Hopaj
Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Była zdenerwowana lotem, więc zażartowała, że ma w bagażu bombę

21.09.2020 12:43

300-złotowym mandatem została ukarana 40-letnia kobieta, która na poznańskim lotnisku "zażartowała" o bombie w bagażu; swoje zachowanie tłumaczyła „olbrzymim zdenerwowaniem przed lotem”. Po zapłaceniu mandatu kobieta, za zgodą kapitana samolotu, odleciała do Grecji.

Tagi: Poznań, LOT, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Hotel w centrum Poznania trafi w ręce MTP?

18.09.2020 13:34

Trwają rozmowy dotyczące przejęcia restauracji i hotelu Meridian w centrum Poznania przez Międzynarodowe Targi Poznańskie - pisze gloswielkopolski.pl.

Tagi: Poznań
Źródło: www.propertynews.pl

Restauracje w trzech hotelach Campanile wracają do gry

16.09.2020 13:56

Po wakacyjnej przerwie restauracje w hotelach Campanile w Szczecinie, Bydgoszczy i Poznaniu wracają na kulinarną mapę Polski.

Źródło: www.propertynews.pl

Zakaz lotów wprowadzony 2 tyg. temu dziś wygasa. Od jutra na liście 30 państw?

15.09.2020 12:41

Zakaz lotów do 44 krajów wprowadzony dwa tygodnie temu wygasa. Od jutra obowiązywać będzie nowe rozporządzenie, które poznamy jeszcze dzisiaj. Zgodnie z zapowiedziami zakazem lotów objętych będzie 30 państw.

Tagi: Poznań, LOT
Źródło: podroze.onet.pl

Wycieczki szkolne z Poznania i Wielkopolski

14.09.2020 10:56

Organizator wycieczek szkolnych tj. Biuro Turystyczne Allora z siedzibą w Złotnikach zaprasza nauczycieli, wychowawców oraz rodziców dzieci szkół podstawowych, gimnazjów do skorzystania z bogatej oferty wycieczek szkolnych na terenie kraju i Europy. Działamy legalnie wykorzystując swoje doświadczenie w tej branży. Zachęcam do: http://allora-bt.pl/kategoria-produktu/wyjazdy-szkolne/krajowe/

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Beskid Żywiecki. Co warto zobaczyć?

14.09.2020 0:00


Czas ruszać na górską wyprawę! Poznaj drugie po Tatrach pasmo górskie w Polsce o iście alpejskim klimacie.

Źródło: www.styl.pl

Objazd Włochy szlakiem wina 9 dni

12.09.2020 20:43

Organizator: Biuro Turystyczne ALLORA. Wycieczka: Włochy szlakiem wina w terminie do uzgodnienia. PROGRAM: Innsbruck Modena Volterra San Gimignano Chianti - Pienza Montalcino Montepulciano Civita di Bagnoregio Orvieto Ferrara - Wenecja Murano - Burano Cena: 1700 PLN + 110 EUR (bilety, wjazdówki, słuchawki, przewodników itp.) Szczegóły na naszej stronie. https://allora-bt.pl/produkt/wlochy-na-szlaku-wina/ Dzień 1 Miejsce wyjazdu Poznań godz. 22:00. Dzień 2 Przejazd. Wizyta w Innsbrucku. Spacer po zabytkowej części miasta. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 3 Śniadanie. Modena - zwiedzanie miasta, acetaia u produkcenta octu balsamicznego, kantyna producenta wina LAMBRUSCO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 4 Śniadanie. Volterra - znane z filmu Zmierzch i przetwarzania alabastru, San Gimignano - zwiedzanie z możliwością zakupu wina VERNACCIA, kantyna - producenta wina CHIANTI. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 5 Śniadanie. Pienza renesansowe miasto idealne. Montalcino - forteca, katedra, Palazzo dei Priori, kantyna - producent wina BRUNELLO di Montalcino lub alternatywnie zakupy w sklepie. Montepulciano zwiedzanie i kantyna - producenta wina NOBILE di Montepulciano. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 6 Śniadanie. Civita di Bagnoregio - umierające miasto. Orvieto - katedra z freskami Signorellego, ze studni św. Patryka, kantyna - białego wina ORVIETO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 7 Śniadanie, wykwaterowanie. Ferrara - najstarsza we Włoszech pijalni wina. Kantyna - producenta wina PROSECCO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 8 Śniadanie. Wenecja - rejs barką turystyczną i zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem. Murano u producenta wyrobów ze szkła. Burano spacer kolorowymi uliczkami. Dzień 9 Nocny przejazd przez Austrię i Czechy. Planowany przyjazd do Poznania około 14:00. Co wchodzi w skład podanej ceny a co nie wchodzi proszę zapoznać się na naszej stronie lub napisać zapytanie mailem.

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Myślisz, że znasz polskie zamki? 7/10 to dobry wynik!

12.09.2020 0:42

Quiz o zamkach to nie żarty! W Polsce znajdziemy ich ponad 400. Niektóre są świetne zachowane, inne to już niestety tylko ruiny. Jednak wszystkie warto odwiedzić, by poznać ich niezwykłe historie i tajemnice. Sprawdź, jak dobrze znasz najpiękniejsze polskie zamki. Więcej quizów znajdziesz w tym miejscu.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami