Hopaj
Wiadomości z tagiem Egipt  RSS
Egipt uruchomi loty z Luksoru nad Morze Czerwone

21.01.2020 6:20

„Przyjedź do Egiptu” to nowy program promocyjny Ministerstwa Turystyki i Starożytnego Dziedzictwa tego kraju. Zakłada on uruchomienie lotów między Luksorem a kurortami nad Morzem Czerwonym.

Tagi: Loty, LOT, Egipt
Źródło: www.rp.pl

Zimą Polacy najchętniej jeżdżą w Tatry, Beskid Śląski i Karkonosze

19.01.2020 10:41

Na wypoczynek zimowy Polacy najchętniej wybierają Tatry, Beskid Śląski i Karkonosze - podała Polska Izba Turystyczna. Z kolei najpopularniejsze kierunki zagraniczne to Egipt i Wyspy Kanaryjskie i Włochy.

Źródło: podroze.onet.pl

Egipt połączył turystykę ze starożytnością

31.12.2019 6:09

Khaled al Anani został nowym ministrem starożytności i turystyki Egiptu. To wynik połączenia resortów, które dotychczas funkcjonowały niezależnie.

Tagi: Egipt
Źródło: www.rp.pl

Polacy coraz chętniej wyjeżdżają w okresie świąteczno-noworocznym. Króluje Egipt

26.12.2019 10:41

W okresie świąteczno-noworocznym Polacy najchętniej wyjeżdżają do Egiptu, który ma 40 proc. udział w rynku - podała Polska Izba Turystyczna za portalem fly.pl. Drugi najchętniej wybierany kierunek to Wyspy Kanaryjskie.

Źródło: podroze.onet.pl

Egipt chroni rafę przed nurkami

17.12.2019 0:23

Minister turystyki Egiptu, Rania al-Maszat, zawiesiła na rok wydawanie licencji centrom nurkowym i jachtowym w regionie Morza Czerwonego i południowego Synaju.

Tagi: Egipt
Źródło: www.rp.pl

Traveldata: Ciepłe ferie ciągle w cenie

17.12.2019 0:08

Najwięcej tanich ofert wyjazdów na ferie do Egiptu miały Best Reisen i Sun & Fun. Na Wyspy Kanaryjskie najtaniej można było wyjechać z Itaką. Z kolei podróż na Turecką Riwierę można było kupić niedrogo w TUI Poland i Primie Holiday pokazuje raport.

Źródło: www.rp.pl

Jakie dokumenty potrzebne są w Egipcie?

10.12.2019 10:41

Chcesz odwiedzić Egipt? Jakie dokumenty musisz ze sobą zabrać? Potrzebny jest przede wszystkim paszport ważny jeszcze przez co najmniej sześć miesięcy oraz wiza, którą można wykupić między innymi na lotnisku.

Źródło: podroze.onet.pl

Travelplanet.pl: Na święta do Egiptu

28.11.2019 13:47

Prawie jedna trzecia klientów biur podróży spędzi Boże Narodzenie lub przywita Nowy Rok w Egipcie mówi raport Travelplanet.pl.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami