Prointegra
Wiadomości z tagiem Miami  RSS
Chciał sprawdzić, jak smakuje muchomor sromotnikowy. Miał sporo szczęścia

21.09.2020 12:41

40-letni grzybiarz z Łodzi postanowił zjeść muchomora sromotnikowego, aby dowiedzieć się, jak smakuje i czy bardzo różni się od jadalnej kani. Mężczyzna miał sporo szczęścia. Nie tylko szybko trafił do szpitala na płukanie żołądka, ale - jak się później okazało - zjadł mniej groźnego muchomora plamistego.

Tagi: Miami
Źródło: podroze.onet.pl

Skamieniałe wodospady w Meksyku

21.09.2020 10:00


Te zapierające dech w piersiach formacje skalne przypominające kaskady wody znajdują się 70 km od miasta Oaxaca w Meksyku.

Tagi: Miami, SPA, Meksyk
Źródło: www.styl.pl

Miał być zakaz lotów, jest grożenie palcem. Włosi zakończyli spór z Ryanairem

21.09.2020 8:37

Włoski Urząd Lotnictwa Cywilnego i irlandzka linia lotnicza Ryanair odbyli rozmowy w sprawie zarzutu nieprzestrzegania przez przewoźnika przepisów dotyczących ochrony

Tagi: Miami, LOT, Ryanair
Źródło: zetolot.pl

Czeska Szwajcaria – wśród skał i wąwozów

20.09.2020 10:32


Jakoś tak się złożyło, że do Czeskiej Szwajcarii wcześniej nie udało mi się trafić. A to tak blisko, ledwie 3 h od polskiej granicy. Pandemiczne wakacji, gdy planowanie dłuższych wyjazdów okazało się niemożliwe sprawiły, że wreszcie miałam czas na to, co najbliżej. Padło na pogranicze polsko- czeskie. Czeska Szwajcaria to region o wyjątkowych walorach krajobrazowych.…

Źródło: odyseusze.pl

Od 10 lat tworzy szczęśliwy związek z Pakistańczykiem. Tak Polka łamie stereotypy

18.09.2020 16:41

Choć nie ukrywa, że miała uprzedzenia w stosunku do osób z krajów muzułmańskich, na zaaranżowane przez koleżankę spotkanie postanowiła pójść. - Poszłam, aby go spławić, stało się odwrotnie. Miłość od pierwszego wejrzenia w stylu czysto bollywoodzkim, choć wówczas nie znałam jeszcze tych filmów - wspomina Hanka Loch, która od 10 lat wiedzie szczęśliwe i szalone życie z Pakistańczykiem. W rozmowie z Onet Podróże zdradza m.in., co ich połączyło, jak reagują na ich związek inni i jak to się stało, że mieszkają obecnie w Bahrajnie.

Źródło: podroze.onet.pl

Restrykcje w popularnych turystycznie regionach Hiszpanii

17.09.2020 8:41

Popularne wśród turystów regiony Hiszpanii ogłosiły w środę wprowadzenie obostrzeń w korzystaniu z przestrzeni publicznej. Wśród nich jest wspólnota autonomiczna Madrytu, a także balearska wyspa Ibiza i główne miasto Majorki – Palma.

Źródło: podroze.onet.pl

Tarcza dla turystyki zabrakło pieniędzy dla organizatorów

17.09.2020 3:14

Ile dodatkowo rząd musiałby wydać na pomoc dla touroperatorów? Czy wystarczy pieniędzy w Turystycznym Funduszu Zwrotów? Jak to zrobić, żeby branża miała wpływ na zakazy lotów? Czy grozi nam depolonizacja rynku turystyki wyjazdowej? zastanawiali się uczestnicy debaty zorganizowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”, serwis Turystyka.rp.pl i Ministerstwo Rozwoju.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami