f4up
Wiadomości z tagiem Promy  RSS
Tego jeszcze nie słyszałeś! Koronawirusowa atrakcja polskich hotelarzy

26.03.2020 16:55

Koronawirus wzbudza wiele emocji, ale takiego podejścia jeszcze nie widziałeś. Każdy w tym trudnym czasie stara się znaleźć jakiś promyk

Tagi: Polska, Promy
Źródło: zetolot.pl

Hotelarze krytykują pakiet pomocowy dla turystyki

21.03.2020 4:42

Przedstawione przez rząd pomysły na ratowanie branży turystycznej nie rozwiązują naszych problemów pisze w liście do rządu konsorcjum marketingowe Harmony Polish Hotels. I prosi o umorzenie składek ZUS i podatków.

Źródło: www.rp.pl

Wreszcie prosta i szybka pozyczka oferta dla Ciebie!, Elblag

20.03.2020 20:41

Wreszcie prosta i szybka pozyczka oferta dla Ciebie! Potrzebujesz szybki kredyt? Reakcja natychmiastowa zasada! Szyb...

Tagi: Kreta, Promy
Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Marriott dostrzega promyk nadziei

20.03.2020 10:44

Korporacja hotelarska Marriott International wskazała na niewielkie oznaki ożywienia na chińskim rynku hotelarsko-gastronomicznym - podał serwis breakingtravelnews.com.

Tagi: Promy
Źródło: www.propertynews.pl

Rzecznik MŚP do samorządów: Zwolnijcie firmy z czynszu

17.03.2020 18:51

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz prosi samorządy o zwolnienie przedsiębiorców z czynszu. Apel ma związek z pogarszającą się płynnością finansową firm, spowodowaną szerzącą się epidemią.

Tagi: Promy
Źródło: www.rp.pl

Bilet w jedną stronę. Jak wyglądała ewakuacja z Wuhan

17.03.2020 16:41

Wszystko miało zacząć się w Wuhan. To tam z dnia na dzień wstrzymano wszystkie loty, pociągi pasażerskie, autobusy miejskie, metro i promy z i do miasta. Rząd zwrócił się do mieszkańców 11-milionowego miasta, by nie opuszczali jego terenu. Zalecono zrezygnować ze wszelkich działalności wymagających dużych zgromadzeń ludzi. Chińczycy rozpoczęli kwarantannę, która nadal trwa. W połowie stycznia ogłoszono epidemię tajemniczego wirusa, a w jej centrum znalazł się m.in. polski student.

Źródło: podroze.onet.pl

Dom dla dzieci z albinizmem w Tanzanii otwarty. Zamieszkała tam córka Wojciechowskiej - Kabula

17.03.2020 12:41

Jak poinformowała Martyna Wojciechowska na swoim profilu na Facebooku, dom dla dzieci z albinizmem w Tanzanii oficjalnie rozpoczął działalność. W ośrodku zamieszkała m.in. Kabula - adoptowana córka znanej podróżniczki. Wojciechowska wciąż prosi o pomoc finansową i podkreśla, że nie brakuje już wiele.

Tagi: Promy
Źródło: podroze.onet.pl

Co-living – nowa era na inwestycyjnym rynku nieruchomości w Polsce

12.03.2020 14:54

O współdzieleniu przestrzeni na rynku nieruchomości mówi się coraz częściej. Okazuje się, że z dzielenia przestrzeni, zainteresowań i wartości mogą korzystać nie tylko młodzi ludzie, pracownicy dużych firm czy studenci. W najnowszym raporcie firmy doradczej Cushman & Wakefield, „Co-living – nowa era na inwestycyjnym rynku nieruchomości w Polsce” eksperci postanowili zgłębić temat senior housingu. Nie bez powodu - prognozy Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że liczba mieszkańców w wieku 60+ wzrośnie do 2050 roku o około 52 proc. Jest to zatem nie tylko szansa na nowy poziom życia ludzi na emeryturze, ale także trend, który ma ogromny potencjał rozwoju.

Tagi: Promy
Źródło: www.propertynews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami