Wiocha
Wiadomości z tagiem SPA  RSS
Ministerstwo Rozwoju: Wkrótce nowe formy pomocy dla polskiej turystyki

08.07.2020 10:10

Resort rozwoju pracuje nad kolejnymi instrumentami wsparcia dla branży turystycznej mówił sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Andrzej Gut-Mostowy podczas kolejnego webinarium „Tarcza antykryzysowa dla biznesu”.

Źródło: www.rp.pl

Pokoje u Andrzeja nad jeziorem , Mragowo

07.07.2020 20:41

Atrakcyjne siedlisko we wspanialej lokalizacji, polozone bezposrednio nad jeziorem, w cichej i spokojnej, niewielkiej ws...

Tagi: SPA
Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Objazd Włochy szlakiem wina 9 dni

07.07.2020 19:39

Organizator: Biuro Turystyczne ALLORA. Wycieczka: Włochy szlakiem wina w terminie do uzgodnienia. PROGRAM: Innsbruck Modena Volterra San Gimignano Chianti - Pienza Montalcino Montepulciano Civita di Bagnoregio Orvieto Ferrara - Wenecja Murano - Burano Cena: 1700 PLN + 110 EUR (bilety, wjazdówki, słuchawki, przewodników itp.) Szczegóły na naszej stronie. https://allora-bt.pl/produkt/wlochy-na-szlaku-wina/ Dzień 1 Miejsce wyjazdu Poznań godz. 22:00. Dzień 2 Przejazd. Wizyta w Innsbrucku. Spacer po zabytkowej części miasta. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 3 Śniadanie. Modena - zwiedzanie miasta, acetaia u produkcenta octu balsamicznego, kantyna producenta wina LAMBRUSCO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 4 Śniadanie. Volterra - znane z filmu Zmierzch i przetwarzania alabastru, San Gimignano - zwiedzanie z możliwością zakupu wina VERNACCIA, kantyna - producenta wina CHIANTI. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 5 Śniadanie. Pienza renesansowe miasto idealne. Montalcino - forteca, katedra, Palazzo dei Priori, kantyna - producent wina BRUNELLO di Montalcino lub alternatywnie zakupy w sklepie. Montepulciano zwiedzanie i kantyna - producenta wina NOBILE di Montepulciano. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 6 Śniadanie. Civita di Bagnoregio - umierające miasto. Orvieto - katedra z freskami Signorellego, ze studni św. Patryka, kantyna - białego wina ORVIETO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 7 Śniadanie, wykwaterowanie. Ferrara - najstarsza we Włoszech pijalni wina. Kantyna - producenta wina PROSECCO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 8 Śniadanie. Wenecja - rejs barką turystyczną i zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem. Murano u producenta wyrobów ze szkła. Burano spacer kolorowymi uliczkami. Dzień 9 Nocny przejazd przez Austrię i Czechy. Planowany przyjazd do Poznania około 14:00. Co wchodzi w skład podanej ceny a co nie wchodzi proszę zapoznać się na naszej stronie lub napisać zapytanie mailem.

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Oferta wakacyjna Hotelu Arka SPA Wisla, Wisla

07.07.2020 16:41

Pobyt 7- dniowy: 945 ,00 / os / 7 dni Pobyt 5- dniowy: 700 ,00 zl /...

Tagi: Hotele, SPA
Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Czy pojedziemy na wakacje w tym roku? Wskaźniki infekcji rosną

07.07.2020 12:41

Choć ilość zakażeń na koronawirusa spada w największych destynacjach turystycznych takich jak Włochy i Hiszpania, w mniejszych krajach sytuacja nie wygląda już tak dobrze. - informuje Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA. Czy tegoroczne wakacje za granicą będą bezpieczne?

