Hopaj
Wiadomości z tagiem Hotele  RSS
Hotel Retro czeka rozbudowa

22.01.2020 16:23

Radni Zielonej Góry zmienili miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla części ul. Dworcowej. O zmianę wnioskowali właściciele hotelu Retro, którzy chcą rozbudować budynek.

Źródło: www.propertynews.pl

Podhalańska Salamandra zamieni się w hotel

22.01.2020 16:06

Zniszczony gmach WDW "Salamandra" w Kościelisku przeobrazi się w hotel - podaje krakow.wyborcza.pl.

Źródło: www.propertynews.pl

Goście hoteli zapłacą za droższy prąd dla biznesu?

22.01.2020 12:48

Podwyżki cen energii elektrycznej sprawiają, że hotele nie tylko muszą zmierzyć się z wyższymi rachunkami, ale też dostają coraz większe faktury od podwykonawców. I choć obiekty niechętnie przerzucają te koszty na swoich gości, może okazać się, że w nadchodzących miesiącach nie będą miały wyjścia.

Tagi: Hotele, Kos
Źródło: www.propertynews.pl

Apartamenty i hotel w Cieplicach

22.01.2020 0:44

Góry to wakacje poza sezonem. Latem można cieszyć się zielonymi szczytami, a zimą zaśnieżonymi. Czyste powietrze i poczucie wolności to czynniki, które przyciągają turystów w góry, którzy marzą o ich zdobyciu. Ale nawet bez ambicji wspinacza można marzyć o spędzeniu kilku dni z dala od zgiełku jego rodzinnego miasta. Dla tych, którzy wyruszą w góry na weekend, oferujemy apartamenty Karkonosze gdzie każdy może wypocząć razem ze swoimi przyjaciółmi bądź z rodziną. Zapraszamy do rezerwacji na naszej stronie internetowej. NOWICKA IDALIA "IDAR" PHP ul. Nad Stawami 5A 58-560 Jelenia Góra

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Sieć B&B Hotels zawitała do Rzeszowa

21.01.2020 15:27


Popularna w Europie sieć hoteli B&B Hotels, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami kontynuuje swój rozwój w Polsce. Dwa miesiące po otwarciu obiektu w Nowym Targu, pierwszych gości przywitał B&B Rzeszów Centrum, który powiększył portfolio sieci o kolejne 64 komfortowe pokoje. To już ósmy hotel B&B w naszym kraju. 1 grudnia 2019 r. zadebiutował hotel B&B Rzeszów […]

Źródło: lubiepodroze.eu

Najpierw Nowy Targ, teraz Rzeszów. Kolejne obiekty B&B Hotels otwarte dla gości

21.01.2020 13:39

Sieć hoteli B&B Hotels, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami kontynuuje swój rozwój w Polsce. Dwa miesiące po otwarciu obiektu w Nowym Targu, pierwszych gości przywitał B&B Rzeszów Centrum, który powiększył portfolio sieci o kolejne 64 komfortowe pokoje. To już ósmy hotel B&B w naszym kraju.

Źródło: www.propertynews.pl

Odp: Wyjazd na weekend

21.01.2020 11:17

Polecam Ci to miejsce:Bardzo lubimy ten hotel zarówno do odpoczynku rodzinnego jak i do firmowych spotkań - szkoleń. Od wielu lat wracam i nigdy nie byłam zawiedziona. Baseny, sauny, pyszna kuchnia i wygodne pokoje, bardzo miła obsługa. Wszystko na wysokim poziomie. Hotel zapewnia wiele atrakcji umilających pobyt.Poza tym ma bardzo ładne położenie w Borach Tucholskich - moim zdaniem jest to jedna z ładniejszych okolic Polski.

Źródło: forum.travelway.pl

Remont hotelu Pod Orłem. Co się zmieni?

21.01.2020 9:49

Hotel Pod Orłem w Bydgoszczy czekają duże zmiany. Miejski konserwator zabytków – Sławomir Marcysiak, zapowiada, że zakres prac remontowych będzie ogromny i obejmuje m.in. odrestaurowanie sali kolumnowej, przywrócenie zabytkowego wejścia do budynku – informuje bydgoska Wyborcza.

Tagi: Hotele, Praga
Źródło: www.propertynews.pl

IGHP ma nową szefową na Mazowszu

20.01.2020 18:41

Zarząd Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego powołał na stanowisko dyrektora regionalnego w województwie mazowieckim Elżbietę Nitsze, która aktualnie kieruje Airport Hotelem Okęcie.

Tagi: Hotele
Źródło: www.rp.pl

Hotelowi giganci w Taszkencie

20.01.2020 12:11


Trzy wielkie międzynarodowe marki hotelowe – InterContinental, Sheraton i Radisson – zamierzają budować nowe hotele..

Źródło: ttg.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami