Wiocha
Wiadomości z tagiem Niemcy  RSS
Grupa TUI bliska otrzymania pomocy od rządu

28.03.2020 0:41

Na prawie 2 miliardy euro ma opiewać kredyt gwarantowany przez rząd Niemiec dla Grupy TUI. Według agencji informacyjnej Bloomberg koncern jest na dobrej drodze do uzyskania wsparcia.

Tagi: Niemcy, Praga, TUI, SPA, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Skąd się wziął dom na wyspie obok Wawelu? Zapomniana historia Krakowa

27.03.2020 12:41

Dziś dom w takim miejscu kosztowałby krocie. Pod koniec XIX wieku na krakowskim brzegu Wisły, niemal dokładnie naprzeciw Wawelu wyrosła niezwykła rezydencja. Ze swoją basztą i masywną bryłą przywodziła na myśl szalony sen architekta. Jej żywot nie był jednak długi.

Tagi: Niemcy, Kos
Źródło: podroze.onet.pl

Miasto, gdzie niemal wszyscy mieszkańcy żyją w jednym bloku

26.03.2020 16:41

Whittier położone jest w najdalszym punkcie fiordu w Zatoce Księcia Williama. Mieszka w nim niewiele ponad 200 osób. Co ciekawe, prawie wszyscy zakwaterowani są w jednym budynku.

Źródło: podroze.onet.pl

Niemcy: Vouchery zamiast pieniędzy to jednak zły pomysł

26.03.2020 5:48

Niemiecka organizacja agencyjna VUSR początkowo chwaliła pomysł wydawania klientom voucherów zamiast pieniędzy w wypadku anulowania wyjazdów. Teraz uważa, że to wcale nie leży w interesie turystów.

Tagi: Niemcy
Źródło: www.rp.pl

Wygląda jak drzewo, ale nim nie jest. 10 zdumiewających roślin

25.03.2020 12:41

Drzewo, takie jak lipa czy dąb w Polsce można spotkać je naprawdę często. Jednak natura potrafi czasami zaskoczyć i stworzyć niesamowite formy, zupełnie odbiegające od tego, co znamy z naszych lasów czy parków. Niektóre z nich liczą sobie niemal 1000 lat.

Źródło: podroze.onet.pl

Niemiecki TUI wstrzymuje program na dłużej i skraca czas pracy

25.03.2020 6:20

Choć TUI Deutschland odwołał wycieczki do 23 kwietnia, jego samoloty jeszcze latają, by ściągnąć turystów do Niemiec. Touroperator z oszczędności musi jednak skrócić czas pracy na najbliższe pół roku.

Tagi: Niemcy, Loty, LOT, TUI, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Polka opowiada o życiu w Berlinie w cieniu zarazy

24.03.2020 12:43

Gościem Tomasza Sekielskiego w programie "Onet Rano." była Joanna Krzyżaniak. Polka mieszkająca w Berlinie opowiedział, jak z powodu koronawirusa zmieniło się życie Stolicy Niemiec. - Widać różnicę, ludzie trzymają się zasad, nie spotykają się w grupach, od wczoraj to zrozumieli. W Berlinie jak tylko pojawia się słońce, wszyscy siedzą na dworze, piją kawę. Teraz tego nie ma... - tłumaczy Polka.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami