Wiocha
Wiadomości z tagiem Hanoi  RSS
W tym kraju żyje 95 milionów ludzi, mają tylko 1213 zakażonych. Polak opowiada, jak to zrobili

08.11.2020 0:41

W Polsce padają kolejne dzienne rekordy zakażeń na koronawirusa, tymczasem w Wietnamie, w którym żyje 95 milionów osób, od początku pandemii wykryto tylko 1213 przypadków COVID-19, a zmarło tylko 35 osób. O sytuacji w kraju położonym w południowo-wschodniej Azji rozmawiamy z Mateuszem Kotowskim, mieszkającym w stolicy kraju - Hanoi od 2009 r.

Tagi: USA, Hanoi, Wietnam
Źródło: podroze.onet.pl

104-latka wynajęła helikopter, żeby odwiedzić rodzinę

30.10.2020 0:43

Mieszkająca w domu spokojnej starości 104-letnia Dunka Margrethe Hansen chciała odwiedzić rodzinę, ale nie mogła się udać w 175-kilometrową podróż samochodem, gdyż długie siedzenie sprawia jej problemy. Zamiast tego wynajęła helikopter - poinformowały duńskie media.

Tagi: Hanoi
Źródło: podroze.onet.pl

Kwitnie handel fałszywymi wynikami testów na COVID-19! Po co pasażerowie oszukują?

27.10.2020 7:36

Bezsens tego rozwiązania jest tym większy, że cena takiego podrabianego certyfikatu często przekracza wykonanie prawdziwego testu. Okazuje się jednak, że

Źródło: zetolot.pl

Re: Gdzie na ferie zimowe dla "nienarciarzy"?

21.10.2020 12:44

W Polsce jest masa interesujących miejscówek w które moĹźna pojechać.
Jadąć za granicę - szczególnie poza kraje UE, trzeba się liczyć z dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym.
Mimo wszystko w kraju mi się taniej i lepiej wypoczywa.
Ze swojej strony polecam Hanza w Borach Tucholskich. Bardzo miły hotel spa o świetnym standardzie:
Swietne miejsce na rodzinny weekend.

Źródło: forum.gazeta.pl

Sewilla - co zobaczyć w stolicy flamenco?

15.10.2020 0:42

Hiszpanie mawiają: "quien no ha visto Sevilla, no ha visto maravilla" co oznacza mniej więcej, że kto nie widział Sewilli, nie widział cudu. Jest jednym z najbardziej fascynujących miast Hiszpanii - była ulubioną siedzibą królewskiego dworu, a od odkrycia Ameryki kontrolowała - aż do początku XVIII w. - cały hiszpański handel z Nowym Światem. Była też główną siedzibą Świętej Inkwizycji. Obecnie jest niekwestionowaną stolicą flamenco i korridy. Przyjrzyjmy się Sewilli i jej atrakcjom z bliska.

Źródło: podroze.onet.pl

Od 10 lat tworzy szczęśliwy związek z Pakistańczykiem. Tak Polka łamie stereotypy

18.09.2020 16:41

Choć nie ukrywa, że miała uprzedzenia w stosunku do osób z krajów muzułmańskich, na zaaranżowane przez koleżankę spotkanie postanowiła pójść. - Poszłam, aby go spławić, stało się odwrotnie. Miłość od pierwszego wejrzenia w stylu czysto bollywoodzkim, choć wówczas nie znałam jeszcze tych filmów - wspomina Hanka Loch, która od 10 lat wiedzie szczęśliwe i szalone życie z Pakistańczykiem. W rozmowie z Onet Podróże zdradza m.in., co ich połączyło, jak reagują na ich związek inni i jak to się stało, że mieszkają obecnie w Bahrajnie.

Źródło: podroze.onet.pl

(7) Własna instalacja fotowoltaiczna - SolarisOZE

17.09.2020 12:00

Pragniesz płacić mniej za elektryczność? Jeżeli tak to na pewno powinieneś zapoznać się z możliwościami naszej firmy. Siedziba naszej firmy znajduje się w Kielcach, jednak obsługujemy klientów z o wiele szerszego terenu. Zakres robionych przez nas usług związanych z panelami fotowoltaicznymi obejmuje doradzanie, handel, wsparcie techniczne, serwis czy też montaż tych rozwiązań. Wszelkie sprzedawane czy też oferowane przez nas panele są rzeczywiście odpowiedniej jakości oraz mają ćwierć wieku gwarancji sprawnego działania. Dostarczane przez naszą firmę rozwiązania są bardzo skuteczne i dają możliwość na konkretne ograniczenie kosztów prądu. Osobom decydującym się na współpracę z nami jesteśmy w stanie zapewnić instalacje on-grid, off-grid oraz rozwiązania hybrydowe. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i dbamy, aby był w 100% zachwycony z oferowanych przez nas usług. Oferowane przez nas instalacje są naprawdę różnej mocy w zależności od potrzeb klientów. Potrafimy poradzić sobie z realizacją nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

Tagi: Hanoi, Kos, SPA
Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami