Hopaj
Wiadomości z tagiem Dubaj  RSS
Odwiedź Dubaj zimą i ciesz się bezpłatnym pobytem w hotelu

02.12.2020 16:01


Podczas zimowego wyjazdu do Dubaju linie Emirates zapewniają swoim klientom wyjątkową ofertę, czyli bezpłatny pobyt w JW Marriott Marquis Dubai, jednym z najwyższych hoteli pięciogwiazdkowych na świecie. Drapacz chmur oferuje najlepsze restauracje, własną galerię handlową, światowej sławy spa oraz świetną lokalizację w pobliżu takich atrakcji jak Dubai Mall, Burdż Chalifa i Opera w Dubaju. Bilety…

Źródło: nawalizkach.com.pl

Kwiatowy samolot w Dubaju. Martyna Wojciechowska pod wrażeniem

25.11.2020 12:41

Kolorowe kwiaty, zielone łąki i bujne ogrody to nie wszystko, co czeka gości ogrodu Dubai Miracle. O istnieniu niezwykłego miejsca na mapie Dubaju z kwiatowym samolotem na czele przypomniała w swoich mediach społecznościowych Martyna Wojciechowska. Pod jej publikacją nie brakuje komentarzy zachwytu, pojawiły się też gorzkie słowa.

Tagi: Dubaj, LOT, BLIK
Źródło: podroze.onet.pl

Linie Emirates zapewnią darmowy nocleg w Dubaju

25.11.2020 11:38

Linie Emirates ponownie wprowadziły ofertę Dubai Connect, która zapewnia podróżującym tranzytem przez hub w Dubaju bezpłatny pobyt w hotelu w tym mieście. Oferta jest dostępna na podróże we wszystkich klasach i jest skierowana do klientów, których najszybsze połączenie lotnicze przekracza 10 godzin oczekiwania na przesiadkę. Dubai Connect zapewnia, że ​​podróżowanie przez hub Emirates przebiega bezproblemowo pomimo zmienionych rozkładów lotów podczas pandemii COVID-19.

Źródło: www.propertynews.pl

Linie Emirates wprowadzają usługę Dubai Connect

25.11.2020 9:41


Usługa Dubai Connect (przesiadka w Dubaju) zapewnia bezpłatny pobyt w hotelu dla pasażerów o minimalnym czasie tranzytu powyżej 10 godzin. Linie Emirates ponownie wprowadziły ofertę Dubai Connect, która zapewnia podróżującym tranzytem przez hub w Dubaju bezpłatny pobyt w hotelu w tym mieście. Oferta jest dostępna na podróże we wszystkich klasach i jest skierowana do klientów,…

Źródło: nawalizkach.com.pl

Z nimi możesz podróżować teraz spokojnie! To najbezpieczniejsze linie lotnicze w czasach pandemii

20.11.2020 7:36

Wybrano najbezpieczniejsze linie lotnicze świata w czasach pandemii. Najlepszym przewoźnikiem, z którym możemy czuć się spokojnie został Emirates. Dubajskie linii

Źródło: zetolot.pl

"Człowiek rakieta" zginął w tragicznym wypadku w Dubaju

19.11.2020 0:43

Vince Reffet, znany jako "człowiek akieta", zmarł dziś w Dubaju w wyniku wypadku odniesionego podczas treningu. Francuski sportowiec był znany z używania oryginalnego kombinezonu, do którego były podczepione małe silniki rakietowe umożliwiające mu swobodne latanie.

Tagi: Dubaj, Porto
Źródło: podroze.onet.pl

„Człowiek-rakieta” zginął w tragicznym wypadku w Dubaju

18.11.2020 12:41

Vince Reffet, znany jako „człowiek-rakieta” zmarł dziś w Dubaju w wyniku wypadku odniesionego podczas treningu. Francuski sporotwiec był znany z używania oryginalnego kombinezonu, do którego były podczepione małe silniki rakietowe umożliwiające mu swobodne latanie.

Tagi: Dubaj
Źródło: podroze.onet.pl

Wieża Chalify w Dubaju w biało-czerwonych barwach

12.11.2020 12:41

11 listopada, z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości, najwyższy budynek świata, Burdż Chalifa w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA), został rozświetlony na biało-czerwono. Na koncie drapacza chmur na Twitterze pojawił się także wpis z życzeniami: "Polakom życzymy dalszego rozwoju i pomyślności".

Tagi: Dubaj
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami