Prointegra
Wiadomości z tagiem Paryż  RSS
Bardzo duży ruch turystyczny w Tatrach. Zajęte parkingi i zatory pod szczytami

08.08.2020 12:41

Słoneczna pogoda przyciągnęła w Tatry tłumy turystów. Przed popularnymi szczytami tworzą się kolejki oczekujących. Na parkingach przed szlakiem w kierunku Morskiego Oka w sobotę brakuje wolnych miejsc, a na drodze dojazdowej tworzą się utrudnienia - informuje Tatrzański Park Narodowy (TPN).

Tagi: Paryż, Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Seszele Kolorów Wiele

07.08.2020 16:42

W czwartek późnym wieczorem, wróciliśmy z naszych wakacji na Seszelkach. Zgodnie z daną obietnicą, przedstawię krótką relację. Pogodę mieliśmy niestety bardzo przeciętną, dlatego też część fotek będzie takich szaro, burych. Proszę o wszelkie pytania na które postaram się odpowiedzieć na bierząco. Myślę że wyspy co roku się zmieniają, niekoniecznie na korzyść czytając poprzednie relacje, stąd też osobom wybierającym się w przyszlości chętnie dzielę paru odpowiedzi.

Źródło: www.trip4cheap.pl

Biebrzański Park Narodowy - co warto wiedzieć o największym parku narodowym w Polsce

06.08.2020 0:41

Mimo coraz większej ilości dużych aglomeracji miejskich nie brakuje w Polsce terenów nietkniętych ludzką ręką i przed tą ręką chronionych. Parki Narodowe i Krajobrazowe są bardzo różne i każdy jest wyjątkowy. Ale „naj” jest jeden – największy Park Narodowy w kraju.

Źródło: podroze.onet.pl

POT ma pracę dla dyrektorów ośrodków w Kijowie, Moskwie i Paryżu

05.08.2020 0:42

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła dziś konkurs na stanowiska dyrektorów swoich zagranicznych ośrodków w Kijowie, Moskwie i Paryżu.

Źródło: www.rp.pl

Biebrzański Park Narodowy po wielkim pożarze - odrodzenie przyrody

04.08.2020 12:41

Odwiedziliśmy Biebrzański Park Narodowy, by zobaczyć, jak przyroda poradziła sobie z wiosennym kataklizmem.

Tagi: Paryż
Źródło: podroze.onet.pl

Park grodzi, a turyści łamią zakazy, bo chcą się poopalać w górach

03.08.2020 16:41

Karkonoski Park Narodowy - aby chronić znajdujące się poza szlakami trawniki - skorzystał z pomysłu Czechów i rozciągnął ogrodzenia z siatki. Niestety ani znaki, ani inne sposoby zdyscyplinowania gości nie pomagały. Również ogrodzenie nie zawsze jest skuteczne - szczególnie, kiedy turyści chcą się poopalać.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up