Prointegra
Wiadomości z tagiem Tatry  RSS
Najpiękniejsze pasma górskie Dolnego Śląska

24.01.2020 14:35

Wyprawa w góry może być dobrą rozrywką dla każdego, musimy tylko wybrać dla siebie odpowiedni szlak. Nie trzeba od razu jechać w najpopularniejsze pod względem turystycznym Tatry czy Pieniny. Na początku możemy spokojnie poznać rzadziej odwiedzane przez licznych turystów miejsca. Przyjrzyjmy się, w które rejony Dolnego Śląska warto się udać, aby aktywnie i miło spędzić […]

Tagi: Poznań, Tatry
Źródło: podrozedociekawychmiejsc.pl

TOPR szuka turysty, który prawdopodobnie poszedł w Tatry. Prośba o pomoc

21.01.2020 10:41

"TOPR prowadzi poszukiwania turysty, który nie wrócił wczoraj na noc do pensjonatu. Istnieje prawdopodobieństwo, że pan Paweł wyszedł w góry. Prosimy o informacje, jeśli ktoś spotkał wczoraj pana Pawła w górach" - podaje Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i prosi o kontakt telefoniczny na nr 18 206 34 44.

Tagi: Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Zimą Polacy najchętniej jeżdżą w Tatry, Beskid Śląski i Karkonosze

19.01.2020 10:41

Na wypoczynek zimowy Polacy najchętniej wybierają Tatry, Beskid Śląski i Karkonosze - podała Polska Izba Turystyczna. Z kolei najpopularniejsze kierunki zagraniczne to Egipt i Wyspy Kanaryjskie i Włochy.

Źródło: podroze.onet.pl

Bardzo śliskie szlaki w Tatrach i metr śniegu na Kasprowym Wierchu

18.01.2020 10:41

Średnio metr śniegu leży w sobotę na Kasprowym Wierchu, a temperatura na szczycie wynosi trzy stopnie mrozu. Tatry pokrywa lodoszreń, jest bardzo ślisko – powiedział PAP dyżurny Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego IMGW na Kasprowym Wierchu.

Tagi: Tatry, IMGW
Źródło: podroze.onet.pl

Blisko metr śniegu na Kasprowym Wierchu. Na szlakach ślisko

18.01.2020 9:21


Średnio metr śniegu leży w sobotę na Kasprowym Wierchu, a temperatura na szczycie wynosi trzy stopnie mrozu. Tatry pokrywa lodoszreń, jest bardzo ślisko - powiedział dyżurny Wysokogórskiego Obserwatorium Meteorologicznego IMGW na Kasprowym Wierchu.

Tagi: Tatry, IMGW
Źródło: pogoda.interia.pl

Ibis Styles otwarty w Nowym Targu

09.01.2020 12:02

106 pokoi, 6 apartamentów z widokiem na Tatry, sale konferencyjne i strefa wellness –  w Nowym Targu otwarto nowy hotel, którego inwestorem jest Agnieszka Wojas, żona potentata z branży obuwniczej Wiesława Wojasa. Biznesmeni są też właścicielami Grand Hotel Stamary i Hotelu Skalny w Zakopanem – przypomina Gazeta Krakowska.

Źródło: www.propertynews.pl

Sześć szlaków w Tatrach na bezpieczne wędrówki zimą

07.01.2020 2:41

Tatry są piękne o każdej porze roku, także zimą, gdy towarzyszem wędrówki jest cisza, a nagrodą piękne panoramy. Miłośnicy Tatr nie wyobrażają sobie kilku miesięcy bez widoków najwyższych gór Polski, ale czy wędrówki po nich są jednak wtedy bezpieczne? Przedstawiamy 6 szlaków w Tatrach, które - także zimą - przy dobrej pogodzie, odpowiednim przygotowaniu i wyborze szlaku, nie powinny nastręczyć problemów!

Tagi: Polska, Tatry, SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Turyści spędzają prawosławne święta Bożego Narodzenia w Tatrach. Na Podhalu pojawili się też mieszkańcy krajów arabskich

05.01.2020 18:41

Pod Tatry przyjechali turyści zza wschodniej granicy, którzy spędzą tu prawosławne święta Bożego Narodzenia. Pojawili się też turyści z krajów arabskich – powiedziała PAP prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej Agata Wojtowicz.

Tagi: Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami