Prointegra
Wiadomości z tagiem Noclegi  RSS
Milówka - rodzinna miejscowość Braci Golec. Co warto zobaczyć?

26.10.2020 16:41

Bez wątpienia para jednych z najsłynniejszych bliźniaków w Polsce rozsławiła to miejsce. Jednak Milówka to nie tylko mała miejscowość kojarząca się z muzyką. Oferuje ona także wiele ciekawych turystycznie miejsc i rozbudowaną bazę noclegową. Sprawdzamy, co warto zobaczyć w Milówce.

Źródło: podroze.onet.pl

Noclegi dla pracowników w Rzeszowie

23.10.2020 19:28

Do wynajęcia tanie pokoje 2 i 3 osobowe dla pracowników firm /ok. 34 miejsca/ w domu wolnostojącym 2-piętrowym. Dom w dobrej lokalizacji miasta Rzeszowa, blisko zjazdu z autostrady A-4. Do dyspozycji gości: Pokoje umeblowane wraz z pościelą, telewizorem, dostępem do szybkiego internetu wi-fi, Ogólnodostępna kuchnia- umeblowana, lodówka, kuchenka gazowa, Ogólnodostępne 3 łazienki z kabinami prysznicowymi, 3 oddzielne toalety, Bezpłatny ogrodzony i utwardzony parking, Cena za noclegi wynosi od 25 zł do 30 zł od osoby za dobę, uzależniona jest od czasu pobytu i ilości osób. Serdecznie zapraszamy Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.taniepokoje.rzeszow.pl/ oraz pod nr telefonu: 518263930 lub 178712884, e-mail: noclegiwrzeszowie@interia.pl

Tagi: Miami, Noclegi
Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Wycieczka do Wilna

23.10.2020 15:09

PROGRAM:: 1 dzień Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Przejazd do Wilna. Zwiedzanie miasta- Cmentarz Na Rossie, panorama miasta ze Wzgórza Trzech Krzyży. Spacer po Starym Mieście wpisanym na Listę UNESCONocleg. 2 dzień Śniadanie.Dalsze zwiedzanie Wilna - plac Katedralny z archikatedrą wileńską, pomnik Giedymina - założyciela Wilna i Trok, Zamek Górny z basztą Giedymina, rynek Starego Miasta, ratusz, pomnik Adama Mickiewicza, kościół św. Anny, kościół Bernardynów, kościół św. Jana, kościół św. Kazimierza. Zwiedzanie- kaplica w Ostrej Bramie ze słynnym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, Muzeum Adama Mickiewicza, kościół św. Piotra i Pawła, archikatedra św. Stanisława, Uniwersytet Wileński, kościół św. Teresy, cerkiew Świętego Ducha. Czas wolny. Nocleg. 3 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Trok - zwiedzanie średniowiecznego zamku mającego opinię najbardziej fotogenicznego zamku w krajach nadbałtyckich. Czas wolny. Wyjazd do Polski. 4 dzień Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/rannych. Więcej szczegółów na stronie: http://www.geotour.com.pl/offer_8_9548.html Prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy tel. 500 55 66 00 , 32 346 03 06 e - mail: geotour@geotour.pl , geotour@post.pl

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Pokoje noclegowe dla firm w Rzeszowie

21.10.2020 19:36

Wynajmujemy pokoje dla firm w jednej części budynku w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na Osiedlu Załęże. Oferujemy 14 pokoi 2 i 3 - osobowych o powierzchni od 8 - 15 m2 w cenie 25 - 30 PLN za osobodobę. Cena zależna od długości okresu wynajmu i ilości osób. Wszystkie pokoje są umeblowane (wraz z pościelą), wyposażone w telewizor, darmowy internet. Lokatorzy mają do dyspozycji ogólnodostępną kuchnię, 3 lodówki, 3 oddzielne łazienki z kabinami prysznicowymi, 3 toalety, bezpłatny parking. Wystawiamy rachunki. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.taniepokoje.rzeszow.pl/ Kontakt: tel. 178712884 lub 518-263-930, e-mail: noclegiwrzeszowie@interia.pl

Tagi: Noclegi
Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Noclegi Zakopane

19.10.2020 17:02

Chcesz spędzić mile czas w Zakopanem? Poszukujesz dobrego noclegu, hotelu lub pensjonatu? Odwiedź nasz portal miłośników podhala - I Love Zakopane.pl Znajdziesz tam wiele informacji o mieście, atrakcje w Zakopcu oraz bazę atrakcyjnych noclegów.

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Sieć Grano Hotels z własną aplikacją mobilną

19.10.2020 13:15

Sieć Grano Hotels wystartowała z nową aplikacją mobilną umożliwiającą wyszukiwanie i rezerwowanie noclegów. Narzędzie pozwala także na zarządzanie rezerwacjami i fakturami za pobyty, a ponadto posiada wbudowaną bazę wiedzy na temat poszczególnych obiektów. Gratkę dla miłośników technologii oraz osób szczególnie dbających o bezpieczeństwo w dobie pandemii stanowi wbudowana funkcja mobilnego check-in oraz check-out, a także dostęp do mobilnego klucza do pokoju w aplikacji.

Źródło: www.propertynews.pl

Lawinowy spadek rezerwacji. Mały lockdown dobija hotelarzy

19.10.2020 8:50

Wprowadzenie żółtej strefy w całym kraju zamroziło turystykę. W pierwszym tygodniu po ogłoszeniu obostrzeń liczba rezerwacji spadła o ponad 40 procent w porównaniu z końcem września wynika z raportu platformy Noclegi.pl.

Tagi: Noclegi, SPA
Źródło: www.rp.pl

Żółte i czerwone strefy dobijają hotelarzy. Lawinowy spadek rezerwacji

19.10.2020 8:45

Ogłoszenie żółtej strefy w całym kraju zamroziło turystykę. W pierwszym tygodniu po ogłoszeniu obostrzeń liczba rezerwacji spadła o ponad 40 proc. względem końcówki września – wynika z raportu platformy Noclegi.pl. Nastroje w branży coraz gorsze.

Tagi: Noclegi, SPA
Źródło: www.propertynews.pl

Re: Tanie noclegi w Poznaniu

19.10.2020 8:43

Czyste i przytulne pokoje w Poznaniu moĹźna znaleźÄ‡ w HOSTEL POZNAŃ PETIT. Blisko centrum, ceny konkurencyjne. Polecam.

Źródło: forum.gazeta.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami