f4up
Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Rosną długi branży turystycznej

20.10.2020 9:28

Kwota zobowiązań przedsiębiorców turystycznych wobec dostawców i banków zbliżyła się pod koniec sierpnia do 120 milionów złotych, rosnąc szybciej niż w innych branżach podaje BIG InfoMonitor.

Tagi: Rosja
Źródło: www.rp.pl

Rosja wprowadza wizy elektroniczne dla Polaków. To już pewne!

19.10.2020 0:41

Rosja zrobiła kolejny krok na drodze do otwarcia się dla zagranicznych turystów i... ich pieniędzy. Zatwierdzono dekret o wprowadzeniu od nowego roku wiz elektronicznych pozwalających odwiedzić całe terytorium Federacji Rosyjskiej obywatelom 52 krajów, w tym Polakom.

Tagi: Rosja, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Zwycięzcy konkursu Wildlife Photographer of the Year 2020 - najlepsze zdjęcia przyrodnicze

14.10.2020 16:41

Ogłoszono zwycięzców prestiżowego konkursu na najlepszą fotografię dzikiej przyrody Wildlife Photographer of the Year. Grand Prix 2020 zdobyło zmysłowe zdjęcie Rosjanina Siergieja Gorszkowa przedstawiające tygrysicę przytulającą się do drzewa.

Tagi: Rosja
Źródło: podroze.onet.pl

Niepewny los pięknych drewnianych domów w Rosji

13.10.2020 0:42

W całej Rosji tradycyjne drewniane domy, z których wiele stanowi przykład wspaniałego rzemieślniczego kunsztu, popadają w ruinę i zapomnienie z powodu zaniedbań, braku funduszy i eksodusu mieszkańców wsi do miast.

Tagi: Miami, Rosja, SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Syberyjska bajka

12.10.2020 12:59


Tonące w śnieżnych zaspach bloki to tylko część prawdy o syberyjskiej architekturze. W kilku miastach regionu zachowały się bowiem tradycyjne, drewniane budowle. Ich przykłady można znaleźć w Tomsku, uznawanym za najstarszy ośrodek w tej części Rosji.

Tagi: Praga, Rosja, SPA
Źródło: www.styl.pl

Betlej: Zakażenia rosną, wyjazdy zimowe zagrożone

08.10.2020 1:05

Fala wzrostu zakażeń koronawirusem, a czasem i zgonów, jak w Polsce, może spowodować niechęć do podróżowania. To by z kolei oznaczało konieczność jeszcze większego ograniczenia przez biur podróży oferty na zimę pisze ekspert.

Tagi: Polska, Rosja
Źródło: www.rp.pl

Cypr Płn. otworzy plażę w Warosii. Republika Cypryjska krytykuje taką decyzję

07.10.2020 20:42

Władze Cypru Północnego zapowiedziały, że na nowo otworzą plażę w opuszczonym kurorcie Warosia. Zamieszkujący miejscowość Grecy cypryjscy opuścili ją w 1974 r. po inwazji Turcji. Decyzję skrytykowały Republika Cypryjska, Grecja i Rosja.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami