Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Restauracje  RSS
Gowin o zdejmowaniu obostrzeń: jeżeli chodzi o podróże, hotele, restauracje musimy uzbroić się w cierpliwość

16.12.2020 12:41

Z całą pewnością w pierwszej kolejności do szkół powinny wrócić dzieci, natomiast jeżeli chodzi o podróże, hotele, restauracje musimy uzbroić się w cierpliwość - przyznał wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin pytany jakie obostrzenia zostaną zdjęte w pierwszej kolejności.

Źródło: podroze.onet.pl

Narty w Czechach? Stoki otwarte, ale zakwaterowanie nie jest możliwe

15.12.2020 16:41

Koronawirus w Czechach nie odpuszcza. Rząd podjął decyzję, by przywrócić tam od najbliższego piątku większości restrykcji. Wyjątkiem będą handel i usługi. Co z wyjazdami na narty? Od 18 grudnia będą mogły działać wyciągi narciarskie, ale zarówno restauracje, jak i hotele w ośrodkach narciarskich będą zamknięte. Wjazd do kraju również jest obecnie utrudniony.

Źródło: podroze.onet.pl

Restauracje i hotele muszą jednak kupić nowe kasy

11.12.2020 12:00

1 stycznia wróci sprawa używania kas fiskalnych online. Nie będzie kolejnego odroczenia obowiązku - informuje Rzeczpospolita.

Źródło: www.dlahandlu.pl

Stacja Narciarska Wierchomla będzie działała 12 i 13 grudnia

10.12.2020 14:49

Nadchodzący weekend w Stacji Narciarskiej Wierchomla również będzie narciarski. Będą działały wyciągi Wierchomla 1 i Stonoga w godzinach 9.00 - 18.00. Na stoku będą otwarte punkty gastronomiczne: Szałas Bacy, Restauracja pod Wyciągiem oraz bar, które będą serwować jedzenie do ręki na wynos.

Źródło: www.skionline.pl

W Czechach mimo pogorszenia się sytuacji epidemicznej restrykcje nie wracają

08.12.2020 8:41

Mimo rosnącego zagrożenia epidemicznego, rząd Czech nie zdecydował się w poniedziałek na przywrócenie restrykcji, które zniesiono w czwartek. Wystarczyć ma zakaz działalności restauracji i barów po godz. 20 oraz zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych.

Źródło: podroze.onet.pl

Rok po wybuchu pandemii w Wuhanie nie ma już prawie żadnych restrykcji

05.12.2020 12:41

Rok po wykryciu pierwszych na świecie przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w chińskim mieście Wuhan życie wróciło już praktycznie do normy. Czynne są szkoły, atrakcje turystyczne, sklepy i inne firmy, a bary i restauracje wypełniają się klientami.

Źródło: podroze.onet.pl

Korea Północna: najwyższy alert epidemiczny w Pjongjangu, zamknięte restauracje i łaźnie

03.12.2020 20:43

Władze Korei Płn. ogłosiły najwyższy alert epidemiczny w Pjongjangu, zamknęły instytucje publiczne, restauracje i łaźnie, mimo że oficjalnie w kraju nie zgłoszono ani jednego zakażenia koronawirusem – podała w czwartek południowokoreańska agencja Yonhap.

Źródło: podroze.onet.pl

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami