Hopaj
Wiadomości z tagiem Wiedeń  RSS
Wiedeń - Morawski Kras

07.07.2020 2:32

PROGRAM IMPREZY: 1 dzień Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd do MORAWSKIEGO KRASU - Parku Krajobrazowego położonego na obszarze 100 km2 z ponad 1.000 jaskiń. Możliwość przejazdu kolejką ekologiczną do Jaskini Punkevni oraz przepłynięcia łodziami podziemną rzeką Punkvą poprzez malownicze groty. Przejazd do hotelu w pobliżu granicy czesko-austriackiej, obiadokolacja*, nocleg. 2 dzień Śniadanie. Przejazd do WIEDNIA, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Austrii, m.in.: Ringstrasse, Wiedeńska Opera Narodowa, Hofburg - zimowa rezydencja cesarska, Teatr Dworski, Ratusz. Spacer po Starym Mieście, m.in.: Ulica Graben z wieżą Morową, Katedra Św. Szczepana. Przejazd do III dzielnicy, gdzie znajduje się nietypowy budynek mieszkalny - Hundertwasserhaus, jedno z najsłynniejszych dzieł architektonicznych F. Hundertwassera. Powrót do hotelu, obiadokolacja*, nocleg. 3 dzień Śniadanie. Przejazd do SCHONBRUNNU - dawnej letniej rezydencji cesarskiej, którego obecny, barokowy wystrój został nadany za panowania Marii Teresy. Zwiedzanie Sal Cesarskich oraz spacer po ogrodach. Na wzgórzu, z którego roztacza się widok na Pałac i Wiedeń wzniesiona została Glorietta. Poniżej wzgórza znajduje się Pałac Neptuna. Przejazd na wzgórze Kahlenberg z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Rozpościera się stąd piękny widok na miasto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do kraju w późnych godzinach wieczornych. * dopłata do 2 obiadokolacji + 90 zł Więcej szczegółów na stronie: http://www.geotour.com.pl/offer_1922_1086.html Prosimy o kontakt telefoniczny bądź e - mailowy

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Palermo: co warto zobaczyć w stolicy Sycylii?

06.07.2020 17:02


Wspaniały klimat, doskonałe zagospodarowanie oraz cenne zabytki – oto czynniki, dzięki którym Palermo już dawno stało się atrakcyjnym celem turystycznych wypraw. Co warto wiedzieć o tym mieście? Na jakie atrakcje warto zwrócić szczególną uwagę w trakcie wycieczki po jego terenie?

Tagi: Wiedeń, SPA
Źródło: ciekawyswiata.pl

Ustroń – atrakcje na wakacje: góry, zabytki, sanatoria, rodzinne zwiedzanie 

05.07.2020 20:41

Ustroń jedni kojarzą z Sanatorium Miłości, inni z wycieczkami w góry. Ale Ustroń to także ciekawe miejsca, zabytki i wiele innych atrakcji. Sprawdzamy, co zobaczyć w Ustroniu i co o Ustroniu warto wiedzieć.

Tagi: Wiedeń, NATO
Źródło: podroze.onet.pl

Zamki na Szlaku Orlich Gniazd. Co warto wiedzieć? Co zobaczyć?

05.07.2020 0:41

Jest bez wątpienia jedną z ciekawszych atrakcji południowej Polski. Skąd ta nazwa? Co warto o nim wiedzieć? Co warto zobaczyć na Szlaku Orlich Gniazd?

Źródło: podroze.onet.pl

(7) Zmień swoje nawyki żywieniowe

03.07.2020 17:46

Zdrowe odżywianie się musi być ważne dla każdego z nas i dlatego też zachęcam bardzo mocno do zaznajomienia się z moimi usługami, które dotyczą dietetyki. Mogę pochwalić się naprawdę ciekawym czy też bardzo fajnym podejściem do wszystkich klientów, które powstało na bazie mojej wiedzy oraz osobistych doświadczeń jakimi mogę się pochwalić. Jestem w stanie zaoferować zarówno pełne usługi dietetyczne jak również konsultacje dla konkretnych usług. Dzięki faktowi posiadania doświadczenia i umiejętności mogę doradzić w zasadzie każdej osobie. Dodatkowo mogę pochwalić się też wieloma pozytywnymi recenzjami od zadowolonych klientów. Świadczy to bardzo pozytywnie o wykonywanych przeze mnie mnie usługach. Bardzo mocno zachęcam do skorzystania z moich porad, a każdy będzie miał szansę zdrowego odżywiania się.

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Accor wprowadza hotele Tribe do Europy. Nie ominie Warszawy

02.07.2020 14:26

Już jesienią do Europy zawita TRIBE, lifestylowa marka Accor, do tej pory dostępna jedynie w Australii. Pierwsze obiekty pojawią się m.in. w Paryżu, Amsterdamie i Warszawie, a w najbliższych latach dołączą do nich Londyn, Berlin czy Wiedeń. W ramach wzmacniania lifestylowego portfolio Accor planuje otwarcie ponad 50 obiektów sygnowanych marką. Debiutujący w Warszawie hotel TRIBE pierwszych gości przywita w 2021 roku.

Źródło: www.propertynews.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami