Wiocha
Wiadomości z tagiem Rzym  RSS
Rosja całkowicie zamyka granice

28.03.2020 20:43

Rosja od poniedziałku 30 marca całkowicie zamknie granice w związku z koronawirusem; wstrzymany zostanie ruch przez przejścia graniczne samochodowe, kolejowe, piesze i rzeczne - głosi rozporządzenie opublikowane w sobotę na stronie internetowej rządu Federacji Rosyjskiej.

Tagi: Rosja, BLIK, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Nadchodzi zmiana pogody. Wrócą przymrozki

28.03.2020 11:04


Słoneczna i wiosenna aura, którą można zaobserwować w sobotę, nie potrwa długo. Już w niedzielę Polska znajdzie się w obszarze niżu Mareike, który przyniesie duży spadek temperatur, a nawet przymrozki.

Tagi: Polska, SPA, Rzym
Źródło: pogoda.interia.pl

Grupa TUI bliska otrzymania pomocy od rządu

28.03.2020 0:41

Na prawie 2 miliardy euro ma opiewać kredyt gwarantowany przez rząd Niemiec dla Grupy TUI. Według agencji informacyjnej Bloomberg koncern jest na dobrej drodze do uzyskania wsparcia.

Tagi: Niemcy, Praga, TUI, SPA, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Czy w Chinach wszystko wraca do normy? "Nie znamy daty końca pandemii"

27.03.2020 12:41

Od ponad dwóch miesięcy życie mieszkańców Chin podporządkowane jest pandemii koronawirusa. Choć problem zaczął się w mieście Wuhan, to na terenie całego kraju wprowadzono obostrzenia mające zatrzymać wirusa. Podobnie sytuacja wyglądała w Pekinie, gdzie mieszkańcy poważnie podeszli do sprawy i nadal w większości przypadków pozostają w domach. Choć niektóre miejsca zaczynają być otwierane, to jak podkreśla Agata Foryś w rozmowie z Onet Podróże, nie ma jeszcze oficjalnej informacji, kiedy wszystko całkowicie wróci do normy.

Tagi: USA, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Condor prosi o pomoc publiczną. Chce 200 milionów euro

27.03.2020 11:56

Największy niemiecki przewoźnik czarterowy Condor zwrócił się do swojego rządu o pomoc publiczną w wysokości 200 milionów euro. Linia już wcześniej, po bankructwie Thomasa Cooka, otrzymała od państwa dostęp do linii kredytowej w wysokości 380 milionów euro.

Tagi: Europa, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Emirates wstrzymuje loty pasażerskie

26.03.2020 16:41

Dubajskie linie lotnicze poinformowały o zawieszeniu od dziś do odwołania wszystkich lotów pasażerskich.

Źródło: www.rp.pl

Projekt: zwrot pieniędzy za odwołaną imprezę turystyczną po 180 dniach od rozwiązania umowy

26.03.2020 16:41

Projekt ustawy z pakietu tarczy antykryzysowej zakłada zwrot pieniędzy za odwołaną imprezę turystyczną będzie możliwy z mocy prawa po upływie 180 dni od rozwiązania umowy. Alternatywnie, zamiast pieniędzy klient będzie mógł otrzymać od organizatora roczny voucher na inną imprezę turystyczną.

Tagi: Praga, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Przymrozki w całej Polsce. Nawet -7 stopni

26.03.2020 8:50


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed przymrozkami w całej Polsce. Najzimniej będzie na Podlasiu.

Tagi: Polska, Rzym
Źródło: pogoda.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami