f4up
Wiadomości z tagiem Porto  RSS
Singapur – miasto wielkich możliwości

24.01.2020 16:41


Jedno z największych miast portowych w Azji Południowo-Wschodniej i jednocześnie centrum kultury sztuki czy biznesu, to jest właśnie Singapur. Państwo-miasto o specyficznej społeczności i doskonałe centrum wypadowe do zwiedzania dalszych zakątków Azji. Singapur jest dość specyficznym miastem o ciepłym klimacie i jednocześnie chłodnych zasadach społecznych. Mandat można już dostać za plucie na ulicy czy palnie …

Źródło: ciekawyswiata.pl

Sportowiec na czele departamentu turystyki Ministerstwa Rozwoju

22.01.2020 12:19

Rafał Szlachta z Krakowa został dyrektorem departamentu turystyki w Ministerstwie Rozwoju. Stanowisko to pozostawało wolne od grudnia, kiedy dyrektor generalny ministerstwa odwołał z niego Ewę Pawlak-Lewandowską.

Tagi: Kraków, Porto
Źródło: www.rp.pl

Zagrożenie powodziowe w Polsce. Urząd Morski w Gdyni przygotował symulacje

21.01.2020 14:43

Urząd Morski w Gdyni zaktualizował mapy zagrożenia i ryzyka powodziowego. Jeśli poziom wody będzie wzrastał, a wały przeciwpowodziowe ulegną zniszczeniu, pod wodą zniknęłaby m.in. niemal cała Jastarnia na Półwyspie Helskim, część portu w mieście Hel, Władysławowa od strony Zatoki Puckiej oraz samego Pucka. Jak podaje "Dziennik Bałtycki", na obszarach zagrożonych zalaniem tylko w okolicach Trójmiasta mieszka ponad 11 tys. osób.

Źródło: podroze.onet.pl

Japończycy deklarują, że pomogą w budowie CPK

21.01.2020 13:00

Przedstawiciele japońskiego rządu zapewnili premiera Mateusza Morawieckiego w Tokio, że są zainteresowani  udziałem w roli konsultanta przy budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Tagi: Porto
Źródło: www.rp.pl

Zagrożenie powodziowe w Polsce. Urząd Morski w Gdyni przygotował symulacje

21.01.2020 10:41

Urząd Morski w Gdyni zaktualizował mapy zagrożenia i ryzyka powodziowego. Jeśli poziom wody będzie wzrastał, a wały przeciwpowodziowe ulegną zniszczeniu, pod wodą zniknęłaby m.in. niemal cała Jastarnia na Półwyspie Helskim, część portu w mieście Hel, Władysławowa od strony Zatoki Puckiej oraz samego Pucka. Jak podaje Dziennik Bałtycki, na obszarach zagrożonych zalaniem tylko w okolicach Trójmiasta mieszka ponad 11 tys. osób.

Źródło: podroze.onet.pl

Porto z Londynu za £18 w dwie strony. 4 dni z weekendem za £78 (loty i 3* hotel)

17.01.2020 21:14


Tanie loty do północnej Portugalii. Przeloty z Londynu Stansted do Porto zarezerwujecie w wielu terminach na marzec za £18 w dwie strony. Propozycję na 4-dniową wycieczkę od soboty do wtorku zarezerwujecie za jedyne £78 za osobę (loty i bardzo dobry 3* hotel). LONDYN STANSTED ⇆ PORTO Zarezerwuj loty » 02.03 – 05.03 | £18 […]

Źródło: www.podroznik.co.uk

Zakaz wjazdu do Peru przez 15 lat za wandalizm w Machu Picchu

17.01.2020 20:41

Pięcioro turystów zostało deportowanych z Peru za uszkodzenie świątyni w kompleksie Machu Picchu. Szóstemu grozi proces i do czterech lat więzienia.

Tagi: Peru, Porto
Źródło: www.rp.pl

Wakacyjny Ekspert już w sieci

17.01.2020 10:26

Adresy agentów turystycznych i porady dla ich klientów znalazły się na udostępnionej oficjalnie w sieci stronie akcji Wakacyjny Ekspert, prowadzonej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych.

Tagi: Porto
Źródło: www.rp.pl

Horała: Przyspieszamy z wykupem ziemi pod CPK

16.01.2020 14:47

Pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego Marcin Horała zapewnia, że do końca marca przygotuje projekt wieloletniego rządowego programu, który określi finansowanie inwestycji.

Tagi: Porto
Źródło: www.rp.pl

Niesamowity śnieżny tunel na górskiej drodze w Japonii

13.01.2020 12:42

Jedna z najbardziej malowniczych górskich dróg na świecie, zwana "Dachem Japonii", została jak co roku o tej porze otwarta dla turystów, którzy chcą zobaczyć słynny śnieżny korytarz.

Tagi: Japonia, Porto
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami