f4up
Wiadomości z tagiem Czechy  RSS
#TarczaNieStarcza. W innych krajach sytuacja wygląda o wiele lepiej

23.03.2020 8:52

Czechy mają 80 proc. dopłaty do wynagrodzenia, Wielka Brytania – darmowe pożyczki do 25 tys. funtów, a w Kanadzie ludziom bez dochodów państwo dostarczy czeki do skrzynek. Tymczasem polski rząd albo ma niską świadomość gospodarczą, albo nie ma pieniędzy. Dlatego trzeba zorganizować okrągły stół i w ciągu jednego dnia wypracować najważniejsze rozwiązania – uważa Bartosz Bieszyński ze Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, koordynator sztabu kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju.

Źródło: www.propertynews.pl

Kontrole na granicach. Jak wygląda sytuacja na granicach z naszymi sąsiadami?

14.03.2020 12:41

W związku z zagrożeniem epidemicznym i rozprzestrzenianiem się koronawirusa w okresie od 15 marca br. do 24 marca br. będzie tymczasowo przywrócona kontrola graniczna na granicy wewnętrznej. Granicę Polski z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją będzie można przekraczać tylko w wyznaczonych miejscach. Jak wygląda sytuacja na poszczególnych granicach z naszymi sąsiadami?

Źródło: podroze.onet.pl

Nasi sąsiedzi zamykają wszystkie lotniska i nie tylko oni! A kraje szykują miliardy na pomoc liniom

13.03.2020 7:46

Węgry, Słowacja i Czechy wprowadzają stan wyjątkowy w związku z epidemią koronawirusa, a Słowacy dodatkowo zamykają granice dla obcokrajowców –

Źródło: zetolot.pl

Ryanair odwołuje kolejne loty z powodu koronawirusa

09.03.2020 20:41

Koronawirus we Włoszech spowodował, że Ryanair w odpowiedzi na decyzję rządu o zablokowaniu możliwości podróżowania do "pomarańczowej strefy" w północnej części kraju, ogłosił kolejne cięcia w rozkładach lotów do i z Włoch. Decyzje o zakazie lotów z i do Włoch ze skutkiem natychmiastowym wydały również władze innych krajów (Słowacja, Czechy, Węgry, Malta i Rumunia).

Źródło: podroze.onet.pl

Chcieli zrobić zdjęcie na tle gór, teraz grozi im ponad 10 tys. złotych kary

09.03.2020 16:41

Karkonoski Park Narodowy poinformował o niecodziennym zdarzeniu i kolejnym przypadku dość nierozsądnego zachowania turystów. Tym razem dwóje Czechów chciało po czeskiej stronie parku zrobić zdjęcia auta na tle gór - jak wynika z posta KPN, nie skończyło się to dla nich zbyt szczęśliwie.

Źródło: podroze.onet.pl

Czy to jest najpiękniejsza wieś w Czechach?

25.02.2020 12:41

Holaszowice to wieś w Czechach, położona w powiecie Czeskie Budziejowice, u podnóża Szumawy. Otoczona jest lasami i pięknymi górskimi terenami. Jest bodaj najbardziej bajkową wioską w całej Republice Czeskiej.

Tagi: Czechy
Źródło: podroze.onet.pl

Wschodnie Czechy - nieznana kraina pierników, zamków i skarbów UNESCO

14.02.2020 16:43

Wschodnie Czechy, którą to jeden z najciekawszych regionów u naszych południowych sąsiadów, ilością zabytków i atrakcji nieustępujący bardziej znanym zakątkom, jak Morawy czy region uzdrowisk w Czechach Zachodnich. Tak się jednak nieszczęśliwie składa, że polscy turyści zaglądają tutaj rzadko.

Tagi: Czechy
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami