Hopaj
Wiadomości z tagiem Miami  RSS
Protestacyjna kolacja o 5 rano w piżamach i szlafrokach w Wenecji

28.10.2020 8:41

Kolację o 5 rano zorganizowano w restauracji w Wenecji na znak protestu przeciwko restrykcjom w ramach walki z pandemią, nakazującym zamknięcie lokali gastronomicznych o 18.00. Na kolacji był też burmistrz miasta. Niektórzy przyszli w piżamach i szlafrokach.

Źródło: podroze.onet.pl

Wrzesień nie pomógł Chorwacji

28.10.2020 5:19

O 76,5 procent mniej turystów niż rok temu roku przyjechało we wrześniu do Chorwacji. Branża turystyczna miała nadzieję, że ostatni miesiąc sezonu letniego będzie lepszy i pozwoli poprawić tegoroczne wyniki.

Źródło: www.rp.pl

Żyrardów - zabytki i ciekawe miejsca, które warto zobaczyć

28.10.2020 0:41

Żyrardów to stosunkowe młode miasto, liczące niecałe 200 lat, które znajduje się w województwie mazowieckim na wschód od Warszawy. Powstało jako efekt rewolucji przemysłowej i dziś przyciąga do siebie niezliczonymi zabytkami z XIX i początku XX w. w znacznej części zbudowanymi z czerwonej cegły. To czyni Żyrardów wyjątkowym miejscem, z zachowaną do dziś ponad stuletnią zabudową. Oto, co warto zobaczyć w Żyrardowie.

Źródło: podroze.onet.pl

Góra Kalwaria - atrakcje i zabytki, które warto zobaczyć

27.10.2020 20:42

Góra Kalwaria to miasto znajdujące się blisko Warszawy, które jest ciekawą propozycją na krótką wycieczkę ze stolicy. Interesujące zabytki barokowe i klasycystyczne stanowią główne atrakcje Góry Kalwarii, wizytę, w której można połączyć ze zwiedzaniem regionu. Oto co warto zobaczyć w Górze Kalwarii.

Źródło: podroze.onet.pl

Specjaliści badali georadarem teren u stóp Wawelu

27.10.2020 20:41

Specjaliści z krakowskiego Przedsiębiorstwa Badań Geofizycznych i naukowcy z Akademii Górniczo-Hutniczej badali georadarem teren ok. 200 metrów kwadratowych u stóp Wawelu – podał Urząd Miasta Krakowa.

Tagi: Kraków, Miami
Źródło: podroze.onet.pl

Czersk - atrakcje i zabytki, które warto zobaczyć

27.10.2020 16:41

Leżąca w województwie mazowieckim wieś Czersk znajduje się pod Górą Kalwarią i słynie przede wszystkim z atrakcji turystycznej, jaką jest gotycki zamek książąt mazowieckich. Bliskość Warszawy czyni Czersk idealnym miejscem na krótką wycieczkę i odpoczynek od wielkiego miasta. Jest to miejscowość, w której można poczuć setki lat jej historii. Oto, co warto zobaczyć w Czersku.

Źródło: podroze.onet.pl

Wiesław Prusiecki: Całe życie idę pod prąd. Inni zamykają, ja buduję

27.10.2020 15:45

Mam nadzieję, że wielu inwestorów dwa razy się zastanowi zanim wybuduje kolejną wieżę biurową. Sam kiedyś miałem marzenie, żeby na swoje 50 urodziny wybudować 50-piętrowy budynek. Na szczęście szybko mi przeszło - przyznaje Wiesław Prusiecki, prezes i właściciel Grupy Konkret.

Tagi: Miami
Źródło: www.propertynews.pl

Wypoczynkowe miasto Konstancin-Jeziorna. Co warto zobaczyć?

27.10.2020 12:42

Konstancin-Jeziorna jest miastem leżącym zaraz za południową granicą Warszawy, które znane jest jako uzdrowisko. Odwiedzając tę miejscowość, można skorzystać z tężni, ale warto też poznać inne jej ciekawe miejsca i zabytki. Połączenie uzdrowiska z bliskością Chojnowskiego Parku Krajobrazowego czyni to miasto idealnym miejscem na relaks od miejskiego zgiełku. Oto co warto zobaczyć w Konstancinie-Jeziornie.

Źródło: podroze.onet.pl

B&B Hotels nie hamuje inwestycji. Szuka nieruchomości m.in. w Gdańsku i Zielonej Górze

27.10.2020 11:57

Międzynarodowa sieć B&B Hotels, która w swojej ofercie posiada już ponad 500 hoteli, pomimo kryzysu, który dotknął branżę hotelarską, nie zmienia swoich planów i zapowiada kolejne otwarcia. Polska odgrywa również znaczącą rolę w długoterminowych planach rozwoju sieci. Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra, Białystok – to przykłady kilku polskich miast, w których poszukuje nieruchomości do wynajęcia.

Źródło: www.propertynews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami