f4up
Wiadomości z tagiem Restauracje  RSS
Restauracja, Lublin

01.12.2020 20:42

Marzysz o odpoczynku i luksusowych wakacjach w pieknym miescie? Hotel Luxor w Lublinie zagwarantuje ci niepowtarzalna at...

Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Czechy rozluźniają ograniczenia

29.11.2020 16:41

Rząd Czech na nadzwyczajnym posiedzeniu w niedzielę zdecydował o rozluźnieniu od czwartku obecnych ograniczeń epidemicznych. Zniesiony będzie nocny zakaz wychodzenia, otwarte mają być restauracje, sklepy i zakłady usługowe. Sklepy znowu będą otwarte w niedzielę.

Źródło: podroze.onet.pl

Maturzyści bez studniówek? To kolejna strata dla restauracji i hoteli

23.11.2020 8:24

Choć sanepid twierdzi, że jeszcze nie wiadomo co się wydarzy w styczniu, to szkoły już teraz nie podejmują się organizacji imprez. Ucierpią na tym również restauratorzy i hotelarze - podaje innpoland.pl.

Źródło: www.propertynews.pl

Pałacyk w Opolu przekształci się w hotel ze SPA

20.11.2020 15:15

W XIX-wiecznym pałacyku przy ulicy Sempołowskiej w Opolu powstać ma butikowy, czterogwiazdkowy hotel ze spa, a także restauracja z salą bankietową i sale konferencyjne - czytamy na opole.naszemiasto.pl.

Źródło: www.propertynews.pl

Samorząd kujawsko-pomorskiego poratuje gastronomię

18.11.2020 15:27

Samorząd województwa pracuje nad rozwiązaniami, które pozwolą na wsparcie restauracji, kawiarni i klubów, które znalazły się w dramatycznej sytuacji w wyniku lockdownu w pierwszej połowie roku i obecnych obostrzeń przeciwepidemicznych. Marszałek Piotr Całbecki zapowiedział, że w ciągu tygodnia uruchomiony zostanie mechanizm, który pozwoli na przywrócenie zlikwidowanych miejsc pracy i utrzymanie tych, które są zagrożone.

Źródło: www.propertynews.pl

Branża spotkań, turystyka, hotele i restauracje nie wyjdą z kryzysu przed marcem

18.11.2020 11:53

Według badania Pracodawców RP w czwartym kwartale br. 51 proc. firm będzie ograniczać kadry. - Już 31 października w branży eventowej posypały się zwolnienia. Od miesiąca tak naprawdę jesteśmy w lockdownie, ponieważ hotele na podróżach służbowych, restauracje na wynosach i spotkania biznesowe dla pięciu osób - to zaledwie 10 proc. możliwości tych branż - mówi Łukasz Adamowicz, wiceprezes Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, członek Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń.

Źródło: www.propertynews.pl

Planowaliście podróż do tego słonecznego miejsca? Od dzisiaj lepiej to odłożyć…

15.11.2020 11:02

Ostatnia kawa, ostatni obiad w restauracji w Neapolu – taki klimat panował w sobotę w mieście, które, podobnie jak cały włoski

Źródło: zetolot.pl

Toruń: Kolejny protest branży gastronomicznej, która domaga się wsparcia po zamknięciu lokali

12.11.2020 16:41

Ok. 100 osób uczestniczyło w Toruniu w kolejnym proteście branży gastronomicznej. Właściciele i pracownicy restauracji, pubów i innych punktów przekonują, że w turystycznym mieście, jakim jest Toruń, restrykcje spowodowane epidemią będą jeszcze bardziej dotkliwe.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Mężczyzna dwukrotnie włamał się do restauracji. Chciał napić się alkoholu

11.11.2020 0:43

Policja zatrzymała 34-letniego obywatela Ukrainy, który w nocy włamywał się do hotelowej restauracji, by napić się markowych alkoholi. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami