f4up
Wiadomości z tagiem IMGW  RSS
Silny wiatr na Pomorzu. IMGW ostrzega

21.10.2020 23:13


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w środę po południu (21 października) ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla województwa pomorskiego. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 7.30 w czwartek (22 października).

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Prognoza pogody: W czwartek nawet 20 stopni

21.10.2020 8:07


Jak informuje IMGW, niemal cała zachodnia i północna Europa jest pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych, jedynie Półwysep Apeniński, Bałkany i Nizina Węgierska znajdują się w zasięgu słabych ośrodków wyżowych. Polska jest na skraju rozległego układu niżowego znad Wysp Brytyjskich. Na północy kraju zaznacza się strefa pofalowanego frontu. Z południowego-zachodu napływa coraz cieplejsze powietrze polarne morskie.

Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW wydało ostrzeżenie przed silnym wiatrem dla pięciu województw

20.10.2020 14:45


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał we wtorek (20 października) po południu ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla pięciu województw.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Silna mgła w nocy. IMGW ostrzega kierowców

19.10.2020 14:45


W poniedziałek (19 października) po południu IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silną mgłą w nocy z poniedziałku na wtorek dla czterech województw.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Intensywne opady deszczu w Polsce. IMGW ostrzega kilka województw

14.10.2020 8:18


W środę rano w większości kraju wciąż obowiązują ostrzeżenia przed intensywnym deszczem. Najsilniejszych opadów spodziewać się należy na Dolnym Śląsku - czerwony alert trzeciego stopnia wydano dla powiatu kłodzkiego. IMGW ostrzega również przed silnym wiatrem, m.in. na Pomorzu, gdzie jego porywy mogą osiągnąć nawet 95 km/h.

Tagi: Polska, Porto, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Intensywnie pada w całym kraju. IMGW ostrzega

13.10.2020 15:43


IMGW wydał we wtorek po południu (13 października) ostrzeżenie pierwszego i drugiego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu dla całej Polski. Alert drugiego stopnia obowiązuje na południu kraju oraz na Pomorzu.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Na południu kraju przybywa wody w rzekach. Dane IMGW

13.10.2020 6:34


Na południu kraju nadal przybywa wody w rzekach - podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Przekroczone są stany ostrzegawcze, a w woj. śląskim na rzece Pszczynce - stan alarmowy.

Tagi: Dania, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Uwaga na intensywne opady deszczu. Ostrzeżenia IMGW

12.10.2020 15:04


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek po południu (12 października) ostrzeżenia pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu na Podlasiu. Wciąż obowiązują również alerty wydane rano dla kilku województw, m.in. woj. mazowieckiego i małopolskiego.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Intensywny deszcz. IMGW wydał alerty drugiego stopnia

12.10.2020 6:11


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w poniedziałek (12 października) ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia przed intensywnymi deszczami dla centralnej i południowej Polski.

Tagi: Polska, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Najnowsza prognoza pogody: Będzie pochmurno, deszczowo i chłodniej

11.10.2020 22:03


W nadchodzącym tygodniu będzie pochmurno, deszczowo i znacznie chłodniej niż było dotychczas - podaje IMGW w orientacyjnej prognozie na tydzień od 12 do 18 października. Według synoptyków Instytutu w czwartek się pojawią się przejaśnienia.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami