Wiocha
Wiadomości z tagiem Porto  RSS
Ratownicy górscy przetransportowali ciało 53-latka, który miał przebywać na kwarantannie

27.03.2020 8:41

Słowackim ratownikom górskim w czwartek udało się znieść z północnych zboczy Wysokiej w Tatrach ciało 53-letniego taternika. Odnaleziono je w poniedziałek, ale wówczas ratownicy go nie znieśli w obawie przed koronawirusem. Mężczyzna był kierowcą tira i powinien przebywać na kwarantannie.

Źródło: podroze.onet.pl

Branża targowa o prezydenckich propozycjach dla przedsiębiorców: "Za krótki krok prezydenta"

23.03.2020 11:57

Krok w dobrą stronę… tyle, że za krótki – tak Beata Kozyra, prezes zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego określa zaproponowane przez prezydenta Andrzeja Dudę rozwiązania uzupełniające do tzw. Tarczy Antykryzysowej. Zdaniem Beaty Kozyry polski biznes, a w szczególności branża targowa, turystyczna, transportowa czy MICE, wielkim krokami zbliża się do przepaści.

Tagi: Polska, Porto
Źródło: www.propertynews.pl

Doraźne recepty to za mało. MICE nie chce odkładać problemów na później

23.03.2020 8:40

Działania, które planuje państwo polskie są niewystarczające, aby uchronić MICE oraz szeroko pojętą branżę turystyczną i transportową. Liczymy, że przedstawione propozycje pakietu osłonowego zostaną jeszcze raz przeanalizowane i dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Nie ma czasu do stracenia – tłumaczy Olga Krzemińska – Zasadzka, prezes zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel i CEO Agencji Power.

Źródło: www.propertynews.pl

1000 osób od tygodnia było uwięzionych na statku, pomoc nadeszła z niespodziewanej strony

21.03.2020 8:46

Rząd brytyjski ma dość ryzykowne podejście do sytuacji związanej z koronawirusem. Jak do tej pory uznawał, że problem w zasadzie

Tagi: Porto
Źródło: zetolot.pl

Grupa Pingwina: Trzeba zatrzymać polskich turystów w kraju

21.03.2020 4:42

Kampania „Korzystaj z Polski”, którą proponuje Grupa Pingwina zrzeszająca pięć ośrodków sportowo-rekreacyjnych z Małopolski, Śląska i Mazur, ma zachęcić Polaków do zaplanowania wypoczynku w kraju. Pomoże to polskim przedsiębiorcom turystycznym przetrwać kryzys.

Źródło: www.rp.pl

torebka sportowa czy warto taką mieć?

17.03.2020 10:08

Cześć. Zastanawiam się nad kupnem takiej torebki sportowej ale nie do końca jestem przekonana co do jej przydatności. Bo w sumie taka torebka także pasuje do każdego stylu ubrania i może nam pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy. Czy Wy także macie w swojej kolekcji takie torebki? Bo sama już nie wiem czy kupić taką torebkę sportową czy też nie

Tagi: Porto, Astana
Źródło: forum.travelway.pl

Ruszyły prace nad nowym schroniskiem, które zajmie miejsce "Chatki Puchatka"

15.03.2020 16:41

Szkielet nowego schroniska, które zajmie miejsce "Chatki Puchatka" będzie złożony, każdy element otrzyma numer, a następnie gotowa konstrukcja zostanie rozebrana, tak by można było elementy przetransportować na górę, ponownie złożyć i osadzić na fundamentach. Prace mają potrwać około dwóch lat.

Tagi: Praga, Rzym, Porto
Źródło: podroze.onet.pl

"Jest to raczej biedny kraj, który trzeba pokochać, żeby żyć tu szczęśliwie". Polka o życiu w Portugalii

13.03.2020 20:41

- Portugalia sama w sobie nie jest miejscem, w które emigruje się ze względów zarobkowych. Jest to raczej biedny kraj, który trzeba pokochać, żeby żyć tu szczęśliwie - mówi Małgorzata Kosmatka-Kos. W rozmowie z Aleksandrą Wiśniewską, wraz partnerem Michałem Czarneckim opowiadają o tym jak Porto radzi sobie z konsekwencjami kryzysu finansowego Portugalii, o wadach i zaletach boomu turystycznego i o tym, co Wigilia Świętego Jana ma wspólnego z plastikowymi młotkami.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami