Prointegra
Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Pogoda na lato 2020. Prognoza IMGW

29.05.2020 18:14


​IMGW prognozuje bardzo ciepłe lato. Synoptycy przygotowali długookresową prognozę. Według niej, od czerwca do sierpnia średnia temperatura powietrza w Polsce będzie powyżej normy, na co wskazują analizy wszystkich modeli pogodowych. W normie są natomiast prognozowane opady.

Tagi: Polska, NATO, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Na Sardynię wjadą tylko ci, którzy przedstawią wynik testu

29.05.2020 12:41

Na Sardynię będą wpuszczani tylko ci, którzy na podstawie testu wykażą, że nie są zakażeni koronawirusem - powtórzył gubernator tej włoskiej wyspy Christian Solinas w wypowiedziach dla prasy w kolejnym dniu polemiki wokół wymogu tzw. paszportu sanitarnego.

Źródło: podroze.onet.pl

Zaproś Mamę do Ciechocinka w najlepszej cenie z Ofertą Dnia z Onet

26.05.2020 16:41

Dziś przedstawiamy ci doskonały pomysł na prezent na Dzień Matki – wyjazd do sanatorium w Ciechocinku. Proponujemy voucher na wypoczynek w specjalnej cenie z Ofertą Dnia z Onet. Dodatkowo, w związku z aktualną sytuacją, jest możliwość zaplanowania podróży z gwarancją pełnego zwrotu wpłaconych środków. Specjalna oferta dostępna jest tylko przez 24 h (od godz. 15.00, 26 maja do godz. 15.00, 27 maja). Koszt pobytu ze śniadaniami dla dwóch osób zaczyna się od 89 zł za dobę. Sprawdź szczegóły i skorzystaj z Oferty Dnia za pośrednictwem poniższego artykułu.

Tagi: Kos, Dania, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Połączenie autokarowe Wrocław - Rzym

24.05.2020 18:50

Zapraszamy do rezerwowania biletów autokarowych na linii Wrocław - Rzym. Cena biletu w jedną stronę już od 199 zł., natomiast w dwie strony od 398 zł Jeśli Cię zainteresuje nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy. Oferujemy również inne połączenia autokarowe międzynarodowe oraz krajowe.

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Mount Everest: ciekawostki o najwyższym szczycie na Ziemi

24.05.2020 16:41

Mount Everest jest najwyższą górą na Ziemi, leży w Himalajach, na granicy Nepalu i Chin. Wysokość Mount Everestu jest przedmiotem sporu. Najwyższy szczyt ma bowiem 8844 lub 8848 m n.p.m. Mount Everest zbudowany jest z granitów, gnejsów, wapieni i łupków. Ściany Mount Everestu mają około 3 km wysokości. Mount Everest tworzy masyw, który z trzech stron posiada lodowce. Szczyt zaliczany jest do Korony Ziemi oraz Korony Himalajów. Jako pierwsi zdobyli go Brytyjczycy w 1953 roku, natomiast zimą jako pierwsi stopy na szczycie postawili Polacy – Krzysztof Wielicki i Leszek Cichy w 1980 roku.

Źródło: podroze.onet.pl

Cyklon Amphan w Indiach i Bangladeszu. Rośnie liczba ofiar

24.05.2020 4:43


Potężny cyklon Amphan przeszedł przez gęsto zaludnione wybrzeże wschodnich Indii i Bangladeszu, zrywając dachy i mosty, przerywając wały. Całe wioski pozostały bez dostępu do świeżej wody, prądu i komunikacji. Jak poinformowała gubernator indyjskiego stanu Bengal Zachodni, Mamata Banerjee, zginęły 84 osoby - 72 w Indiach i 12 w Bangladeszu. Wcześniej informowano o 22 ofiarach.

Tagi: Uber, NATO
Źródło: pogoda.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami