Prointegra
Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Gdzie na wakacje? Poprawa w Chorwacji, niebezpiecznie w Hiszpanii

06.08.2020 12:41

Sytuacja w popularnych wśród Polaków krajach wakacyjnych zmienia się dynamicznie. Znaczna poprawa nastąpiła w Chorwacji, wciąż bezpiecznie jest w Grecji i Turcji, natomiast kolejny tydzień pogarsza się sytuacja w Hiszpanii, informuje instytut TravelDATA.

Źródło: podroze.onet.pl

Mało znana jaskinia ukryta na Dolnym Śląsku

05.08.2020 0:41

Zapytani o najsłynniejsze polskie jaskinie zwykle potrafimy wymienić Jaskinię Raj, Grotę Łokietka, Jaskinię Niedźwiedzią, Smoczą Jamę, Jaskinię Mroźną. Rzadko natomiast pamiętamy jednej z największych i najciekawszych jaskiń w Sudetach - Jaskini Radochowskiej.

Tagi: Polska, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Nie tylko Skamieniałe Miasto. "Ciężkowice mają potężny potencjał zdrojowy"

02.08.2020 0:41

Wakacje to świetny czas na odkrywanie Polski i jej pięknych zakątków. Niesamowitych miejsc nie brakuje, a kto zna je lepiej niż pochodzący z nich ludzie? O swoich rodzinnych Ciężkowicach opowiedział nam Patryk Motyka, wydawca strony głównej Onetu oraz koordynator akcji #NiechZyjePlaneta. Sprawdźcie dlaczego warto odwiedzić to urocze małopolskie miasteczko, które niedługo może stać się znacznie popularniejsze wśród turystów.

Źródło: podroze.onet.pl

Bilety autokarowe Katowice - Birmingam

30.07.2020 4:43

Zapraszamy do rezerwowania biletów autokarowych na linii Katowice - Birmingam. Cena biletu w jedną stronę już od 368 zł., natomiast w dwie strony od 627 zł Jeśli Cię zainteresuje nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy. Oferujemy również inne połączenia autokarowe międzynarodowe oraz krajowe.

Tagi: Katowice, NATO
Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Widmo upadłości wciąż krąży nad branżą spotkań

29.07.2020 18:01

Kanał B2B, który stanowi bardzo ważną nogę przemysłu spotkań, właściwie w ogóle nie działa. Nie mamy sprzedaży, więc „spalamy” pieniądze otrzymane z PFR. Według naszych szacunków w ciągu trzech miesięcy „wypalimy” je do zera. Wisi nad nami widmo upadłości całego łańcucha dostaw – tłumaczył na posiedzeniu senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu Bartosz Bieszyński, koordynator Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń.

Źródło: www.propertynews.pl

Bilety autokarowe Warszawa - Bonn

23.07.2020 15:49

Zapraszamy do rezerwowania biletów autokarowych na linii Warszawa - Bonn. Cena biletu w jedną stronę od 199,90 zł, natomiast w dwie 319,90 zł. Jeśli Cię zainteresuje nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy. Oferujemy również połączenia autokarowe międzynarodowe oraz krajowe. tel. 500 55 66 00, 32 346 03 06 e - mail: geotour@geotour.pl , geotour@post.pl

Tagi: Warszawa, NATO
Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami