Prointegra
Wiadomości z tagiem Wizy  RSS
Objazd Włochy szlakiem wina 9 dni

04.08.2020 17:15

Organizator: Biuro Turystyczne ALLORA. Wycieczka: Włochy szlakiem wina w terminie do uzgodnienia. PROGRAM: Innsbruck Modena Volterra San Gimignano Chianti - Pienza Montalcino Montepulciano Civita di Bagnoregio Orvieto Ferrara - Wenecja Murano - Burano Cena: 1700 PLN + 110 EUR (bilety, wjazdówki, słuchawki, przewodników itp.) Szczegóły na naszej stronie. https://allora-bt.pl/produkt/wlochy-na-szlaku-wina/ Dzień 1 Miejsce wyjazdu Poznań godz. 22:00. Dzień 2 Przejazd. Wizyta w Innsbrucku. Spacer po zabytkowej części miasta. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 3 Śniadanie. Modena - zwiedzanie miasta, acetaia u produkcenta octu balsamicznego, kantyna producenta wina LAMBRUSCO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 4 Śniadanie. Volterra - znane z filmu Zmierzch i przetwarzania alabastru, San Gimignano - zwiedzanie z możliwością zakupu wina VERNACCIA, kantyna - producenta wina CHIANTI. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 5 Śniadanie. Pienza renesansowe miasto idealne. Montalcino - forteca, katedra, Palazzo dei Priori, kantyna - producent wina BRUNELLO di Montalcino lub alternatywnie zakupy w sklepie. Montepulciano zwiedzanie i kantyna - producenta wina NOBILE di Montepulciano. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 6 Śniadanie. Civita di Bagnoregio - umierające miasto. Orvieto - katedra z freskami Signorellego, ze studni św. Patryka, kantyna - białego wina ORVIETO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 7 Śniadanie, wykwaterowanie. Ferrara - najstarsza we Włoszech pijalni wina. Kantyna - producenta wina PROSECCO. W hotelu obiadokolacja i nocleg. Dzień 8 Śniadanie. Wenecja - rejs barką turystyczną i zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem. Murano u producenta wyrobów ze szkła. Burano spacer kolorowymi uliczkami. Dzień 9 Nocny przejazd przez Austrię i Czechy. Planowany przyjazd do Poznania około 14:00. Co wchodzi w skład podanej ceny a co nie wchodzi proszę zapoznać się na naszej stronie lub napisać zapytanie mailem.

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Radom - ciekawe miasto, z wieloma zabytkami wartymi zobaczenia

25.07.2020 20:41

Radom to duże miasto na południu województwa mazowieckiego, które dzięki historii sięgającej początków państwa Polskiego może dziś pochwalić wieloma ciekawymi miejscami i licznymi zabytkami. Dla wielu nie jest to miejsce oczywiste turystycznie, dlatego wizyta tam potrafi pozytywnie zaskoczyć – zarówno z powodu architektury, jak i kultury. Oto co warto zobaczyć w Radomiu.

Tagi: Miami, Radom, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Andaluzyjska klasyka

24.07.2020 23:19


Po spędzeniu tygodnia na Maderze i powrocie do Lizbony wypożyczyliśmy samochód i ruszyliśmy na objazd Andaluzji. Z racji niewielkiej ilości czasu jakim dysponowaliśmy i fakt, że była to nasza pierwsza wizyta w tym regionie, siłą rzeczy ograniczyliśmy się do najważniejszych miast. Pierwszym z nich była Kordoba.
Kordoba

Źródło: www.trip4cheap.pl

Praga opustoszała, ceny spadły. To idealny moment na wizytę w stolicy Czech

21.07.2020 4:44

Praga to jedna z ulubionych europejskich stolic Polaków. Łatwo tu dojechać, ceny nie odstraszają, a przepięknych miejsc nie brakuje. W związku z pandemią koronawirusa liczba turystów w stolicy Czech gwałtownie spadła, a w niektórych restauracjach i hotelach możemy liczyć na niższe ceny. Odwiedziliśmy Pragę i sprawdziliśmy, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na to niezwykle popularne miejsce. Ten tekst jest częścią naszego cyklu Onet Wakacje.

Tagi: Czechy, USA, Praga, SPA, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Sochaczew - zabytki i atrakcje tego ciekawego miasta

21.07.2020 0:41

Sochaczew to miasto w województwie mazowieckim, którego historia sięga średniowiecza. Zabytki, muzea, atrakcje turystyczne i przepływająca przez miasto Bzura zapewnią przyjezdnym wiele sposobów na spędzenie czasu podczas wizyty w Sochaczewie. Choć miasto najdynamiczniej rozwijało się w XX w., to nie brakuje w nim też starszych ciekawych miejsc. Oto co warto zobaczyć w Sochaczewie.

Tagi: Miami, Wizy
Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra