f4up
Wiadomości z tagiem TUI  RSS
Wakacje w Albanii za 963 PLN

07.07.2020 17:22


Zaplanuj wypoczynek w Albanii – poleć na tygodniowe wakacje z Gdańska do Durres za 963 PLN od osoby. W cenę pakietu wliczone są przeloty oraz pobyt w hotelu 3* ze śniadaniem. Wakacje w Albanii Oferta dostępna w biurze podróży TUI, rezerwacji możemy dokonać na stronie internetowej. Naszą podróż do Albanii możemy zaplanować w terminie 13...

Tagi: Loty, LOT, TUI, Gdańsk
Źródło: latamyzgdanska.pl

Wanda – polskie miasto w Argentynie

29.06.2020 11:37


Przed II wojną światową do argentyńskiego regionu Misiones przyjechało 15 polskich rodzin. Emigranci w południowoamerykańskiej dżungli założyli miasto Wanda, które do dziś pozostaje enklawą polskości. Można tam zjeść pierogi, odwiedzić kościół o nazwie Częstochowa i spotkać ludzi o imionach takich jak Stanisław czy Kazimierz. Wizytę w tej niezwykłe osadzie w książce „Podróż intuicyjna” opisuje Michał Szczęśniak. Poniżej publikujemy jej fragment.

Źródło: www.styl.pl

TUI Poland odwołuje lato klientom z Litwy i Czech

26.06.2020 11:48

Biuro podróży TUI Poland odwołało wszystkie wyjazdy do końca lata klientów z rynku litewskiego. Zamknęło też na tym rynku możliwość sprzedaży letnich wycieczek z wylotem z Polski.

Tagi: LOT, TUI
Źródło: www.rp.pl

TUI zamyka salony we Francji

22.06.2020 6:10

TUI France ma się skupić na produktach wysokomarżowych i na kilku głównych markach. Stacjonarna sieć sprzedaży, którą tworzy 70 salonów, zostanie zlikwidowana informuje koncern.

Tagi: TUI
Źródło: www.rp.pl

Majorka odesłała turystów z Niemiec i Szwajcarii

18.06.2020 8:29

Środa, 17 czerwca, był pierwszym dniem, kiedy Majorka otworzyła się na turystykę. A loty TUI z Monachium i Zurychu miały status testowych. I w ramach tych testów odesłano do domu 10 pasażerów, którzy przylecieli z Monachium i 15 Szwajcarów.

Źródło: www.rp.pl

TUI Deutschland kusi zniżkami

18.06.2020 7:39

Do 250 euro zniżki na wybrane imprezy turystyczne tak TUI Deutschland próbuje pobudzić popyt na wyjazdy w sezonie letnim.

Tagi: TUI
Źródło: www.rp.pl

TUI sprzedaje przez Booking.com

15.06.2020 6:33

Ponad 70 tysięcy wycieczek, biletów do atrakcji i na wydarzenia, które można kupić przez należącą do Grupy TUI platformę Musement, będzie dostępnych jeszcze tego lata na Bookingu.com.

Tagi: TUI
Źródło: www.rp.pl

Klienci krytykują, TUI przeprasza

10.06.2020 9:06

Klienci TUI Deutschland nadal nie dostali pieniędzy za wycieczki odwołane do 15 maja. Po ostrej krytyce biuro obiecuje, że do końca przyszłego tygodnia odda je. Prezes Andryszak przeprasza za tę sytuację.

Tagi: TUI
Źródło: www.rp.pl

TUIfly ustawia się w kolejce po pomoc publiczną

06.06.2020 18:35

W kwietniu koncern TUI dostał od rządu kredyt pomostowy w wysokości 1,8 miliarda euro. Teraz okazuje się, że to zbyt mało, żeby uratować jego linię lotniczą TUIfly.

Tagi: LOT, TUI
Źródło: www.rp.pl

Niedoceniana a atrakcyjna Rumunia

01.06.2020 4:42

Rumunia to bogate w historię państwo, położone w południowo-wschodnim zakątku Europy. Graniczy z Węgrami i Serbią na zachodzie, Bułgarią na południu (wzdłuż Dunaju) oraz Ukrainą i Mołdawią na północy. Stolicą Rumunii jest Bukareszt. Wieloletnia niewola turecka, węgierska i austriacka odcisnęły piętno na rumuńskiej kulturze, a zwłaszcza architekturze kraju. Rumunia to jednak nie tylko Transylwania, którą większość osób intuicyjnie kojarzy po wypowiedzeniu nazwy kraju. Turyści bez wątpienia powinni udać się także na północ, gdzie znajdują się Marmosze i Bukowina, które zasługują na duże uznanie. Co ciekawego czeka nas jeszcze w Rumunii?

Tagi: TUI, Austria
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami