Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Polska Organizacja Turystyczna  RSS
Igrzyska Europejskie szansą dla polskiej turystyki

04.12.2020 16:42

Po ustaniu epidemii koronawirusa turystyka przyjazdowa do Polski będzie potrzebowała silnego impulsu i pomocy w odbudowie. Polska Organizacja Turystyczna upatruje szansy dla niej w Igrzyskach Europejskich, które odbędą się w 2023 roku w Krakowie i Małopolsce.

Warszawska Organizacja Turystyczna zaprasza szkoły na lekcje online

24.11.2020 19:53

WOT i zrzeszone w niej placówki kulturalne i edukacyjne w ramach projektu „Turystyczna szkoła”, który pilotuje Polska Organizacja Turystyczna, przygotowały lekcje online dla szkół.

Źródło: www.rp.pl

Polska Organizacja Turystyczna - był spacer, teraz czas na sprint

04.11.2020 14:43

Polska Organizacja Turystyczna to organizacja skostniała, zbiurokratyzowana i ociężała. Ale to się zmieni. Choćby dlatego, że ma nowe zadanie nadzorować wydanie 5,3 miliarda złotych na rozwój turystyki i uzdrowisk po pandemii mówi nowy prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szlachta.

Źródło: www.rp.pl

POT organizuje kurs pilotowania wycieczek po Polsce dla profesjonalnych pilotów  

22.10.2020 11:30

Obecna sytuacja na świecie sprawia, że coraz większe znaczenie w turystyce mają rynki rodzime. Wzrasta także zapotrzebowanie na pilotów wycieczek krajowych. Polska Organizacja Turystyczna, wychodząc naprzeciw branży, wspólnie z firmą Kadry Turystyki organizuje kurs pilotowania wycieczek po Polsce dla pilotów. Kurs rozpocznie się 30 października i będzie realizowany w całości w formie online. W związku […]

Źródło: magazynswiat.pl

POT przeszkoli pilotów wycieczek po Polsce

22.10.2020 10:20

Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z firmą Kadry Turystyki organizuje kurs pilotowania wycieczek po Polsce dla profesjonalnych pilotów.

Źródło: www.rp.pl

Intercity, Polonus i holding hotelowy zasłużeni dla turystyki

28.09.2020 17:22

Czternaście osób i firm odznaczonych zostało z okazji międzynarodowego Dnia Turystyki przez Ministerstwo Rozwoju. Wśród nich trzy firmy państwowe PKP Intercity, PKS Polonus i Polski Holding Hotelowy. Polska Organizacja Turystyczna drugi raz przyznała tytuły Turystycznego Dziennikarza Roku.

POT chce, aby blogerzy promowali bon turystyczny

04.09.2020 20:43

Pomysły, jak wykorzystać bon turystyczny, to temat przewodni tegorocznych Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Nabór do konkursu, który promuje wyjątkowe zakątki Polski, potrwa do 20 września - poinformowała w piątek Polska Organizacja Turystyczna.

Źródło: podroze.onet.pl

Blogerze, podpowiedz, jak wykorzystać bon turystyczny

04.09.2020 16:19

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza nabór do III Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Tematem tegorocznej odsłony są nieodkryte, ale warte odwiedzenia zakątki Polski oraz pomysły, jak wykorzystać bon turystyczny.

Źródło: www.rp.pl

Obiekty nie chcą przyjmować płatności bonem turystycznym. Mają do tego prawo?

10.08.2020 20:42

Bon turystyczny można aktywować od 1 sierpnia. Jednak nadal wiele osób ma wątpliwości dotyczące jego wykorzystania. Pojawiają się głosy, że część przedsiębiorców, którzy zgłosili się do programu, nie chce przyjmować płatności bonem turystycznym. Jak informuje Polska Organizacja Turystyczna, nie mają takiego obowiązku.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami