Hopaj
Wiadomości z tagiem IMGW  RSS
Upały i burze z gradem. IMGW ostrzega

09.08.2020 9:22


Niedziela 9 sierpnia będzie bardzo gorąca. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia drugiego stopnia (w trzystopniowej skali) przed upałem dla całej Polski oprócz Podlasia oraz Warmii i Mazur, a także pierwszego stopnia przed burzami z gradem.

Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW: Pobity rekord temperatury tego lata

08.08.2020 18:41


Został pobity rekord temperatury tego lata - 35 st. C pokazały termometry w Słubicach (woj. lubuskie) - poinformował w sobotę po południu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW ostrzega: Upały niemal w całym kraju

08.08.2020 9:08


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (8 sierpnia) ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałem niemal dla całej Polski. Nie obejmują one tylko Podlasia oraz Warmii i Mazur. Słupek rtęci w dzień może pokazywać nawet 32 kreski.

Źródło: pogoda.interia.pl

Upały nad Polską. IMGW ostrzega

07.08.2020 22:32


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w piątek 7 sierpnia ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałami dla całego kraju z wyjątkiem województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i północnej części województwa mazowieckiego. Temperatura maksymalna w sobotę może wynieść 32 st. C

Źródło: pogoda.interia.pl

Prognoza pogody. IMGW: Upały drugiego stopnia w 12 województwach

07.08.2020 7:52


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w piątek ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałami dla dwunastu województw. Temperatura w wielu miejscach ma przekroczyć 30 st. C.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Upały w ośmiu województwach. Ostrzeżenia IMGW

06.08.2020 20:34


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w czwartek 6 sierpnia ostrzeżenia drugiego stopnia dla ośmiu województw z uwagi na upalną pogodę. Temperatura w Wielkopolsce, na Mazowszu, w Łódzkiem, Lubelskiem, na Dolnym Śląsku, w Opolskiem, Lubuskiem i na Pomorzu Zachodnim ma przekroczyć 30 stopni Celsjusza.

Tagi: Mazowsze, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Czwartek upalny. IMGW wydał ostrzeżenia dla siedmiu województw

06.08.2020 12:55


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w czwartek (6 sierpnia) alerty dla siedmiu województw z uwagi na upalną pogodę. Ostrzeżenia mają drugi stopień. Temperatura w Wielkopolsce, na Mazowszu, w Łódzkiem, Lubelskiem, na Dolnym Śląsku, w Opolskiem i Lubuskiem ma przekroczyć 30 st. Celsjusza.

Tagi: Mazowsze, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Intensywne opady deszczu. IMGW ostrzega pięć województw

03.08.2020 20:05


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek po południu ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu dla woj. wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, wschodu woj. dolnośląskiego, kilku południowych powiatów woj. lubuskiego oraz kilku zachodnich powiatów woj. opolskiego.

Tagi: Piła, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Pogoda na 3 i 4 sierpnia. Nad Polskę nadciąga chłodniejsze powietrze

03.08.2020 7:25


Jak informuje IMGW Europa północna, środkowa oraz południowa są pod wpływem płytkich układów niskiego ciśnienia ze strefami frontów atmosferycznych. Ten układ baryczny sprawi, że w Polsce zapanują znacznie niższe temperatury niż w ostatnich dniach. Najchłodniej będzie nad morzem.

Źródło: pogoda.interia.pl

IMGW: ostrzeżenia przed intensywnym deszczem w czterech województwach

02.08.2020 20:44


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w niedzielę 2 sierpnia ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym deszczem z burzami dla woj. dolnośląskiego i alerty I stopnia przed intensywnymi opadami w woj. wielkopolskim, a także w części województw: lubuskiego i opolskiego.

Tagi: IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami