Wiocha
Wiadomości z tagiem Grecja  RSS
Zabrakło imion dla huraganów, naukowcy sięgają po grecki alfabet

19.09.2020 8:41

Rekordowy, "szalony" sezon huraganów na Atlantyku spowodował, że zabrakło tradycyjnych imion dla burz i amerykańscy naukowcy zaczęli nazywać zjawiska literami greckiego alfabetu. Burza Alfa pojawiła się u wybrzeży Portugalii - poinformowała w piątek agencja AP.

Źródło: podroze.onet.pl

Marta Manowska poczuła się w Wambierzycach, jak we Włoszech

18.09.2020 12:41

"Czułam się tam, jakbym wjechała do innego kraju. A to nasz. Piękny" – o jakim miejscu w Polsce pisze w ten sposób Marta Manowska? O Wambierzycach. W tej wiosce, położonej w powiecie kłodzkim, słynącej z niezwykłej bazyliki, odnalazła klimat Włoch albo Grecji.

Źródło: podroze.onet.pl

Karpacz i okolice

17.09.2020 22:37


Od roku miałem plany, wiele planów, na wrześniowy urlop. Z wiadomych względów wszystko padło.
Kombinowałem jeszcze coś w Europie (Włochy, Chorwacja, Grecja), ale te nieustanne komunikaty o nowej liście  z zakazem lotów...
Wyszło na to, że jak w lutym zdążyłem do Meksyku, Gwatemali i Belize, to musi na ten rok wystarczyć.
Ale Kodeks pracy nakazuje wziąć  10 dni roboczych urlopu, to padło na Karpacz. Od urodzenia kocham góry, przez wiele lat biegałem po Orlej Perci, ale nadszedł SKS i koniec.
Jorguś

Źródło: www.trip4cheap.pl

Kreta z Bristolu za £16 w dwie strony! 7 dni za £93 (loty i 3* noclegi)

17.09.2020 18:05


Słoneczna Grecja w bardzo dobrej cenie od Ryanair. Przeloty last minute z Bristolu do Chanii na Krecie dostępne są za jedyne £16 w obie strony. Propozycję na tygodniowy wypoczynek z noclegami w pobliżu Agia Marina w pobliżu Chanii zarezerwujecie za £93 za osobę (loty i 3* noclegi). Przypominamy, że na chwilę obecną po przylocie z […]

Źródło: www.podroznik.co.uk

Grecja ogłasza nowy pakiet pomocowy

16.09.2020 5:46

Obniżenie stawki VAT między innymi na imprezy zorganizowane i transport, a także rozwiązania wspierające pracodawców i pracowników tak wygląda kolejny pakiet pomocowy ogłoszony właśnie przez premiera Grecji.

Tagi: Grecja
Źródło: www.rp.pl

Grecja z dużymi spadkami liczby turystów

15.09.2020 6:14

O 74,5 procent spadła liczba pasażerów, którzy przylecieli na greckie lotniska regionalne w ciągu pierwszych ośmiu miesięcy roku wynika z analizy firmy Fraport zarządzającej 14 portami w tym kraju.

Źródło: www.rp.pl

ECTAA: Grecja najlepsza na urlop w drugiej połowie roku

14.09.2020 12:11

Organizacja Związków Biur Podróży Unii Europejskiej na mocy umowy podpisanej z Grecką Narodową Organizacją Turystyczną będzie promować Grecję wśród 70 tysięcy biur podróży z Europy.

Tagi: Urlop, Grecja
Źródło: www.rp.pl

Traveldata: Egipt przegonił Grecję i Turcję

14.09.2020 1:58

Warto zwrócić uwagę na dość niezwykłą sytuację średnia cena wycieczki do Egiptu przewyższa o ponad 330 złotych średnią wyjazdu do Grecji i o ponad 550 złotych wyjazdu do Turcji pisze Traveldata.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra