Hopaj
Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Lekarka z Bergamo: szpitale tymczasowe powstały za późno

20.10.2020 16:41

Trwają prace przekształcania części Stadionu Narodowego w Warszawie w szpital tymczasowy. Wielu Polaków zadaje sobie pytanie, czy grozi nam scenariusz "drugiej Lombardii". W rozmowie z Onet Podróże dr Ilaria Cipollone, która pracowała w szpitalu w San Giovanni Bianco (oddział szpitala w Bergamo), przypomniała, jak funkcjonowała fiera w Bergamo.

Źródło: podroze.onet.pl

ATAS obozy jezykowe Jastrzebia Gora, Warszawa

20.10.2020 12:41

Oferujemy atrakcyjny oboz jezykowy nad polskim morzem dla dzieci w wieku 11-17 lat . W obozowym planie dnia slowo nuda...

Źródło: www.ciekawemiejsca.org

Luksusowy hotel w Warszawie w miejscu zrewitalizowanej kamienicy

19.10.2020 15:54

W centrum Warszawy, w kamienicy przy ul. Smolnej 40 znajduje się butikowy Hotel Indigo. Od kamienicy Branickich, prze powojenne gruzy, aż po nowoczesny hotel - za rewitalizację kamienicy odpowiadał Bogdan Kulczyński z pracowni Kulczyński Architekt.

Źródło: www.propertynews.pl

Moje podróże po Podlasiu (5)

16.10.2020 20:42


Tę wycieczkę odbyliśmy również kilka lat temu. Pewnego lipcowego ranka, po raz kolejny wyjechaliśmy z Warszawy na Podlasie. Minęliśmy Wyszków, potem Brok, Ciechanowiec i Brańsk, a po niespełna 2,5 godzinach podróży dotarliśmy do Bielska Podlaskiego.
-----
Bielsk Podlaski

Tagi: Warszawa
Źródło: www.trip4cheap.pl

Hotel Kuby Wesołowskiego pod parasolem marki Mercure

16.10.2020 8:29

Grupa Accor podpisała umowę franczyzy z właścicielem Hotelu Brant Warszawa Wiązowna. Dzięki porozumieniu podwarszawski obiekt, już od grudnia 2020 r. będzie funkcjonował pod marką Mercure, zasilając tym samym rodzinę hoteli segmentu midscale Grupy.

Źródło: www.propertynews.pl

Moje podróże po Podlasiu (4)

15.10.2020 20:39


Opisywana podróż stanowi w istocie kompilację kilku wyjazdów na Podlasie sprzed kilku lat. Wszystkie one rozpoczynały się i kończyły w Warszawie. Ponieważ ilość zdjęć z poszczególnych wycieczek była niewielka, zdecydowałem się na ich połączenie - tym bardziej, że trasy wycieczek często się pokrywały.
Większość informacji o zwiedzanych miejscach, zaczerpniętych głównie z internetu (strony poszczególnych miejscowości, Wikipedia i inne), zamieszczam - jak zwykle - w opisach zdjęć. Autorem części z nich jest mój przyjaciel Andrzej - współuczestnik większości podlaskich wypraw.

Tagi: Warszawa
Źródło: www.trip4cheap.pl

Moje podróże po Podlasiu (3)

14.10.2020 20:43


Mimo, że geograficznie ta podróż sprzed kilku lat wykraczała nieco poza Podlasie, to jednak jej zasadnicza część obejmowała ten region, stąd też zdecydowałem się na włączenie jej do serii moich podlaskich wycieczek. Wyruszyliśmy tradycyjnie w pogodny, sobotni wiosenny ranek z Warszawy i po mniej więcej 2 godzinach jazdy dotarliśmy do naszego pierwszego przystanku na trasie - Lubartowa.
-----
Lubartów

Tagi: Warszawa
Źródło: www.trip4cheap.pl

Emirates: Ciągle latamy do Warszawy

14.10.2020 16:38

„Z przyjemnością informujemy, że loty Emirates na trasie Warszawa Dubaj będą nadal obsługiwane bez żadnych zakłóceń” pisze w komunikacie linia lotnicza Emirates.

Źródło: www.rp.pl

W Warszawie pojawiło się rzadkie zwierzę. Dwa razy widziano szakala złocistego

13.10.2020 12:41

Szakala złocistego widziano na terenie dwóch warszawskich dzielnic. Zwierzęta te coraz częściej pojawiają się w Polsce - między innymi ze względu na zmiany klimatyczne. Ich populacja w Polsce może liczyć około 200 osobników.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up