Źródło: podroze.onet.pl

Wiedeń - Morawski Kras

07.07.2020 2:32

PROGRAM IMPREZY: 1 dzień Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd do MORAWSKIEGO KRASU - Parku Krajobrazowego położonego na obszarze 100 km2 z ponad 1.000 jaskiń. Możliwość przejazdu kolejką ekologiczną do Jaskini Punkevni oraz przepłynięcia łodziami podziemną rzeką Punkvą poprzez malownicze groty. Przejazd do hotelu w pobliżu granicy czesko-austriackiej, obiadokolacja*, nocleg. 2 dzień Śniadanie. Przejazd do WIEDNIA, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Austrii, m.in.: Ringstrasse, Wiedeńska Opera Narodowa, Hofburg - zimowa rezydencja cesarska, Teatr Dworski, Ratusz. Spacer po Starym Mieście, m.in.: Ulica Graben z wieżą Morową, Katedra Św. Szczepana. Przejazd do III dzielnicy, gdzie znajduje się nietypowy budynek mieszkalny - Hundertwasserhaus, jedno z najsłynniejszych dzieł architektonicznych F. Hundertwassera. Powrót do hotelu, obiadokolacja*, nocleg. 3 dzień Śniadanie. Przejazd do SCHONBRUNNU - dawnej letniej rezydencji cesarskiej, którego obecny, barokowy wystrój został nadany za panowania Marii Teresy. Zwiedzanie Sal Cesarskich oraz spacer po ogrodach. Na wzgórzu, z którego roztacza się widok na Pałac i Wiedeń wzniesiona została Glorietta. Poniżej wzgórza znajduje się Pałac Neptuna. Przejazd na wzgórze Kahlenberg z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Rozpościera się stąd piękny widok na miasto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do kraju w późnych godzinach wieczornych. * dopłata do 2 obiadokolacji + 90 zł Więcej szczegółów na stronie: http://www.geotour.com.pl/offer_1922_1086.html Prosimy o kontakt telefoniczny bądź e - mailowy

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Palermo: co warto zobaczyć w stolicy Sycylii?

06.07.2020 17:02


Wspaniały klimat, doskonałe zagospodarowanie oraz cenne zabytki – oto czynniki, dzięki którym Palermo już dawno stało się atrakcyjnym celem turystycznych wypraw. Co warto wiedzieć o tym mieście? Na jakie atrakcje warto zwrócić szczególną uwagę w trakcie wycieczki po jego terenie?

Tagi: Wiedeń, SPA
Źródło: ciekawyswiata.pl

"Praca przewodnika górskiego to odpowiedzialność karna, cywilna i etyczna"

06.07.2020 16:41

- Dawniej zabranie ze sobą przewodnika było postrzegane jako coś świadczącego o lenistwie, braku ambicji, czy luksusowej fanaberii. Dziś coraz więcej osób rozumie, że jest to zawód jak każdy inny i korzysta z takiego wsparcia - opowiada o pracy przewodnika górskiego Sebastian Fijak. W rozmowie z Onet Podróże podzielił się swoimi doświadczeniami, uwagami i komentarzem dot. rządowego wsparcia branży w kontekście koronawirusa.

Tagi: USA, SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Podróżniczy niezbędnik: Co zabrać w podróż?

06.07.2020 15:21


Każdy z nas, wybierając się na krótszą lub dłuższą wycieczkę, zastanawia się co spakować do walizki, aby nie była za ciężka. Co do niej włożyć?

Tagi: SPA, Astana
Źródło: www.styl.pl

Romantyczna Italia

06.07.2020 14:40

PROGRAM IMPREZY: 1 dzień Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd non stop przez terytorium Czech i Austrii do Włoch. 2 dzień Przyjazd do Sottomariny w godzinach porannych, rejs statkiem do WENECJI - miasta położonego na 118 wyspach. Zwiedzanie, m.in.: Plac Św. Marka - uważany za jeden z najpiękniejszych placów świata dzięki niezwykłej kompozycji i architekturze, Bazylika św. Marka - najcenniejszy zabytek sakralny Wenecji, Dzwonnica, Pałac Dożów, najsłynniejszy most Wenecji - Ponte dei Sospiri (Most Westchnień), spacer w kierunku Mostu Rialto, czas wolny na zakup pamiątek na targu przy moście Rialto. Wieczorem powrót do Sorttomariny, przejazd do hotelu w okolice Werony, obiadokolacja*, nocleg. 3 dzień Śniadanie, Przejazd do WERONY, zwiedzanie: główny plac miasta Piazza Bra ze słynnym rzymskim amfiteatrem, XIV-wieczny zamek Castelvechio, Arco dei Gavi - rzymski łuk triumfalny, Brama Borsarich, Piazza dei Signori z pomnikiem Dantego, najwyższa w Weronie wieża Torre dei Lamberti, Piazza delle Ebre, Katedra, na zakończenie zwiedzania zobaczymy dziedziniec Domu Julii z najsłynniejszym balkonem świata. Przejazd do SIRMIONE nad jezioro Garda, spacer po urokliwym miasteczku. Przejazd do hotelu, obiadokolacja*, nocleg. 4 dzień Śniadanie, przejazd do PADWY, zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, Prato Della Valle, Uniwersytet. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Austrię i Czechy. 5 dzień Powrót do kraju w godzinach południowych. * dopłata do 2 obiadokolacji: + 90 zł Więcej szczegółów na stronie: http://www.geotour.com.pl/offer_1910_1086.html Prosimy o kontakt telefoniczny bądź e - mailowy e - mail: geotour@geotour.pl tel. 500 55 66 00 , 32 346 03 06

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami