Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Kraków  RSS
Istny armagedon pod Krakowem. "Stok powinien być zamknięty"

11.01.2021 16:41

Ferie zimowe upływają w tym roku pod znakiem wielu obostrzeń. Mimo braku możliwości szusowania na nartach wiele osób odwiedza stoki np. z sankami. W podkrakowskich Podstolicach w weekend ludzi było tak dużo, że interweniowały policja i sanepid. Co więcej, z powodu źle zaparkowanych samochodów karetka nie mogła dojechać do dziewczynki, która spadając z sanek, doznała urazu głowy.

Źródło: podroze.onet.pl

Policja interweniowała na stoku pod Krakowem. "Trzy radiowozy"

10.01.2021 12:41

Wczoraj informowaliśmy, że policja musiała interweniować na stoku w Kielcach, a jak się okazuje, do podobnej sytuacji doszło w podkrakowskich Podstolicach. Również tam - mimo nieczynnego wyciągu - pojawiły się tłumy.

Źródło: podroze.onet.pl

Jedziemy z Krakowa do Zakopanego. Droga nas... zaskakuje

31.12.2020 16:41

"Zakopianka stoi" - brzmiały w ostatnich latach tytuły artykułów publikowanych w świąteczno-sylwestrowym okresie. Jak wygląda ruch na słynnej drodze prowadzącej na Podhale w ostatni dzień tego roku? By to sprawdzić, jedziemy z Krakowa do Zakopanego!

Źródło: podroze.onet.pl

Tragiczna śmierć trzech osób na stoku w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest akt oskarżenia

30.12.2020 20:41

Prokuratura Okręgowa w Krakowie skierowała we wtorek do sądu akt oskarżenia przeciwko trzem mężczyznom w sprawie śmiertelnego wypadku na stoku narciarskim w Bukowinie Tatrzańskiej. W lutym zerwany pod naporem wiatru dach z prowizorycznej wypożyczalni nart zabił tam trzy osoby.

Źródło: podroze.onet.pl

Kraków szuka nowego hejnalisty na słynną wieżę mariacką

27.12.2020 12:41

Komenda miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie ogłosiła nabór na nowego hejnalistę na wieżę mariacką. Zainteresowani mogą składać odpowiednie dokumenty do 5 stycznia – osobiście lub listownie.

Tagi: Kraków
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami