Wiocha
Wiadomości z tagiem Rzeszów  RSS
Niesamowita winda w Chinach pośród krajobrazów z "Avatara"

18.11.2020 20:41

Najwyższa na świecie zewnętrzna winda widokowa zbudowana na ponad 330-metrowej skalnej ścianie pośród krajobrazów, które zainspirowały twórców kinowego przeboju “Avatar” przyciąga rzesze turystów zapierającymi dech w piersiach widokami.

Tagi: Rzeszów
Źródło: podroze.onet.pl

Na granicy udaremniono przemyt cennych, carskich monet

18.11.2020 8:41

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z Podkarpacia udaremnili przemyt 16 srebrnych monet z czasów carskich – poinformowała PAP rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Edyta Chabowska.

Tagi: Rzeszów, RPA
Źródło: podroze.onet.pl

Ryanair świętuje 15-lecie w Polsce. Z tej okazji ogłasza promocję

29.10.2020 16:41

Ryanair oficjalnie świętuje właśnie 15. rocznicę wejścia na polski rynek. Na znacznej części polskich lotnisk jak Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin Ryanair zainaugurował loty z początkiem sezonu zimowego 2005/2006, choć wyjątkiem jest Wrocław, który jako pierwszy powitał samolot Ryanaira już w marcu. Z tej okazji przygotowano promocję dla pasażerów.

Źródło: podroze.onet.pl

Góry Kamienne - szlaki turystyczne i szczyty "Sudeckich Tatr"

19.10.2020 12:41

Góry Kamienne leżą na granicy polsko-czeskiej. Na ich szczyty prowadzą szlaki krótkie, ale wymagające. Ciekawe miejsca znajdą tu miłośnicy historii – warto zobaczyć nie tylko ruiny XIII-wiecznych zamków, ale i ciekawe budowle w miejscowościach Krzeszów, Sokołowsko i innych. A komu będzie mało atrakcji po polskiej stronie Gór Kamiennych, ten może wybrać się na wycieczkę do Czech.

Źródło: podroze.onet.pl

Podkarpackie: Pracodawcy zgłosili zamiar zwolnienia niemal 3 tys. osób

13.10.2020 20:41

Od 1 stycznia do 8 października br. podkarpaccy pracodawcy zgłosili do powiatowych urzędów pracy zamiar zwolnienia niemal 3 tys. pracowników. Do tej pory zrealizowali prawie 80 proc. tych zgłoszeń – poinformował PAP dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie Tomasz Czop.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Wizz Air poleci z Rzeszowa do Eindhoven

08.10.2020 16:18


Od 6 listopada oferta Wizz Air rozszerzy się o nowe połączenie z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka do Eindhoven. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Ceny zaczynają się od 69 zł. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży do Eindhoven z Wizz Air, firma wprowadziła szereg…

Źródło: nawalizkach.com.pl

Wizz Air połączy Rzeszów z Eindhoven

08.10.2020 13:26

To będzie dziesiąte lotnisko, z którego będzie korzystać w Polsce Wizz Air. Z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka zamierza latać do Eindhoven w Holandii.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami