Wiocha
Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Sandomierz na weekend - urokliwe miasto, które warto odwiedzić

22.10.2020 0:41

Sandomierz jest urokliwym miastem znanym z podziemnej trasy turystycznej, wspaniałych zabytków, serialu „Ojciec Mateusz” czy kryminału Zygmunta Miłoszewskiego „Ziarno prawdy”. Znajdziecie w Sandomierzu miejsca, które łączą piękno z makabrą. Żeby poznać historię Sandomierza, zejdziecie pod ziemię i wejdziecie na Zamkowe Wzgórze. Ciekawych miejsc jest w Sandomierzu mnóstwo. Podobnie jak atrakcyjnych i inspirujących sprzeczności.

Źródło: podroze.onet.pl

Karpacz - idealne miejsce dla całej rodziny. Co warto zobaczyć?

21.10.2020 16:41

Karpacz należy do najpopularniejszych górskich miejscowości turystycznych. Śnieżka, kościół Wang i liczne górskie szlaki przyciągają całe rodziny. W takim przypadku dobrze jest poznać dostępne atrakcje dla dzieci, które uprzyjemnią im wyjazd. Oto miejsca w Karpaczu, które warto zobaczyć z dziećmi.

Tagi: Poznań, RPA
Źródło: podroze.onet.pl

Wycieczki szkolne z Poznania i Wielkopolski

19.10.2020 13:19

Organizator wycieczek szkolnych tj. Biuro Turystyczne Allora z siedzibą w Złotnikach zaprasza nauczycieli, wychowawców oraz rodziców dzieci szkół podstawowych, gimnazjów do skorzystania z bogatej oferty wycieczek szkolnych na terenie kraju i Europy. Działamy legalnie wykorzystując swoje doświadczenie w tej branży. Zachęcam do: http://allora-bt.pl/kategoria-produktu/wyjazdy-szkolne/krajowe/

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Re: Tanie noclegi w Poznaniu

19.10.2020 8:43

Czyste i przytulne pokoje w Poznaniu moĹźna znaleźÄ‡ w HOSTEL POZNAŃ PETIT. Blisko centrum, ceny konkurencyjne. Polecam.

Źródło: forum.gazeta.pl

Madryt - co zobaczyć w stolicy Hiszpanii?

16.10.2020 0:42

Leżący w centrum Hiszpanii Madryt, choć może nie tak efektowny jak Barcelona, jest jednym z najciekawszych miast Hiszpanii. Na pierwszy rzut oka chaotyczny, okazuje się stylowy i pociągający przy bliższym poznaniu. Eleganckie pałace, z rozmachem zaprojektowane arterie i place sąsiadują z wąskimi uliczkami i zaułkami, pełnymi sklepów i gwarnych knajpek. Co warto zobaczyć w Madrycie? Jakie atrakcje czekają na nas w stolicy Hiszpanii?

Źródło: podroze.onet.pl

Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne już w 2023 roku

14.10.2020 4:41

W środę, 30 września br., Magdalena Sekutowska, dyrektor ds. rozwoju Hilton Worldwide w regionie CEE oraz Wiesław Jan Prusiecki, właściciel i CEO Grupa Konkret podpisali umowę franczyzową na hotel Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne. Nowa inwestycja powstanie w Tarnowie Podgórnym przy ulicy Poznańskiej. Zaplanowane 135 pokojów w trzygwiazdkowym standardzie będzie częścią projektu Business Park Poznańska. Proces inwestycyjny rozpocznie się w […]

Źródło: hotelnews.pl

Dobry Hotel z certyfikatem

13.10.2020 10:43

HRS „Clean and Safe” to dokument poświadczający wysoki standard higieny i bezpieczeństwa dla osób wybierających się w podróż służbową, a dla których czynnik czystości i higieny jest kluczowy przy wyborze hotelu biznesowego. To niezmiernie ważne, szczególnie dzisiaj, w czasie, kiedy zmagamy się z pandemią koronawirusa, a kwestie bezpieczeństwa stanowią priorytet dla obiektów świadczących usługi hotelowe i gastronomiczne. Od początku października certyfikatem „Clean & Safe” legitymuje się 11 hoteli polskiej sieci Dobry Hotel zlokalizowanych w Trójmieście, Jastarni, Mikołajkach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem.

Źródło: www.propertynews.pl

Tallin - atrakcje i ciekawe miejsca

12.10.2020 16:42

Tallin to stolica i równocześnie największe miasto w Estonii. Leży w północnej części kraju, na brzegu Zatoki Tallińskiej. W mieście znajduje się wiele interesujących miejsc. Poznaj najważniejsze z nich!

Tagi: Poznań, Miami
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami