Wiocha
Wiadomości z tagiem Rzym  RSS
Re: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkoln

22.09.2020 0:43

Jako aktywna w komitecie rodzicielskim mama zainteresowałam się kto organizuje wycieczki szkolne moim dzieciom. Ich szkoła współpracuje z biurem podróĹźy Polonia Travel i muszę przyznać, Ĺźe jestem zadowolona ze standardu jaki to biuro utrzymuje.

Tagi: Rzym
Źródło: forum.gazeta.pl

Narodziny pokładzie samolotu. Dziewczynka dostała bilet na darmowe podróże do końca życia

21.09.2020 16:43

Na pokładzie samolotu linii EgyptAir lecącego do Londynu jedna z pasażerek nagle zaczęła rodzić. Na wysokości Niemiec 38-letnia obywatelka Jemenu zdążyła urodziła dziewczynkę. Dziewczynka otrzymała od przewoźnika dożywotni darmowy bilet.

Tagi: Londyn, LOT, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Była zdenerwowana lotem, więc zażartowała, że ma w bagażu bombę

21.09.2020 12:43

300-złotowym mandatem została ukarana 40-letnia kobieta, która na poznańskim lotnisku "zażartowała" o bombie w bagażu; swoje zachowanie tłumaczyła „olbrzymim zdenerwowaniem przed lotem”. Po zapłaceniu mandatu kobieta, za zgodą kapitana samolotu, odleciała do Grecji.

Tagi: Poznań, LOT, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Branża spotkań szuka możliwości przetrwania

21.09.2020 9:05

Branża spotkań to najdłużej „zamknięta” część gospodarki - straciła wydarzenia wiosny, a teraz traci także jesienne. Problem w tym, że już skończyły się wszelkie ochronne tarcze. Jak przetrwać kolejne miesiące z minimalnymi przychodami? Jak utrzymać załogi i uniknąć upadłości? Nad tym dyskutowali podczas sesji „Turystyka, hotelarstwo, MICE” w ramach EEC 2020 przedstawiciele przemysłu spotkań branży hotelarskiej, targowej i gmin, dla których tego typu działalność stanowi znaczną część przychodów.

Źródło: www.propertynews.pl

Hotel biznesowy Kraków | GrandAscot.pl

21.09.2020 6:30

Grand Ascot to wyjątkowy i nowoczesny hotel biznesowy Kraków, który zlokalizowany jest blisko starego miasta, w idealnej odległości do zwiedzania i uprawiania turystyki. Dzięki wygodnym pokojom, komfortowym rozwiązaniem we wnętrzach, zachęca do odpoczynku po ciężkim dnu. Piękne sale konferencyjne czynią go idealnym hotelem do zatrzymania się w celach biznesowych, odbywania spotkań z kontrahentami i współpracownikami. Hotel biznesowy Kraków wyposażony jest we wszystkie potrzebne do spotkań przybory. Nowe i eleganckie sale spotkaniowe są świetnymi miejscami również na rodzinne przyjęcia czy kameralne meetingi. Zaplecze techniczne jest w pełni profesjonalne. Oświetlenie, świetnej klasy multimedialny sprzęt, a także dostęp do szybkiego wifi. Poza tym Grand Ascot oferuje dostęp do pysznego jedzenia, do wyboru z menu hotelu, wprost od najlepszych szefów kuchni.

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

W okresie last minute Egipt trzyma się mocno

21.09.2020 1:33

Fuerteventura, Teneryfa i Majorka jak pokazuje raport Traveldaty, na tych hiszpańskich wyspach w zeszłym tygodniu wypoczynek taniał najbardziej.

Źródło: www.rp.pl

Koronawirus w Grecji. Władze zaostrzają restrykcje

19.09.2020 16:42

Restrykcje mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa na obszarze Aten zostaną zaostrzone - poinformowały w piątek władze Grecji. Nowe obostrzenia będą obowiązywały od poniedziałku do 4 października.

Tagi: USA, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami