ale ich użądlenie może doprowadzić również do śmierci człowieka.

Tagi: USA, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

Lizbona i okolice 2016

24.10.2020 20:41


Po tygodniowym intensywnym zwiedzaniu Andaluzji wróciliśmy na ostatnie 3 dni urlopu do Portugalii. Jadąc z Sewilli do Setúbalu, gdzie zaplanowaliśmy sobie nocleg, zatrzymaliśmy się na obiad w Grândoli. Była to też dobra okazja, by zobaczyć pomnik, upamiętniający "rewolucję goździków" 1974 roku, który przegapiliśmy podczas naszego pobytu w Grândoli rok wcześniej.
Grândola

Źródło: www.trip4cheap.pl

Inwazja azjatyckich biedronek w polskich domach. Ich ukąszenie może być niebezpieczne

22.10.2020 16:41

Biedronki azjatyckie gromadzą się właśnie na ramach okien, drzwi, szparach i szczelinach elewacji domów i mieszkań. Wszystko dlatego, że drapieżne owady rozpoczynają poszukiwanie kryjówki na zimę. Mimo że przypominają zwykłe biedronki, te mogą ugryźć, stanowią także zagrożenie dla alergików.

Tagi: Polska, Azja
Źródło: podroze.onet.pl

Z Kanału Elbląskiego spuszczono wodę. Co się kryje na dnie?

17.10.2020 20:42

Po sezonie żeglugowym z Kanału Elbląskiego została wypompowana woda. To celowy zabieg, by można było przeprowadzić remonty i konserwacje urządzeń. To też okazja, by chętni mogli zobaczyć tak zwany suchy kanał- poinformował Bogusław Pinkiewicz z Wód Polskich w Gdańsku.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up