f4up
Wiadomości z tagiem Egipt  RSS
Przewodnik po najpiękniejszych miejscach w Izraelu

19.05.2020 16:41

Izrael to państwo zdominowane przez społeczność żydowską i kojarzone przede wszystkim z judaizmem. Leży ono w Azji Zachodniej, na wschodnim brzegu Morza Śródziemnego. Izrael graniczy z Egiptem, Jordanią, Syrią i Libanem. Sprawdź co warto zobaczyć w Izraelu, jakie atrakcje czekają na turystów w tym miejscu.

Tagi: Egipt
Źródło: podroze.onet.pl

Egipt hotele bez bufetów, za to z odkażaniem bagażu

18.05.2020 12:38

Dwumetrowa odległość między gośćmi, mierzenie temperatury przy każdym wejściu i brak bufetu takie między innymi zasady wprowadza w egipskich hotelach Ministerstwo Turystyki i Starożytnego Dziedzictwa.

Tagi: Hotele, Egipt
Źródło: www.rp.pl

Egipt szykuje się do częściowego otwarcia hoteli

17.05.2020 14:51

Rząd Egiptu rozpoczął w kontrolę hoteli w miejscowościach wypoczynkowych, aby sprawdzić, czy te wdrożyły zasady bezpieczeństwa związane z COVID-19.

Tagi: Hotele, Egipt
Źródło: hotelnews.pl

Egipt kolejne trzy miesiące stanu wyjątkowego

28.04.2020 20:41

Prezydent Abd el-Fatah es-Sisi przedłużył o trzy miesiące stan wyjątkowy w Egipcie. Powołał się na sytuację wywołaną pandemią.

Tagi: Egipt
Źródło: www.rp.pl

Egipski rząd próbuje ratować turystykę

23.04.2020 15:28

Władze Egiptu apelują do przedsiębiorców turystycznych, aby dbali o dobre samopoczucie i zarobki swoich pracowników, a za zwalnianie grożą odebraniem licencji.

Tagi: Egipt, Bali
Źródło: www.rp.pl

Jak się zachować w muzułmańskim kraju podczas ramadanu?

22.04.2020 16:42

Co prawda w najbliższym czasie nie wybierzemy się do Turcji, Egiptu czy Maroka, warto jednak wiedzieć, z jakimi ograniczeniami i trudnościami wiąże się rozpoczynający się ramadan. 24 kwietnia ponad miliardowa społeczność muzułmańska na całym świecie rozpoczyna święty miesiąc postu, który potrwa do 23 maja.

Źródło: podroze.onet.pl

Jak się zachować w muzułmańskim kraju podczas ramadanu?

22.04.2020 12:41

Co prawda w najbliższym czasie nie wybierzemy się do Turcji, Egiptu czy Maroka, warto jednak wiedzieć, z jakimi ograniczeniami i trudnościami wiąże się rozpoczynający się ramadan. 23 kwietnia ponad miliardowa społeczność muzułmańska na całym świecie rozpoczyna święty miesiąc postu, który potrwa do 23 maja.

Źródło: podroze.onet.pl

Grecja na wakacje tanieje, Egipt drożeje

22.04.2020 0:41

Niska cena ropy i stabilne kursy dolara i euro powodują, że ceny wakacji w biurach podróży praktycznie nie rosną ocenia prezes Instytutu Badań Rynku Turystycznego Traveldata Andrzej Betlej.

Tagi: Grecja, Egipt
Źródło: www.rp.pl

Egipt to dobre miejsce na odreagowanie koronawirusa

20.04.2020 20:41

Na razie ograniczamy wydatki i przenosimy klientów na późniejsze terminy, ale wierzymy, że Polacy chętnie wrócą po kryzysie do Egiptu, żeby odpocząć po epidemii mówi dyrektor biura podróży ETI Grzegorz Karolewski.

Tagi: USA, Egipt, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami