Prointegra
Wiadomości z tagiem Perth  RSS
Bytom chce odkupić zabytkową Elektrociepłownię Szombierki

27.11.2020 20:41

Władze Bytomia chcą odkupić uważaną za perłę architektury postindustrialnej zabytkową Elektrociepłownię Szombierki. Właśnie mija sto lat od jej uruchomienia i w opinii lokalnego samorządu zmiana właściciela może uchronić ten niszczejący obiekt przed dalszą degradacją.

Tagi: Perth
Źródło: podroze.onet.pl

Wiślański Skipass wciąż się rozrasta!

27.11.2020 13:44

W Wiśle trwają ostatnie przygotowania do sezonu zimowego. Dostosowane do ostatnich wytycznych dla branży narciarskiej i wprowadzonych ograniczeń. Nie będzie to łatwy sezon, ale także w tym roku na zimowych gości Perły Beskidów czekają doskonale przygotowane stoki narciarskie, trasy biegowe i szlaki górskie.

Źródło: www.skionline.pl

Trzy perony dworca głównego w Bremie zablokowane z powodu agresywnego psa

26.11.2020 20:41

Mężczyzna przywiązał rottweilera, z którym nie potrafił sobie poradzić do słupa na peronie dworca w Bremie, w północnych Niemczech. Wezwał na pomoc policję. Funkcjonariusze również mieli problemy z wyprowadzeniem psa. Trzeba było zablokować perony - pisze w czwartek portal tygodnika "Spiegel".

Tagi: Perth, Porto
Źródło: podroze.onet.pl

Pflegeheim in Polen

09.11.2020 13:24

I work as a private geriatric nurse. I have also looked after seniors who need outpatient care. Am a serious person. Of course I help with various everyday activities.

Tagi: Perth
Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Winne eldorado – TARNÓW I OKOLICE

06.11.2020 7:27

Zaplanuj jesienną podróż szlakiem polskich winnic w Małopolsce. Dziś każdy szuka miejsca z dala od miejskiego zgiełku i trosk życia codziennego. A spacer wzdłuż rzędów winorośli czy podziwianie zachodu słońca z kieliszkiem wina dają poczucie wyjątkowo spędzonego czasu, wśród pięknych okoliczności przyrody. Żeby tego doświadczyć, warto wybrać się w okolice Tarnowa. Perła Galicji Tarnów to miasto, które powinien zobaczyć każdy […]

Źródło: magazynswiat.pl

Perła uzdrowisk – Krynica-Zdrój

03.11.2020 9:07

Do Krynicy-Zdroju warto przyjechać i zimą, i latem, ponieważ o każdej porze roku czeka tu na turystów wiele atrakcji. Miasto to ponad 200-letnie uzdrowisko, które w okresie międzywojennym odwiedzały polskie elity, a i dziś przybywa tu wielu kuracjuszy. To też duży ośrodek turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej i kulturowej Atrakcje W miasteczku otaczają nas zabytkowe domy zdrojowe. […]

Źródło: magazynswiat.pl

Florencja - co warto zobaczyć w stolicy Toskanii?

20.10.2020 16:41

Położona w sercu Toskanii Florencja to perła renesansu, miasto – symbol, które na przestrzeni kolejnych wieków było miejscem skupiającym najwybitniejszych malarzy, architektów i humanistów. Florencja to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miast świata. Nawet w szczycie sezonu, gdy najazd turystów przybiera trudne do zniesienia rozmiary, przed kościołami i muzeami widać kolejki, a ceny szybują w górę, jej pięknu trudno się oprzeć. W 1982 roku historyczne centrum Florencji zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jakie są zatem największe atrakcje i zabytki Florencji? Co warto zobaczyć w stolicy Toskanii?

Źródło: podroze.onet.pl

Szklarska Poręba - atrakcje turystyczne dla całej rodziny. Co warto zobaczyć?

19.10.2020 16:42

Jakie atrakcje oferuje dzieciom Szklarska Poręba? Jeśli się nad tym zastanawialiście, to już nie musicie. Mamy dla was listę siedmiu atrakcji dla dzieci w Szklarskiej Porębie – wśród nich parki rozrywki, osada poszukiwaczy skarbów i przyrodnicze perły tej pięknie położonej miejscowości.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami