Hopaj
Wiadomości z tagiem Berlin  RSS
Kultowa marka odzieżowa w Europejskim

04.08.2020 10:20

Niemiecki brand - Marcell von Berlin debiutuje w Warszawie, w HE Concept Store, który zajmuje powierzchnię na poziomie -1, w strefie Europejski Boutiques, z wejściem od strony Krakowskiego Przedmieścia. Jest to jedyna autorska przestrzeń w Warszawie, w której przeważającą część asortymentu wykonali czołowi, polscy artyści, projektanci mody i rzemieślnicy.

Tagi: Berlin
Źródło: www.propertynews.pl

Co pandemia zmieni w transakcjach na rynku hoteli?

03.08.2020 14:59

Choć rynek hotelowy w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, można mówić o niewykorzystanym potencjale inwestycyjnym tego sektora. Przeciętnie, w ciągu roku w całym kraju zamyka się o połowę mniej transakcji hotelowych niż w samym tylko w Berlinie - informują eksperci JLL.

Tagi: Berlin
Źródło: www.propertynews.pl

Krzysztof Ibisz zdradza, co jego zdaniem warto zobaczyć w Berlinie

18.07.2020 20:41

Ostatnich kilka dni Krzysztof Ibisz wraz ze swoim najstarszym synem spędził w Berlinie. W instagramowych relacjach z podróży najwięcej uwagi poświęcił Kreuzbergowi. Nazywa ją najbardziej odjechaną dzielnicą Berlina.

Tagi: Berlin
Źródło: podroze.onet.pl

FlixBus wchodzi do krajów bałtyckich

08.07.2020 13:31

Flix Bus uruchamia pięć regularnych linii, które połączą Tallinn, Rygę, Wilno i Kowno z Warszawą i Berlinem.

Tagi: Berlin, Wilno
Źródło: www.rp.pl

Accor wprowadza hotele Tribe do Europy. Nie ominie Warszawy

02.07.2020 14:26

Już jesienią do Europy zawita TRIBE, lifestylowa marka Accor, do tej pory dostępna jedynie w Australii. Pierwsze obiekty pojawią się m.in. w Paryżu, Amsterdamie i Warszawie, a w najbliższych latach dołączą do nich Londyn, Berlin czy Wiedeń. W ramach wzmacniania lifestylowego portfolio Accor planuje otwarcie ponad 50 obiektów sygnowanych marką. Debiutujący w Warszawie hotel TRIBE pierwszych gości przywita w 2021 roku.

Źródło: www.propertynews.pl

Wkrótce wrócą podróże do Turcji?

02.07.2020 14:05

Dziś w Berlinie gości delegacja ministrów z Turcji, którzy ze swoimi niemieckimi odpowiednikami rozmawiali między innymi o ostrzeżeniu przed podróżami do tego kraju.

Tagi: Turcja, Berlin
Źródło: www.rp.pl

Polskie miasto, które bywa nazywane „Paryżem Północy”

29.06.2020 0:42

Szczecin to miasto niezwykłe. Mówi się o nim, że to „Paryż Północy”, ale pasowałoby do niego także określenie „Zielona Wenecja Północy” lub „Pływający ogród”. Wyjątkowe położenie, bliskość Berlina, łatwość w komunikacji ze Skandynawią, własny port, duże tereny zielone, liczne akweny wodne, ciekawe zabytki, atrakcyjna oferta kulturalna to potencjał Szczecina coraz lepiej wykorzystywany dla rozwoju turystyki.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami