Wiocha
Wiadomości z tagiem IMGW  RSS
IMGW ostrzega: Przymrozki w całej Polsce. Nawet -9 stopni

24.03.2020 9:05


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w całej Polsce. Nocami temperatura spadnie nawet do -9 stopni Celsjusza.

Tagi: Polska, SPA, Rzym, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Opady śniegu i przymrozki. IMGW wydał ostrzeżenia

22.03.2020 21:51


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) prognozuje spadek temperatur. Ostrzeżenia pierwszego stopnia o przymrozkach wydano dla całej Polski.

Tagi: Polska, SPA, Rzym, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Sztorm na Bałtyku. Wiatr do ośmiu stopni w skali Beauforta

18.03.2020 13:31


Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW w Gdyni wydało w środę ostrzeżenie drugiego stopnia przed sztormem na południowo-wschodnim Bałtyku.

Tagi: Bałtyk, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Przymrozki, silny wiatr i sztorm na Bałtyku. IMGW ostrzega

15.03.2020 16:41


W niedzielę po południu IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami dla woj. warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego. Na południu kraju może silnie wiać.

Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW ostrzega przed przymrozkami

14.03.2020 17:52


Na terenie województwa opolskiego z soboty na niedzielę spodziewane są przymrozki - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu. Temperatura może spaść nawet do minut sześciu stopni.

Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW ostrzega: Silny wiatr niemal w całym kraju

13.03.2020 10:36


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w piątek rano ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla 13 województw. Wietrznie nie będzie tylko na Podlasiu, Warmii i Mazurach oraz w województwie opolskim.

Źródło: pogoda.interia.pl

Silny wiatr niemal w całym kraju. IMGW ostrzega

12.03.2020 7:18


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega w czwartek przed silnym wiatrem. Będzie wiało niemal w całym kraju. Na wybrzeżu i północy woj. warmińsko-mazurskiego w porywach wiatr może osiągnąć prędkość do 110 km/h.

Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW: Silny wiatr na północnym wschodzie, Wybrzeżu Gdańskim i południu

11.03.2020 7:21


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega w środę przed silnymi wiatrami na północnym wschodzie, Wybrzeżu Gdańskim i południu kraju. W porywach wiatr może osiągać prędkość do 80 km/h.

Tagi: Gdańsk, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Wiosna coraz bliżej? Najnowsza prognoza pogody

04.03.2020 9:36


Jak podaje IMGW, Polska znajduje się pod wpływem niżu z rejonu Zatoki Gdańskiej, który przemieszcza się nad Bałtyk, a od południowego zachodu rozbudowuje się klin wyżowy. Najbliższe dni przyniosą sporo słońca, wciąż jednak możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu.

Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW ostrzega przed silnym wiatrem na południu Polski

29.02.2020 9:04


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla południowych powiatów Śląska, Małopolski i Podkarpacia. Obowiązywać one będą od godziny 15 do godziny 3 w nocy w województwach śląskich i małopolskim, natomiast w podkarpackim do godziny 8 rano w niedzielę (1 marca).

Źródło: pogoda.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami