Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Rejsy  RSS
Bydgoszcz to zaskakująco atrakcyjne miasto. Co warto zobaczyć?

04.01.2021 20:41

Bydgoszcz to długo niedoceniane miasto, które w ostatnich dziesięcioleciach zyskało na atrakcyjności – przekonacie się o tym, choćby odwiedzając Wsypę Młyńską. W Bydgoszczy jest wiele ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych. Zabytkowe spichrze, wieża ciśnieniowa z tarasem widokowym, opera, a może rejs tramwajem wodnym – to tyko wybrane z długiej listy.

Tagi: Miami, Rejsy
Źródło: podroze.onet.pl

Najpóźniej późną wiosną ruszy pierwszy rejs badawczy na polską koncesję na środkowym Atlantyku

02.01.2021 8:41

Najpóźniej wiosną 2021 r. ma ruszyć pierwszy rejs badawczy na polską koncesję na środkowym Atlantyku – przekazał PAP Główny Geolog Kraju Piotr Dziadzio. Dodał, że jeśli będzie miała ona potencjał, to "niewątpliwie będziemy chcieli w nią zainwestować".

Źródło: podroze.onet.pl

Kongres USA: Na każdym wycieczkowcu musi być lekarz i kamera

18.12.2020 6:53

Po raz pierwszy od 10 lat amerykański Kongres wprowadził do ustawy o obronności zapisy regulujące rejsy wycieczkowe. Chodzi o obowiązek zapewnienia przez armatora na każdym statku lekarza, we wszystkich miejscach publicznych muszą się natomiast pojawić kamery.

Tagi: USA, NATO, Rejsy
Źródło: www.rp.pl

Rejsy donikąd zyskują popularność. Nie są jednak wolne od ryzyka zakażeń

10.12.2020 16:41

Około 30 tys. mieszkańców Singapuru odbyło w ciągu ostatniego miesiąca wycieczkowe rejsy donikąd. Kilkudniowe podróże zaczynają się i kończą w tym samym porcie.

Źródło: podroze.onet.pl

Nowe połączenie SkyUp: Z Gdańska do Kijowa

28.11.2020 13:34


Linie lotnicze SkyUp uruchomią w sezonie letnim w 2021 roku nowe połączenie z Polski na Ukrainę – polecimy z Gdańska do Kijowa. Pierwszy lot z Gdańska do Kijowa Boryspol został zaplanowany na 29 marca 2021 roku. Rejsy na Ukrainę będą realizowane trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz soboty według rozkładu: Gdańsk – Kijów...

Źródło: latamyzgdanska.pl

Wraca popyt na rejsy wycieczkowe

23.11.2020 7:10

Armatorzy rejsów wycieczkowych notują duże zainteresowanie imprezami zaplanowanymi na przyszły rok i na kolejne lata. Niektóre rejsy są sprzedane już w 50 procentach, a wśród klientów nie brakuje osób, które dotychczas nie korzystały z usług tych organizatorów.

Tagi: Rejsy
Źródło: www.rp.pl

Znany przewoźnik szuka chętnych na darmowe rejsy wycieczkowe. Ale jest haczyk

13.11.2020 7:21

Royal Caribbean – jedna z największych firm zajmujących się rejsami wycieczkowymi – rozpoczęła poszukiwania chętnych do wzięcia udziału w tzw.

Tagi: Rejsy
Źródło: zetolot.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami