Hopaj
Wiadomości z tagiem Tatry  RSS
Biegowe zawody pod Tatrami

01.12.2020 11:49

Kolejna odsłona zawodów "Cross Country Tatra Cup" w biegach narciarskich odbędzie się w Zakopanem. Termin wydarzenia wyznaczono na 10 grudnia 2020 roku.

Źródło: www.skionline.pl

Wrak na dnie Morskiego Oka. Kiedyś turyści mogli popływać po tafli słynnego jeziora?

30.11.2020 16:41

Choć trudno w to uwierzyć, przed pierwszą wojną światową turyści cieszyli się krajobrazem Tatr z perspektywy tafli Morskiego Oka. Wszystko m.in. dzięki łodzi Syrena. Jej wrak na dnie został odnaleziony pięć lat temu, ale dopiero teraz udało się go sfotografować ratownikom TOPR.

Tagi: Tatry, Piła
Źródło: podroze.onet.pl

Śnieg w Tatrach. Trudne warunki na szlakach

28.11.2020 13:27


Od kilku dni w górach prawdziwa zima. Tatrzański Park Narodowy ostrzega przed trudnymi warunkami turystycznymi. W wyższych partiach Tatr na szlakach zalega cienka warstwa śniegu i lodu.

Tagi: Paryż, Tatry
Źródło: pogoda.interia.pl

Poranek w grodzie Kraka. "Krakowskie Tatry"

19.11.2020 16:41

Tatry znów widziane z Krakowa! Fotograf Jan Ulicki, który regularnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych magicznymi ujęciami Miasta Królów Polskich, po raz kolejny opublikował wyjątkowe zdjęcie z wczorajszego zachodu słońca i dzisiejszego poranka.

Źródło: podroze.onet.pl

Kulig Zakopane

19.11.2020 0:43

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wycieczek jednodniowych krajowych i zagranicznych. Głównymi produktami firmy OtoTatry są wycieczki na terenie Podhala, Tatr i Słowacji. Naszą ofertę kierujemy w przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Niezwykli goście z całego świata w Tatrach. Polscy i zagraniczni twórcy na szlakach

12.11.2020 8:41

Jesienią Ośrodek PKL Kasprowy Wierch gościł wielu polskich i zagranicznych twórców. M.in. na Podhale przybyli autorzy popularnej na całym świecie serii filmów podróżniczych "Extreme Treks" pokazywanej w BBC Earth oraz Amazon Prime Video. Tatry odwiedził też popularny francuski fotograf Alex Strohl, którego profil na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób.

Źródło: podroze.onet.pl

Paweł Deląg spędza czas w Tatrach i... podsłuchuje turystów

11.11.2020 0:43

Polskie gwiazdy w ostatnim czasie tłumnie ruszyły na Podhale. Ale chyba największym przeżyciem wyjazd w Tatry mógł być dla Pawła Deląga, którego na tamtejszych szlakach nie było już od 20 lat. Relacjonując pobyt na Instagramie, przyznał się do mimochodem do pewnej słabości. Okazuje się bowiem, że gdy inni w górach słuchają np. ptaków, aktor ma niesłychane ucho do zabawnych dialogów prowadzonych przez turystów.

Tagi: Polska, Tatry
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami