Prointegra
Wiadomości z tagiem SPA  RSS
Nadchodzi zmiana pogody. Wrócą przymrozki

28.03.2020 11:04


Słoneczna i wiosenna aura, którą można zaobserwować w sobotę, nie potrwa długo. Już w niedzielę Polska znajdzie się w obszarze niżu Mareike, który przyniesie duży spadek temperatur, a nawet przymrozki.

Tagi: Polska, SPA, Rzym
Źródło: pogoda.interia.pl

Do baz Kanczendzongi cz. 9

28.03.2020 10:26

Ostatnie dwa dni treku. Tyle nam zostało, żeby dotrzeć do cywilizacji. Zmęczenie dawało już o sobie znać dość mocno, a poprzedni dzień dał nam wyjątkowo mocno w kość. Ten, według słów przewodnika miał być „easy, easy”. Nieopatrznie uwierzyliśmy. Pierwsza część trasy prowadziła przez wioskę Yamphuning, w której spaliśmy. Okazała się nadzwyczaj wielka. Jej zabudowania rozsiane…

Źródło: odyseusze.pl

Grupa TUI bliska otrzymania pomocy od rządu

28.03.2020 0:41

Na prawie 2 miliardy euro ma opiewać kredyt gwarantowany przez rząd Niemiec dla Grupy TUI. Według agencji informacyjnej Bloomberg koncern jest na dobrej drodze do uzyskania wsparcia.

Tagi: Niemcy, Praga, TUI, SPA, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Indie: dzięki kwarantannie w mieście pojawiło się niezwykle rzadkie zwierzę

27.03.2020 20:41

W indyjskim stanie Kerala sfilmowano spacerującą w centrum miasta wiwierę malbarską - gatunek drapieżnego ssaka uznawany za krytycznie zagrożony wyginięciem. Możliwe, że to kolejny przykład zwierzęcia zapuszczającego się do miast opustoszałych przez kwarantannę przeciwko koronawirusowi.

Tagi: Miami, SPA, Indie
Źródło: podroze.onet.pl

Re: gdzie na wakacje w Polsce?

27.03.2020 16:43

Ja sobie bardzo chwale wakacje na Mazurach. Upodobałam sobie z moją rodzinką wspaniały ośrodek - Jest tam bardzo ładnie i klimatycznie. Nasze dzieciaki mają tam mnóstwo zabawy, czy to ze zwierzakami, moĹźna popływać kajakami, jest tez sporo ciekawych zajęć organizowanych przez obsługę. A dla nas gwoźdź programu to kąpiel pod gołym niebem w bani z masaĹźem :)

Tagi: Polska, Piła, SPA
Źródło: forum.gazeta.pl

Hotel - Wierchomla

27.03.2020 15:06

Ośrodek Wierchomla SKI&SPA RESORT to znakomite miejsce na całoroczny wypoczynek, jak i na zorganizowanie eventu firmowego. Zainteresowani mogą postawić na noclegi w hotelu - w nowoczesnych studiach, apartamentach i pokojach - albo w komfortowych domkach. Na miejscu są również dostępne basen, strefa SPA oraz restauracja. Ośrodek oferuje także wypoczynek dla grup zorganizowanych - młodzieży szkolnej, studentów i grup turystycznych, chcących spędzić aktywnie czas na stoku narciarskim lub w trakcie pieszych albo rowerowych wycieczek. Tuż obok hotelu znajduje się Stacja Narciarska Wierchomla dla amatorów nart i snowboardu o różnym stopniu umiejętności

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Najpiękniejsze klify Europy

26.03.2020 20:41

Wysokie, majestatyczne klify od wieków fascynują ludzi i przyciągają tysiące podróżników. Są przede wszystkim świetnym punktem obserwacyjnym zapewniającym wspaniałe widoki. Znajdziemy je na całym świecie, ale my skupiliśmy się na tych europejskich. Sprawdźcie, jakie niesamowite miejsca mamy na naszym kontynencie. Oto najpiękniejsze klify Europy.

Tagi: SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Polscy hotelarze się nie poddają. Nagrali pokrzepiającą piosenkę

25.03.2020 20:41

Koronawirus sprawił, że świat nagle się zatrzymał. Sparaliżowane linie lotnicze, zamknięte granice, opustoszałe atrakcje i hotele świecące pustkami wywołały w głęboki kryzys turystyki. Ponieważ przedsiębiorcy nie mają raczej powodów do radości, pracownicy Hotelu Sopot postanowili wesprzeć kolegów pozytywną piosenką.

Tagi: Hotele, LOT, SPA, Rzym
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami