f4up
Wiadomości z tagiem Europa  RSS
ADB i Ruben Hotel wdrażają system vuTymeTM

24.01.2020 9:50

Ruben Hotel wdrożył system vuTymeTM zaprojektowany przez ADB, który będzie uatrakcyjniał pobyt gości, a właścicielowi hotelu zapewni szereg dodatkowych korzyści. To pierwsze wdrożenie systemu vuTymeTM w Europie, chociaż ADB jest jednym z największych dostawców tego typu rozwiązań w Stanach Zjednoczonych.

Tagi: Hotele, Europa
Źródło: www.propertynews.pl

"Mafia tour" w Neapolu. Oferta wycieczki śladami kamorry wywołała protesty

24.01.2020 8:41

“Mafia tour”- to hasło oferty dla turystów w Neapolu, która wywołała tam polemikę i protesty. W jej ramach za 25 euro od osoby proponuje się zwiedzanie miejsc związanych z działalnością kamorry. Inicjatywę tę potępił burmistrz miasta Luigi de Magistris.

Źródło: podroze.onet.pl

Magazyn turystyczny sposób na zatrzymanie klientów

23.01.2020 6:48

Niektórzy niemieccy agenci wydają własne magazyny turystyczne. W ten sposób chcą przywiązać do siebie klientów. Jeden z nich może za 2 tysiące euro przygotować taki magazyn dla kolegów z branży.

Tagi: Europa, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Kolejna oferta domów za tzw. jedno euro. Tym razem kusi Bisaccia

22.01.2020 8:06

Kolejne domy za 1 euro. Władze włoskiej miejscowości Bisaccia wystawiły na sprzedaż 90 opuszczonych domów i zachęcają do zakupów całe

Tagi: Europa
Źródło: zetolot.pl

Kolejna oferta domów za tzw. jedno euro. Tym razem kusi Bisaccia

21.01.2020 20:41

Kolejne domy za 1 euro. Władze włoskiej miejscowości Bisaccia wystawiły na sprzedaż 90 opuszczonych domów i zachęcają do zakupów całe rodziny oraz grupy przyjaciół. Czy warto skusić się na dom za jeden euro?

Tagi: Europa
Źródło: podroze.onet.pl

Ciemność i trwanie. Kto powinien się wstydzić za zbrodnie kolonializmu?

21.01.2020 14:41

120 lat temu w brytyjskiej prasie ukazał się pierwszy odcinek "Jądra Ciemności" Josepha Conrada. - Autor został okrzyknięty sumieniem kolonialnej Europy. Tyle że Europa do dziś ma problem, by z kolonialną przeszłością się rozliczyć - uważa prof. Andrzej Polus, afrykanista z Instytutu Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Źródło: podroze.onet.pl

Cztery godziny włączonego internetu za granicą. Dostał rachunek na 16 tys. euro

20.01.2020 10:41

Rachunek na 16 tys. euro otrzymał od włoskiego operatora posiadacz telefonu komórkowego z Wenecji, który podczas podróży do Ameryki Południowej miał przez cztery godziny włączony internet. Teraz dochodzi swych praw wspierany przez organizację obrony konsumentów.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami