Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Toruń  RSS
Romantyczne chwile w Toruniu

28.12.2020 12:34


Kilka dni spędzonych tylko we dwoje każdej parze doda mnóstwa energii na kolejne tygodnie, a nawet miesiące wspólnego życia. Warto o tym pomyśleć i wybrać na wspólny wyjazd piękne miejsce, pełne atrakcji… Toruńska Starówka inaczej Niezależnie od stażu Waszego związku możecie sobie zrobić wspaniały prezent wybierając Toruń hotel SPA na wyjazd we dwoje. Jest to […]

Źródło: www.bezmapy.pl

PHH zakończył remont toruńskiego Hotelu Kopernik

21.12.2020 11:42


Polski Holding Hotelowy zakończył remont trzygwiazdkowego Hotelu Kopernik w Toruniu. Pokoje oraz przestrzeń recepcji i lobby uzyskały nową jakość i wygląd – odmieniony styl obiektu nawiązuje do szeroko rozumianego nieba i gwiezdnych konstelacji. Po renowacji hotel dysponuje łącznie 57 pokojami i dwiema salami konferencyjnymi. Trzygwiazdkowy Hotel Kopernik Toruń, należący do spółki PHH Hotele, jest zlokalizowany […]

Tagi: Hotele, Toruń
Źródło: lubiepodroze.eu

Quady i crossy rozjeżdżają radomski las. Grożą za to wysokie kary

25.11.2020 16:41

Las Kapturski pod Radomiem jest dewastowany przez quady i crossy, mimo że w pobliżu znajduje się specjalny tor offroadowy. Rzeczniczka Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu zapowiada kontrole Straży Leśnej. Nieprzestrzeganie zakazu może grozić wysoką karą pieniężną.

Tagi: Toruń, Radom
Źródło: podroze.onet.pl

Na nagraniu uchwycono rysia. To pierwszy osobnik widziany w tym regionie Polski

18.11.2020 20:41

Jak poinformowały Lasy Państwowe, leśnicy z Nadleśnictwa Gołąbki (należącego do RDLP w Toruniu) po raz pierwszy zaobserwowali rysia w tamtejszych lasach. Co więcej, takie obserwacje zanotowano także na terenie dwóch innych toruńskich nadleśnictw.

Tagi: Toruń
Źródło: podroze.onet.pl

Toruń: Kolejny protest branży gastronomicznej, która domaga się wsparcia po zamknięciu lokali

12.11.2020 16:41

Ok. 100 osób uczestniczyło w Toruniu w kolejnym proteście branży gastronomicznej. Właściciele i pracownicy restauracji, pubów i innych punktów przekonują, że w turystycznym mieście, jakim jest Toruń, restrykcje spowodowane epidemią będą jeszcze bardziej dotkliwe.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Toruń na weekend - co warto odwiedzić?

10.11.2020 4:42

Toruń to nie tylko Kopernik i pierniki. Piękne miasto leżące na Kujawach i Pomorzu jednocześnie, oferuje mnóstwo bardzo różnych atrakcji turystycznych. Zaprowadzimy Was w ciekawe miejsca i pokażemy ciekawe miejsca – także te mniej oczywiste.

Tagi: Miami, Toruń
Źródło: podroze.onet.pl

Które miasta najszybciej pozwalają na budowę hoteli i biur?

24.10.2020 9:06

Najszybciej „wuzetkę” na budowę biur wydawał w zeszłym roku Białystok, a najdłużej robił to Kraków. W przypadku hoteli liderem były Kielce, a najgorzej wypadł Kraków i Gdańsk. Jeśli chodzi o pozwolenia na budowę, to dla biurowców terminów nie dotrzymały: Kielce, Szczecin i Toruń, a dla hoteli: Białystok, Kielce, Kraków, Szczecin i Zielona Góra. Polski Związek Firm Deweloperskich pierwszy raz w corocznym Rankingu Miast zbadał sprawność administracji w postępowaniach z inwestycjami biurowymi i hotelowymi.

Źródło: www.propertynews.pl

Turystyczne portale tracą, bo klienci wracają do agentów

19.10.2020 6:34

Jeśli ktoś w ogóle jeszcze wyjeżdża, dla pewności idzie do agenta stacjonarnego, by mu doradził mówi prezes Kayaka Tore Pein Jensen.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami