Prointegra
Wiadomości z tagiem Tatry  RSS
Zakopane - atrakcyjne miejsce dla całej rodziny. Co warto zobaczyć z dziećmi?

23.10.2020 16:43

Zakopane należy do najpopularniejszych miejsc turystycznych w Polsce. Zarówno latem, jak i zimą przyciąga przyjezdnych z całego kraju. Nic dziwnego, otaczające je Tatry działają jak magnes. Wielu turystów przyjeżdża do Zakopanego całymi rodzinami, zatem nie brakuje tam też atrakcji dla młodszych turystów. Oto co warto zobaczy w Zakopanem z dziećmi.

Źródło: podroze.onet.pl

Wycieczka z dzieckiem w Tatry - jakie trasy wybrać?

22.10.2020 12:41

Łatwych szlaków w Tatrach szukają rodziny z dziećmi, osoby, które np. z powodów zdrowotnych muszą unikać wysiłku fizycznego, wreszcie ci, którzy wypad w Tatry traktują jako rekreację. Proponujemy łatwe szlaki do pokonania z małym dzieckiem, do przejścia nawet zimą. Nie musisz być wytrawnym taternikiem, żeby przejść którąś z tych tras.

Tagi: Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Dolina Pięciu Stawów - jaką drogę wybrać?

21.10.2020 20:41

Dolina Pięciu Stawów Polskich jest bardzo popularnym miejscem w Tatrach. Dotrzeć można do niej jednym z kilku szlaków praktycznie z każdej strony. Często turyści łączą wizytę w tym miejscu z odwiedzeniem innych atrakcji Tatr. Oto szlaki prowadzące do Doliny Pięciu Stawów.

Tagi: Polska, Tatry, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Tatry - szlaki dla początkujących

20.10.2020 0:41

Pierwszy raz ruszasz w Tatry? Mamy dla ciebie listę sześciu szlaków w Tatrach, które doskonale nadają się na początek przygody z tymi górami. Polecane przez nas szlaki w Tatarach dla początkujących są zróżnicowane pod względem trudności, ale na pewno nie znajdziesz tu tras bardzo wymagających.

Tagi: Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Góry Kamienne - szlaki turystyczne i szczyty "Sudeckich Tatr"

19.10.2020 12:41

Góry Kamienne leżą na granicy polsko-czeskiej. Na ich szczyty prowadzą szlaki krótkie, ale wymagające. Ciekawe miejsca znajdą tu miłośnicy historii – warto zobaczyć nie tylko ruiny XIII-wiecznych zamków, ale i ciekawe budowle w miejscowościach Krzeszów, Sokołowsko i innych. A komu będzie mało atrakcji po polskiej stronie Gór Kamiennych, ten może wybrać się na wycieczkę do Czech.

Źródło: podroze.onet.pl

Tatry: pięciu niemieckich turystów utknęło na Rysach

13.10.2020 16:43

Pięciu niemieckich turystów poprosiło w poniedziałek ratowników TOPR o pomoc. W fatalnych warunkach pogodowych postanowili oni zdobyć Rysy.

Tagi: Tatry, Rysy
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami