f4up
Wiadomości z tagiem Pasażerowie  RSS
Nie zgadniesz co ta kobieta miała w walizce. Została zatrzymana na lotnisku

07.08.2020 8:43

Nie uwierzysz, jakie rzeczy pasażerowie próbują przewieźć w bagażu! Eksperci ds. bezpieczeństwa pokazali zdjęcia. Wiele razy pisaliśmy o tym, ale

Źródło: zetolot.pl

Tłumy na lotnisku w Modlinie. 40 osób nie zdążyło na samolot

06.08.2020 16:43

Wakacje w pełni, a Polacy najwyraźniej znowu chcą na potęgę latać samolotami. Przekonali się o tym pasażerowie Ryanair próbujący odlecieć w poniedziałek z lotniska w Modlinie do Eindhoven, którzy utknęli w kolejce do odprawy bezpieczeństwa.

Źródło: podroze.onet.pl

Tłumy na lotnisku w Modlinie. 40 osób nie zdążyło na samolot

05.08.2020 20:41

Wakacje w pełni, a Polacy najwyraźniej znowu chcą na potęgę latać samolotami. Przekonali się o tym pasażerowie Ryanair próbujący odlecieć w poniedziałek z lotniska w Modlinie do Eindhoven, który utknęli w kolejce do odprawy bezpieczeństwa.

Źródło: podroze.onet.pl

Wizz Air omal nie dostał zakazu lotów. Pasażerom nie sprawdzano kodów QR

05.08.2020 12:41

Wizz Air, czyli tani węgierski przewoźnik, mógł mieć spore kłopoty. Wszystko dlatego, że jego pracownicy nie sprawdzali, czy lecący do Grecji pasażerowie mają obowiązkowe kody QR, które są niezbędne do przekroczenia granicy.

Źródło: podroze.onet.pl

LOT zorganizuje specjalne loty z Czarnogóry. To będzie jedyna opcja powrotu

01.08.2020 9:55

Wszyscy pasażerowie LOT-u, którzy mieli wykupione bilety na loty z Czarnogóry, będą mogli wrócić do Polski jednym z sześciu lotów

Źródło: zetolot.pl

Powoli ruszają rejsy wycieczkowe

29.07.2020 23:16

Brytyjskie MSZ zezwoliło na realizację niektórych rodzajów rejsów wycieczkowych, pasażerowie wrócą też na statki wypływające z Niemiec i Francji.

Źródło: www.rp.pl

Ruszyło kino samolotowe. "Możemy być pierwsi na świecie"

27.07.2020 12:41

W sobotni wieczór w Pile (woj. wielkopolskie) odbył się - według organizatorów - pierwszy na świecie pokaz filmowy w kinie samolotowym. Piloci i ich pasażerowie obejrzeli film z kabin swoich maszyn zaparkowanych na tamtejszym lotnisku.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami