Wiocha
Wiadomości z tagiem USA  RSS
Niemieckie biura turystyczne boją się się, że nie przetrwają kryzysu

08.07.2020 9:00

85 procent biur turystycznych w Niemczech twierdzi, że może nie przetrwać kryzysu, który spowodowała epidemia koronawirusa wynika z badania ankietowego instytutu ifo.

Tagi: USA, Dania
Źródło: www.rp.pl

Po przerwie z powodu koronawirusa w Budapeszcie znów można zwiedzać parlament

07.07.2020 16:41

Parlament węgierski ponownie otworzył od 7 lipca podwoje dla zwiedzających po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Można też obejrzeć stałe wystawy w Muzeum Parlamentu.

Tagi: USA
Źródło: podroze.onet.pl

Hiszpania liczy straty w turystyce. Koronawirus kosztował sektor ok. 29 mld euro

07.07.2020 14:34

Z powodu kryzysu wywołanego przez epidemię koronawirusa hiszpańska turystyka straciła od stycznia do maja bieżącego roku prawie 29 mld euro - wynika z danych opublikowanych we wtorek przez portal „IG”.

Źródło: www.propertynews.pl

Czy pojedziemy na wakacje w tym roku? Wskaźniki infekcji rosną

07.07.2020 12:41

Choć ilość zakażeń na koronawirusa spada w największych destynacjach turystycznych takich jak Włochy i Hiszpania, w mniejszych krajach sytuacja nie wygląda już tak dobrze. - informuje Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA. Czy tegoroczne wakacje za granicą będą bezpieczne?

Źródło: podroze.onet.pl

Polskie gwiazdy rozpoczęły sezon urlopowy. Gdzie wypoczywają?

07.07.2020 8:43

Nasi celebryci raczej nie boją się pandemii koronawirusa. Tak przynajmniej wynika z tego, jakie wybierają kierunki wakacyjnego wypoczynku. Podczas gdy ogromna większość Polaków deklaruje, że ze względu na pandemię spędzi wakacje w kraju, gwiazdy ruszyły za granicę. Siwiec i Śniechowska relaksują się na Cykladach, Bohosiewicz w Chorwacji, a Janachowska na Majorce.

Tagi: Urlop, USA
Źródło: podroze.onet.pl

Kary dla linii lotniczych za przewożenie pasażerów bez testów na koronawirusa

07.07.2020 7:35

Rząd Portugalii opublikował w poniedziałek w dzienniku ustaw nowe przepisy dotyczące podróżowania do tego kraju. Przewidują one kary dla przewoźników

Źródło: zetolot.pl

Otwarcie granic. Dokąd mogą się wybrać Polacy?

06.07.2020 16:44

Otwarcie granic dla swobodnego ruchu turystycznego ogłasza coraz więcej europejskich krajów. Kolejne kraje znoszą ograniczenia takie, jak kwarantanna czy konieczność wykonania testu na koronawirusa. Dla wszystkich planujących najbliższe wakacje poza granicami Polski zebraliśmy informacje, dokąd można pojechać.

Tagi: USA
Źródło: podroze.onet.pl

"Praca przewodnika górskiego to odpowiedzialność karna, cywilna i etyczna"

06.07.2020 16:41

- Dawniej zabranie ze sobą przewodnika było postrzegane jako coś świadczącego o lenistwie, braku ambicji, czy luksusowej fanaberii. Dziś coraz więcej osób rozumie, że jest to zawód jak każdy inny i korzysta z takiego wsparcia - opowiada o pracy przewodnika górskiego Sebastian Fijak. W rozmowie z Onet Podróże podzielił się swoimi doświadczeniami, uwagami i komentarzem dot. rządowego wsparcia branży w kontekście koronawirusa.

Tagi: USA, SPA
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami