Wiocha
Wiadomości z tagiem Rzym  RSS
Polacy wstrzymują się z rezerwacjami. Powodem m.in. bony turystyczne

08.07.2020 20:43

Pandemia zmieniła urlopowe plany Polaków. Rok temu za granicę wyjechało aż 9 mln osób, w tym roku wielu z nas zostaje w kraju - informuje "Rzeczpospolita" w artykule "Wakacje z wieloma niewiadomymi".

Tagi: Urlop, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Bombaj Taj Hotels zagrożone wybuchami bombowymi

08.07.2020 12:04


Policja w Mumbaju wzmocniła ochronę dwóch hoteli w mieście po otrzymaniu informacji o zagrożeniach terrorystycznych...

Źródło: ttg.com.pl

Wizz Air i Ryanair znów startują z Mazur

08.07.2020 12:00

Po trzymiesięcznej przerwie Wizz Air i Ryanair wznowiły loty z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu.

Źródło: www.rp.pl

Polacy wstrzymują się z rezerwacjami. Powodem m.in. bony turystyczne

08.07.2020 8:41

Pandemia zmieniła urlopowe plany Polaków. Rok temu za granicę wyjechało aż 9 mln osób, w tym roku wielu z nas zostaje w kraju - informuje "Rzeczpospolita" w artykule "Wakacje z wieloma niewiadomymi".

Tagi: Urlop, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Belle France (4) - Burgundia, Szampania, Hauts-de-France

08.07.2020 0:30


Nasza powrotna droga z południa Francji wiodła przez Burgundię i Szampanię oraz region Hauts-de-France. Oczywiście, nie sposób było zobaczyć wielu godnych tego miejsc. Z bólem serca minęliśmy więc Saint-Étienne, Lyon, Mâcon i Chalon-sur-Saône, nie zboczyliśmy też z drogi do niezbyt odległego Taizé, czy Cluny, które z pewnością też zasługiwały na wizytę. Na pierwszy przystanek i zarazem nocleg zatrzymaliśmy się dopiero w Baune.
-----

Beaune

Źródło: www.trip4cheap.pl

W koncu otrzymalem moja prywatna pozyczke!, Krakow

07.07.2020 16:41

W koncu otrzymalem moja prywatna pozyczke! Szukasz profesjonalnego doradztwa kredytowego, ktore pomoze Ci w trudnej...

Tagi: Rzym
Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Rzym Fiumicino za 199 PLN

06.07.2020 20:55


Zaplanuj podróż do Włoch – bezpośrednie loty z Gdańska do Rzymu Fiumicino oferują nam linie lotnicze LOT. Tanie loty z Gdańska do Rzymu Naszą podróż z Gdańska do Rzymu możemy zaplanować w lipcu 2020 roku. Rezerwacji lotów do Włoch można dokonać na stronie przewoźnika. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą kalendarza lotów...

Źródło: latamyzgdanska.pl

Pasażerka otrzymała 80 milionów złotych zwrotu za odwołany lot

06.07.2020 16:41

Linie Qatar Airways przypadkowo zwróciły jednej z pasażerek prawie 20 mln dolarów (80 milionów złotych) za lot, który został odwołany z powodu koronawirusa – donosi portal Simple Flying.

Źródło: podroze.onet.pl

Romantyczna Italia

06.07.2020 14:40

PROGRAM IMPREZY: 1 dzień Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd non stop przez terytorium Czech i Austrii do Włoch. 2 dzień Przyjazd do Sottomariny w godzinach porannych, rejs statkiem do WENECJI - miasta położonego na 118 wyspach. Zwiedzanie, m.in.: Plac Św. Marka - uważany za jeden z najpiękniejszych placów świata dzięki niezwykłej kompozycji i architekturze, Bazylika św. Marka - najcenniejszy zabytek sakralny Wenecji, Dzwonnica, Pałac Dożów, najsłynniejszy most Wenecji - Ponte dei Sospiri (Most Westchnień), spacer w kierunku Mostu Rialto, czas wolny na zakup pamiątek na targu przy moście Rialto. Wieczorem powrót do Sorttomariny, przejazd do hotelu w okolice Werony, obiadokolacja*, nocleg. 3 dzień Śniadanie, Przejazd do WERONY, zwiedzanie: główny plac miasta Piazza Bra ze słynnym rzymskim amfiteatrem, XIV-wieczny zamek Castelvechio, Arco dei Gavi - rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, Piazza dei Signori z pomnikiem Dantego, najwyższa w Weronie wieża Torre dei Lamberti, Piazza delle Ebre, Katedra, na zakończenie zwiedzania zobaczymy dziedziniec Domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata. Przejazd do SIRMIONE nad jezioro Garda, spacer po urokliwym miasteczku. Przejazd do hotelu, obiadokolacja*, nocleg. 4 dzień Śniadanie, przejazd do PADWY, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, Prato Della Valle, Uniwersytet. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Austrię i Czechy. 5 dzień Powrót do kraju w godzinach południowych. * dopłata do 2 obiadokolacji: + 90 zł Więcej szczegółów na stronie: http://www.geotour.com.pl/offer_1910_1086.html Prosimy o kontakt telefoniczny bądź e - mailowy e - mail: geotour@geotour.pl tel. 500 55 66 00 , 32 346 03 06

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Muzeum Luwru ponownie otwarte dla zwiedzających

06.07.2020 12:43

Po ponad trzymiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią Covid-19 w poniedziałek rano ponownie otwarto Muzeum Luwru. Dyrekcja placówki spodziewa się jednak o wiele mniej zwiedzających, a część kolekcji będzie nadal niedostępna.

Tagi: Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra