Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Neapol  RSS
Atrakcje Neapolu - mroczne i ciekawe miejsca w mieście pod Wezuwiuszem

04.01.2021 16:41

Atrakcje Neapolu są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś, czego warto spróbować w tym niezwykłym mieście: spacer podziemnym Neapolem, kolacja z neapolitańską pizzą w roli głównej, wycieczka na Wezuwiusz czy szukanie śladów Diega Maradony – to tylko niektóre atrakcje Neapolu.

Tagi: SPA, Neapol
Źródło: podroze.onet.pl

Nie było cudu św. Januarego. Zły znak w Neapolu

17.12.2020 8:41

Jako zły znak odebrali wierni w Neapolu to, że w środę nie doszło do tzw. cudu świętego Januarego. Polega on na przemianie krwi świętego w ampułce ze skrzepniętej w postać płynną. Po dniu modlitw w miejscowej katedrze relikwiarz z ampułką wstawiono do kaplicy.

Tagi: Neapol
Źródło: podroze.onet.pl

Samolot awaryjnie lądował na autostradzie. Szokujące nagranie

06.12.2020 4:42

Pilot jednosilnikowego samolotu wykonał imponujące lądowanie awaryjne na ruchliwej autostradzie w Minneapolis w USA. Samolot uderzył w SUV-a, na szczęście nikt nie został ranny. "To cud, że wszyscy przeżyliśmy i nikt z nas nie ucierpiał."

Tagi: USA, LOT, Neapol
Źródło: podroze.onet.pl

Stadion w Neapolu będzie nosić imię Diego Maradony

26.11.2020 0:43

"Nadamy stadionowi San Paolo imię Diego Armando Maradony" - zapowiedział w środę burmistrz Neapolu tuż po informacji o śmierci piłkarza w wieku 60 lat. Ogłosił też w mieście żałobę.

Tagi: Neapol
Źródło: podroze.onet.pl

Stadion w Neapolu będzie nosić imię Diego Maradony

25.11.2020 20:41

"Nadamy stadionowi San Paolo imię Diego Armando Maradony" - zapowiedział w środę burmistrz Neapolu Luigi de Magistris tuż po informacji o śmierci piłkarza w wieku 60 lat. Ogłosił też żałobę obywatelską w mieście.

Tagi: Neapol
Źródło: podroze.onet.pl

Planowaliście podróż do tego słonecznego miejsca? Od dzisiaj lepiej to odłożyć…

15.11.2020 11:02

Ostatnia kawa, ostatni obiad w restauracji w Neapolu – taki klimat panował w sobotę w mieście, które, podobnie jak cały włoski

Źródło: zetolot.pl

Tłumy nad morzem w okolicach Rzymu i Neapolu

08.11.2020 20:42

Wiosenna aura i słońce w drugą niedzielę listopada sprawiły, że tłumy ludzi przybyły na wybrzeże w rejonie Rzymu i Neapolu. Oblężenie zanotowano zarówno na promenadach, jak i w restauracjach.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami