Wiocha
Wiadomości z tagiem Tatry  RSS
Tatry: Wprowadził psa na Orlą Perć. Zwierzę krwawiło i skamlało

13.08.2020 16:41

Turysta ze Słowacji zabrał psa na Orlą Perć w Tatrach. Jednym ze świadków zdarzenia była Polka, która nagrała film, jak pies skomle i krwawi, idąc po jednym z najtrudniejszych szlaków w Tatrach. Straż parku narodowego zatrzymała Słowaka, grozi mu mandat do 500 złotych - podaje RMF FM.

Źródło: podroze.onet.pl

W Tatrach policzono turystów. Wnioski mogą zaskoczyć

12.08.2020 20:41

Choć turyści tłumnie spacerują w polskich górach i kolejek nie brakuje, jak wynika z danych TPN - w lipcu liczba turystów w Tatrach zmniejszyła się w porównaniu do tego samego miesiąca w 2019 r. Rekord padł 28 lipca - bilety na teren parku kupiło ponad 28 tys. osób. Po słowackiej stronie Tatr, TANAP 6 sierpnia naliczył ponad 30 tys. turystów, bijąc tym samym rekord z 1980 roku.

Źródło: podroze.onet.pl

Policzono turystów w Tatrach. Wynik może zaskoczyć

12.08.2020 16:41

Jak wynika z danych TPN w lipcu liczba turystów w Tatrach w porównaniu z lipcem 2019 roku zmniejszyła się. Rekord padł 28 lipca - bilety na teren parku kupiło ponad 28 tys. osób. Po słowackiej stronie Tatr, TANAP naliczył ponad 30 tys. turystów, bijąc tym samym rekord z 1980 roku.

Źródło: podroze.onet.pl

Bardzo duży ruch turystyczny w Tatrach. Zajęte parkingi i zatory pod szczytami

08.08.2020 12:41

Słoneczna pogoda przyciągnęła w Tatry tłumy turystów. Przed popularnymi szczytami tworzą się kolejki oczekujących. Na parkingach przed szlakiem w kierunku Morskiego Oka w sobotę brakuje wolnych miejsc, a na drodze dojazdowej tworzą się utrudnienia - informuje Tatrzański Park Narodowy (TPN).

Tagi: Paryż, Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Wakacje spędzamy w Polsce i wydajemy całkiem sporo

04.08.2020 14:22

Porównując aktualną liczbę transakcji kartami klientów Santander Bank Polska w punktach gastronomicznych z końcem czerwca, można zauważyć wzrost w powiatach, w których znajdują się popularne miejsca wakacyjnego wypoczynku, takie jak: Bieszczady, Tatry, Beskid Żywiecki i Sądecki, Karkonosze czy Białowieża. Dużą popularnością cieszą się także Warmia i Mazury – wzrosła tam liczba transakcji w barach i restauracjach m.in. w powiecie giżyckim, kętrzyńskim, węgorzewskim, mrągowskim, piskim czy szczycieńskim. Wzrost wydatków w punktach gastronomicznych widoczny jest także w powiatach nadmorskich.

Źródło: www.propertynews.pl

Przejdź z nami najpiękniejszy tatrzański szlak. Tydzień w górach, w specjalnej cenie z Ofertą Dnia

16.07.2020 16:41

Jeśli kochasz góry, lubisz aktywność fizyczną i planujesz wakacje w Polsce to mamy dla ciebie doskonałą propozycję – tygodniową wyprawę górską po najpiękniejszych dwutysięcznikach i największych atrakcjach Tatr. W programie wyjazdu wspinaczka na dwutysięczniki: Granat, Szpiglasowy Wierch, Kopę Kondracka, Grzesia i Wołowiec, dodatkowo wejście na Kasprowy Wierch, wycieczka rowerowa po Zakopanem, spacery po Dolinie Pięciu Stawów, historycznym szlaku Orla Perć, Dolinie Chochołowskiej oraz duża dawka wiedzy o kulturze i tradycji tatrzańskiej.

Źródło: podroze.onet.pl

Na Mazurach tłok, w Tatry wracają turyści, nad morzem mogą być wolne miejsca

12.07.2020 4:42

Wakacje w pełni. Polacy tłumnie wypoczywają nad mazurskimi jeziorami, coraz liczniej przybywają w góry. Mniejszy ruch turystyczny może być w ten weekend w Zachodniopomorskiem nad Bałtykiem.

Tagi: Bałtyk, Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami