Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Berlin  RSS
Niemcy zamykają częściowo duże lotnisko ledwie miesiąc po jego uruchomieniu

02.12.2020 16:41

Otwarte pod koniec października lotnisko Berlin-Brandenburg zostanie częściowo zamknięte po miesiącu działania, powodem epidemia koronawirusa. Lotnisko ma prawdziwego pecha. Najpierw wielokrotnie przekładane otwarcie z powodów technicznych, teraz do listy problemów można dopisać zmniejszone zainteresowanie podróżami lotniczymi z powodu COVID-19.

Tagi: Niemcy, USA, Berlin, LOT
Źródło: podroze.onet.pl

Berlin pobił jesienny rekord ciepła

30.11.2020 20:41

Berlin pobił jesienią kolejny rekord temperatury. Według Niemieckiej Służby Meteorologicznej (DWD) średnia temperatura w regionie w okresie od września do listopada była o około dwa stopnie wyższa od długoterminowej wartości porównawczej - informuje portal rbb24.

Tagi: Berlin
Źródło: podroze.onet.pl

Co zwiedzić po drodze z Warszawy do Łodzi? Co zwiedzić po drodze z Łodzi do Warszawy?

19.11.2020 20:41


Autostrada A2, zwana także Autostradą Wolności przecina nasz kraj wzdłuż, prowadząc z Warszawy, przez Łódź i Poznań do Berlina.

Źródło: www.bezmapy.pl

Berlińskie lotnisko Brandenburg ruszyło pełną parą. Tegel zamknięte

10.11.2020 5:17

Wszyscy pasażerowie korzystają już z nowo otwartego portu lotniczego Berlin-Brandenburg. Lotnisko Tegel zamknęło się po ponad 70 latach działalności. 8 listopada jako ostatni wystartował stamtąd samolot Air France'u.

Źródło: www.rp.pl

Jedno z najsłynniejszych i najgorszych lotnisk Europy zamyka się! Dziś ostatni rejs

09.11.2020 7:44

W związku z otwarciem nowego portu lotniczego w Berlinie zamyka się słynne lotnisko Tegel – jedno z najciekawszych, ale też

Tagi: Berlin, LOT
Źródło: zetolot.pl

Dwa pierwsze samoloty wylądowały na nowym lotnisku w Berlinie

31.10.2020 20:41

Dwa samoloty - jeden należący do grupy Lufthansa, a drugi do linii Easyjet - wylądowały w sobotę na międzynarodowym lotnisku Berlin-Brandenburg. Inaugurację działalności nowego portu lotniczego poprzedziły wieloletnie skandale, skutkujące 9-letnim opóźnieniem inwestycji i wzrostem kosztów budowy z ok. 2,7 mld euro do prawie 6 mld.

Źródło: podroze.onet.pl

Muzeum figur woskowych usunęło sylwetkę Trumpa. Jeszcze przed wynikiem wyborów

31.10.2020 16:43

Muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Berlinie wyrzuciło na śmietnika modela przedstawiającego Prezydenta USA Donalda Trumpa. Jak pisze Reuters, taką decyzję podjęto, przewidując, że Trump straci urząd w najbliższych wyborach.

Tagi: USA, Berlin
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami