f4up
Wiadomości z tagiem Dania  RSS
Zalety posiadania roweru miejskiego w mieście

01.08.2020 14:28


Mieszkasz w mieście i nie wiesz czy posiadanie roweru Ci się opłaca? Oczywiście, że tak! Sprawdź jaki rower wybrać, by poruszanie się po mieście sprawiało przyjemność i było komfortowe.

Tagi: Dania
Źródło: przeglad-turystyczny.pl

Ścieżkami Powstania Warszawskiego

31.07.2020 12:41

Nierówna walka żołnierzy podziemnej armii z niemieckim okupantem o wyzwolenie stolicy, pozostaje bodaj najbardziej tragicznym i kontrowersyjnym epizodem II wojny światowej na ziemiach Polski. 63 dni heroicznej walki, właściwie od pierwszych dni skazanej na porażkę bez pomocy z zewnątrz, doprowadziło do całkowitego zniszczenia miasta i śmierci ponad 200 tys. jej cywilnych mieszkańców. Zginęło też prawie 20 tys. żołnierzy podziemnej armii. Z drugiej strony - bohaterska postawa powstańców, ich hart ducha, osobista odwaga i gotowość oddania życia za ojczyznę, stały się ogromną inspiracją, źródłem otuchy i wzorem dla członków opozycji podczas powojennych rządów komunistów.

Źródło: podroze.onet.pl

Polacy oszczędzają na wakacjach?

29.07.2020 14:38

Prawie trzy czwarte Polaków pozytywnie ocenia swoją sytuację finansową, mimo to większość nie planuje wyjazdu wakacyjnego wynika z badania Polskiego Funduszu Rozwoju i Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

Tagi: Praga, Dania
Źródło: www.rp.pl

Zakintos z Londynu za £18 w dwie strony. 7 dni za £143 (loty i 4* hotel ze śniadaniem)

29.07.2020 9:50


Słoneczna Grecja w bardzo dobrej cenie od Wizz Air. Przeloty z Londynu na wyspę Zakintos zarezerwujecie za £18 w obie strony z Wizz Discount Club. Propozycję na tygodniowy pobyt – przeloty wraz z noclegami w 4* hotelu z codziennymi śniadaniami zarezerwujecie za £143 za osobę. LONDYN LUTON ⇆ ZAKINTOS Zarezerwuj loty » 27.09 – […]

Źródło: www.podroznik.co.uk

Najczęściej nad polskie morze i razem z rodziną. Wakacyjne plany Polaków

28.07.2020 16:41

Wakacje 2020 w pełni, a Polska Organizacja Turystyczna opublikowała właśnie wyniki badania dotyczącego tegorocznych wakacyjnych planów Polaków. Z jednej strony pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany prawie dwóm trzecim Polaków, ale i tak ponad połowa badanych wybiera się na urlop.

Źródło: podroze.onet.pl

Accor ma przepis na udane i bezpieczne wakacje

28.07.2020 15:14

Choć pandemia wielu z nas pokrzyżowała wakacyjne plany, badania pokazują, że znaczna większość Polaków spędzi urlop w kraju. To doskonała okazja, by odkryć na nowo polskie miejscowości turystyczne, kurorty i nieznane atrakcje. Dlatego Accor przypomina, o czym pamiętać w trakcie wyjazdu, na co zwracać uwagę, by spędzić w tym roku wymarzone wakacje.

Źródło: www.propertynews.pl

POT: Ponad połowa Polaków wyjedzie w tym roku na wakacje

27.07.2020 17:52

Pandemia covidu-19 i związane z nią ograniczenia pokrzyżowały plany wyjazdowe prawie dwóm trzecim Polaków wynika z czerwcowego badania Polskiej Organizacji Turystycznej. Na wakacje z co najmniej jednym noclegiem wybiera się jednak ponad połowa ankietowanych.

Źródło: www.rp.pl

Jordania przywraca międzynarodowe loty. Ale nie z Polski

26.07.2020 13:51

5 sierpnia Jordania otworzy na międzynarodowy ruch pasażerski, zamknięte od połowy marca, lotniska.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami