Hopaj
Wiadomości z tagiem USA  RSS
W Polsce tłumy, a za granicą? Na niektórych plażach jest jeszcze gorzej

09.08.2020 4:42

Fala upałów dotarła nie tylko do Polski. Z tego powodu tłumy wczasowiczów są nie tylko na plaży we Władysławowie czy Łebie, ale właściwie w całej Europie. Mimo trwającej wciąż pandemii koronawirusa nie wszędzie ludzie zachowują bezpieczny dystans czy noszą maseczki.

Tagi: USA
Źródło: podroze.onet.pl

Egipt chce testów od przyjezdnych, ale nie w kurortach

07.08.2020 23:04

Egipskie Ministerstwo Lotnictwa Cywilnego poinformowało, że decyzją premiera od 15 sierpnia zagraniczni podróżni będą mogli przekroczyć granice Egiptu tylko z negatywnym testem na koronawirusa. Przepis nie dotyczy jednak tych, którzy przylatują do kurortów na Synaju Południowym, w Prowincji Morza Czerwonego i Matruh.

Tagi: USA, LOT, Egipt
Źródło: www.rp.pl

Projekt rządu: 45 krajów na liście z zakazami międzynarodowego ruchu lotniczego

07.08.2020 16:41

Rząd do 25 sierpnia chce przedłużyć zakaz połączeń lotniczych w ruchu międzynarodowym w związku z epidemią koronawirusa; na liście znalazło się 45 krajów - wynika z projektu rozporządzenia Rady Ministrów. Chodzi m.in. o Stany Zjednoczone, Rosję, Izrael, Singapur, Luksemburg.

Źródło: podroze.onet.pl

Maseczki i testy na koronawirusa zniechęcają do podróży

07.08.2020 8:00

Większość Brytyjczyków, Francuzów i Niemców woli zrezygnować z wyjazdu niż nosić maseczki na urlopie czy poddawać się po powrocie testom lub kwarantannie.

Tagi: Urlop, USA
Źródło: www.rp.pl

Na Mazurach tłumy, niewiele osób nosi maseczki. "Tu i tak wirusa nie ma"

06.08.2020 20:41

Na Mazurach tego lata odpoczywa rekordowo dużo turystów. Oblegane są plaże i nadbrzeżne knajpki. Niewiele osób nosi maseczki, w kolejkach do lodziarni, czy barów dystans społeczny praktycznie nie istnieje.

Tagi: USA
Źródło: podroze.onet.pl

Wzmożone kontrole służb na plażach, deptakach nadmorskich

06.08.2020 16:43

Środa jest kolejnym dniem, w którym pomorscy policjanci prowadzą wzmożone kontrole przestrzegania zasad bezpieczeństwa zw. z epidemią koronawirusa. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. pojazdy komunikacji miejskiej, sklepy, deptaki i plaże.

Tagi: USA
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami