f4up
Wiadomości z tagiem Miami  RSS
Zamiast Lenina Lord Vader. Radny ma pomysł na promocję Nowej Huty

05.12.2020 16:41

Radny Łukasz Wantuch napisał poprawkę do budżetu miasta Krakowa na rok 2021, ponieważ chce, by powstał program przygotowawczy budowy w Nowej Hucie pomnika... Lorda Vadera. - Boże, to będzie hit. Darmowy czas reklamowy, który uzyskamy w CNN, BBC. Myśl globalnie, działaj lokalnie - komentuje.

Źródło: podroze.onet.pl

Na krakowskim Rynku nie będzie żółtych parasoli. RMF FM wycofało się z umowy

05.12.2020 12:41

Grupa RMF wycofała się ze współpracy z kwiaciarkami, które pracują na krakowskim Rynku. Parasole mają wrócić - ale w innym kolorze i z innym logo. - To koniec jakiejś epoki w historii miasta - powiedział radny Łukasz Wantuch w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Tagi: Miami, Radom
Źródło: podroze.onet.pl

W Wenecji podniesiono bariery antypowodziowe. Po raz pierwszy w nocy

05.12.2020 12:41

W Wenecji po raz pierwszy w nocy uruchomiono system zapór, chroniących miasto przed zalaniem. Bariery podniesiono z piątku na sobotę w związku z nadejściem tzw. wysokiej wody. Pozostaną w górze wyjątkowo długo - około 40 godzin, do niedzieli.

Źródło: podroze.onet.pl

Wataha Wilków w okolicach Poznania. Mieszkańcy są przerażeni

04.12.2020 20:41

We wsi Garby pod Poznaniem rozrasta się wataha wilków, która wzbudza coraz większy niepokój wśród mieszkańców. Zwierzętom coraz mniej przeszkadza obecność ludzi, dlatego zbliżają się do gospodarstw domowych. Do tej pory wilki zagryzły już dwa psy, miały też ginąć koty.

Źródło: podroze.onet.pl

Na wycieczkę do Wuhan? Opublikowano film promujący miasto

04.12.2020 16:41

Wuhan to miasto w Chinach, które od początku tego roku wszystkim kojarzy się z koronawirusem. Władze miasta chcą to zmienić. W mediach społecznościowych opublikowano film, który ma zachęcić do odwiedzenia miasta.

Tagi: Miami, BLIK
Źródło: podroze.onet.pl

Thassos - szmaragdowa wyspa

04.12.2020 12:13


Bardzo lubię podróżować po Grecji i w pandemicznym 2020 roku także ten kraj wybrałam na wypoczynek. W zasadzie to nie miałam wyboru, większość destynacji została zawieszona, a odpocząć gdzieś trzeba. 
Początkowo plany były zupełnie inne - miał być kolejny rejs po Morzu Jońskim - Kofru, Paxox, Antipaxos, niestety, program odwołany w ostatniej chwili. Wybraliśmy więc na lipiec 2020 Thassos - małą spokojną wysepkę na Morzu Egejskim blisko granicy z Rumunią. 
Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Tagi: Miami, Grecja, SPA
Źródło: www.trip4cheap.pl

Rybak wyłowił niezwykłą ośmiornicę. To bardzo rzadki okaz

04.12.2020 0:41

U wybrzeży północnej Japonii rybak wyłowił ośmiornicę, która zamiast ośmiu, miała dziewięć ramion. Okazuje się, że to bardzo rzadki okaz. Mężczyzna zauważył dziewiątą kończynę w domu podczas gotowania.

Tagi: Miami, Japonia
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra