Wiocha
Wiadomości z tagiem Pasażerowie  RSS
Pasażerowie byli przerażeni. Miał być dystans społeczny na pokładzie a doszło do ataku (film)

27.05.2020 9:26

Do bójki doszło na pokładzie samolotu pasażerskiego Airbus A320 Uralskich Linii Lotniczych. Samolot leciał z Soczi do Moskwy. Do agresywnej sprzeczki

Źródło: zetolot.pl

Pasażerowie Ryanaira skarżą się na brak zwrotu pieniędzy. Przewoźnik przeprasza

27.05.2020 4:43

Epidemia koronawirusa zmusiła przewoźników do zawieszenia połączeń na całym świecie. W związku z precedensową sytuacją, Ryanair zapewnił pasażerom zwrot kosztów, zmianę terminu/trasy lotu lub zwrot pieniędzy. Dostaliśmy dziesiątki wiadomości od naszych czytelników, że przewoźnik cały czas ich zwodzi, mimo że minął już dawno termin - pieniądze nie trafiają na ich konta. Podkreślają, że panuje szum informacyjny - trudno im się skontaktować z obsługą. Ryanair przeprasza i prosi o cierpliwość.

Źródło: podroze.onet.pl

Jak teraz będziemy latać? Są już wytyczne Brukseli

21.05.2020 9:56

Pasażerowie będą musieli nosić maski zasłaniające nos i usta oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych podróżnych tam, gdzie jest to możliwe. I mają jak najczęściej myć ręce to warunki startu przewozów pasażerskich wytyczone przez instytucje europejskie.

Źródło: www.rp.pl

Linie szybko wracają do latania, pasażerowie – do planowania lotów! Gdzie najmocniej?

21.05.2020 8:02

Jest jeszcze za wcześnie na głoszenie zmartwychwstania branży lotniczej, ale po raz pierwszy od dawna przewoźnicy zanotowali duży wzrost oferowania

Źródło: zetolot.pl

Takiego chaosu w przepisach jeszcze nie było. Pasażerowie będą musieli latać ze ściągą?

21.05.2020 7:46

Obowiązkowe zakrywanie ust i nosa albo tylko opcjonalnie, środkowe siedzenie ma być puste albo pozostać w użytku, do tego kwarantanny,

Źródło: zetolot.pl

Pasażerowie linii Ryanair będą musieli poprosić o pozwolenie przed skorzystaniem z toalety

15.05.2020 16:46

Pasażerowie podróżujący liniami Ryanair będą musieli poprosić o pozwolenie na korzystanie z toalety w czasie lotu – są to nowe zasady ogłoszone przez kierownictwo linii lotniczej, w związku z epidemią COVID-19. Kolejki do toalety będą zabronione, a pasażerowie będą musieli czekać na sygnał od personelu pokładowego na korzystanie z WC.

Źródło: podroze.onet.pl

Lotnisko Ben Guriona otwiera się, ale będzie badać pasażerów

15.05.2020 13:38

1 czerwca znów zacznie działać największe izraelskie lotnisko Ben Guriona. Wszyscy pasażerowie, zarówno przylatujący, jak i odlatujący, będą testowani na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Źródło: www.rp.pl

Podziemne pałace. Czy moskiewskie metro jest najpiękniejsze na świecie?

15.05.2020 0:42

Metro w Moskwie otwarto 15 maja 1935 roku i był to pierwszy tego typu środek transportu w Związku Radzieckim. Obecnie metro składa się z 16 linii, których łączna długość wynosi niemal 410 kilometrów. Pasażerowie mogą korzystać ponad 260 stacji. Co warto podkreślić, niektóre z nich uważane są za prawdziwe dzieła sztuki - nic dziwnego skoro ich wnętrza przypominają pałace, a pod sufitami wiszą ozdobne żyrandole.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami