Hopaj
Wiadomości z tagiem Turystyka  RSS
Hotele i gastronomia zapadną w sen zimowy? Nie wszyscy przetrwają do wiosny 2021

21.10.2020 10:57

Statystyki gospodarcze jeszcze z początku pandemii koronawirusa pokazują, że turystyka jest jednym z sektorów gospodarki, który najciężej odczuł czas pandemii. Przedsiębiorcy zarówno z branży hotelarskiej jak i gastronomicznej z dużym niepokojem patrzą na jesień i zimę oraz uczciwie przyznają, że nie wszyscy przetrwają do wiosny i lata 2021.

Źródło: www.propertynews.pl

Palma de Mallorca: Mieszkajcie u nas, pracujcie zdalnie

21.10.2020 5:23

Organizacja Turystyczna Palmy de Mallorca ma pomysł na przetrwanie zimy chce, by goście z zagranicy spędzili tam sezon, pracując zdalnie.

Tagi: Turystyka
Źródło: www.rp.pl

Turystyka odbiła się w wakacje? Najnowsze dane pokazują, że absolutnie nie

20.10.2020 11:09

Czy w miesiącach wakacyjnych turystyka w Polsce odkuła się za okres lockdownu? Najnowsze dane GUS-u o liczbie turystów świadczą o tym, że zdecydowanie nie. Ogromny kryzys w branży wywołany pandemią koronawirusa trwa.

Tagi: USA, Turystyka
Źródło: www.propertynews.pl

Uroki Beskidu Wyspowego - szlaki turystyczne, z których warto skorzystać

20.10.2020 0:42

Beskid Wyspowy to 53 wzniesienia rozrzucone po terenie niczym wyspy. Ciekawych szlaków turystycznych jest tu mnóstwo – tylko na najwyższą Mogielicę możecie wejść na kilka sposobów. Jakie atrakcje, tajemnice i niespodzianki kryją góry Beskidu Wyspowego? Przekonajcie się i zaplanujecie weekend w Beskidzie Wyspowym.

Źródło: podroze.onet.pl

Wycieczki szkolne z Poznania i Wielkopolski

19.10.2020 13:19

Organizator wycieczek szkolnych tj. Biuro Turystyczne Allora z siedzibą w Złotnikach zaprasza nauczycieli, wychowawców oraz rodziców dzieci szkół podstawowych, gimnazjów do skorzystania z bogatej oferty wycieczek szkolnych na terenie kraju i Europy. Działamy legalnie wykorzystując swoje doświadczenie w tej branży. Zachęcam do: http://allora-bt.pl/kategoria-produktu/wyjazdy-szkolne/krajowe/

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Góry Bystrzyckie - doskonały wybór na odpoczynek od zgiełku

19.10.2020 12:41

Góry Bystrzyckie są wolne o masowej turystyki. Szlaków jest tu wiele, najwyższe szczyty zbliżają się do 1000 m n.p.m., a nocować możecie w kilku schroniskach znajdujących się na terenie Gór Bystrzyckich. Dla ceniących większe wygody też mamy dobrą informację i podnóża Gór Bystrzyckich usytuowane są m.in. urocze uzdrowiskowe miejscowości.

Źródło: podroze.onet.pl

Nowa minister ma ratować izraelską turystykę

19.10.2020 12:33

Po rezygnacji Asafa Zamira stery izraelskiego Ministerstwa Turystyki objęła Orit Farkash-Hacohen.

Tagi: Turystyka
Źródło: www.rp.pl

Turystyczne portale tracą, bo klienci wracają do agentów

19.10.2020 6:34

Jeśli ktoś w ogóle jeszcze wyjeżdża, dla pewności idzie do agenta stacjonarnego, by mu doradził mówi prezes Kayaka Tore Pein Jensen.

Źródło: www.rp.pl

Szlaki górskie w Bieszczadach rozmoknięte, miejscami pokryte śniegiem

16.10.2020 12:41

W Bieszczadach powyżej górnej granicy lasu szlaki turystyczne są rozmoknięte i śliskie. "Miejscami leży nawet kilka centymetrów mokrego śniegu" – powiedział w piątek rano ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Paweł Szopa.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami