Wiocha
Wiadomości z tagiem TUI  RSS
Grupa TUI bliska otrzymania pomocy od rządu

28.03.2020 0:41

Na prawie 2 miliardy euro ma opiewać kredyt gwarantowany przez rząd Niemiec dla Grupy TUI. Według agencji informacyjnej Bloomberg koncern jest na dobrej drodze do uzyskania wsparcia.

Tagi: Niemcy, Praga, TUI, SPA, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Niemiecki TUI wstrzymuje program na dłużej i skraca czas pracy

25.03.2020 6:20

Choć TUI Deutschland odwołał wycieczki do 23 kwietnia, jego samoloty jeszcze latają, by ściągnąć turystów do Niemiec. Touroperator z oszczędności musi jednak skrócić czas pracy na najbliższe pół roku.

Tagi: Niemcy, Loty, LOT, TUI, Rzym
Źródło: www.rp.pl

Premier Dolnej Saksonii: Grupie TUI należy się pomoc

20.03.2020 0:52

TUI to firma, która ma solidne podstawy, twierdzi premier Dolnej Saksonii Stephan Weil i publicznie opowiada się za szybkim udzieleniem koncernowi pomocy rządowej.

Tagi: TUI
Źródło: www.rp.pl

Koniec wakacji Polaków za granicą. Problematyczny powrót z Wysp Kanaryjskich [LIST DO REDAKCJI]

17.03.2020 12:41

Pan Artur spędzał urlop z rodziną na wycieczce wykupionej w biurze Itaka na Wyspach Kanaryjskich. Planowo wracać mieli z Lanzarote w sobotę. Lot doszedł do skutku, ale samolot wystartował dopiero po siedmiu godzinach. - Obie rezydentki wróciły do Polski wcześniejszym samolotem - opisuje Polak i zaznacza, że w porcie lotniczym pomogła im rezydentka z TUI.

Źródło: podroze.onet.pl

Grupa TUI zawiesza większość działalności operacyjnej

16.03.2020 7:30

Wycieczki zorganizowane, rejsy wycieczkowe, hotele tych obszarów dotyczy decyzja Grupy TUI o zawieszeniu działalności operacyjnej. Koncern występuje też o gwarancje państwowe.

Tagi: Hotele, TUI, Rejsy
Źródło: www.rp.pl

Egipski miliarder kupuje akcje TUI

16.03.2020 6:33

Właściciel Travco Group, Hamed El Chiaty, kupił 3,4 procent udziałów w Grupie TUI. Biznesmen wierzy, że dzięki przyjętej przed laty strategii koncern poradzi sobie z chwilowym kryzysem.

Tagi: Chiny, TUI
Źródło: www.rp.pl

TUI: Odwołane imprezy do 31 marca

13.03.2020 21:26

W związku z rekomendacją Ministerstwa Spraw Zagranicznych w sprawie unikania wszelkich podróży zagranicznych, które nie są konieczne, TUI Poland odwołuje imprezy turystyczne do 31 marca tego roku poinformowało biuro podróży na Facebooku.

Tagi: TUI
Źródło: www.rp.pl

Część niemieckich touroperatorów odwołuje wyjazdy studyjne

12.03.2020 6:15

TUI odwołał wyjazdy studyjne dla agentów, ale DER Touristik i FTI chcą je przeprowadzić zgodnie z planem. Uczestnikom pozwalają zrezygnować z udziału w nich za darmo.

Źródło: www.rp.pl

Grupa TUI szuka oszczędności

11.03.2020 0:10

Oszczędzanie na wydatkach administracyjnych i zmniejszenie liczby zamówionych miejsc w samolotach to działania, które podejmuje Grupa TUI w obliczu spadku sprzedaży, wywołanego pojawieniem się koronawirusa.

Tagi: USA, LOT, TUI, SPA
Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami