Wiocha
Wiadomości z tagiem Wrocław  RSS
PHH zacieśnia sojusz z siecią Marriott

06.07.2020 9:48

Szyld Four Points mają zyskać hotele Ikar w Poznaniu i Wieniawa we Wrocławiu.

Źródło: www.rp.pl

We Wrocławiu i w Poznaniu powstaną hotele marki Four Points. To inwestycja za 73 mln zł

06.07.2020 9:47

Hotele Ikar w Poznaniu i Wieniawa we Wrocławiu, wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego, będą funkcjonowały pod szyldem marki Four Points, należącej do sieci Marriott International. Oba obiekty przejdą gruntowną modernizację, na którą PHH przeznaczy łączną kwotę 73 mln zł.

Źródło: www.propertynews.pl

Dwa hotele z grupy PHH dołączają do sieci Marriott

06.07.2020 9:32


Hotele Ikar w Poznaniu i Wieniawa we Wrocławiu wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego będą funkcjonowały pod szyldem marki Four Points, należącej do sieci Marriott International. Oba obiekty przejdą gruntowną modernizację, na którą PHH przeznaczy łączną kwotę 73 mln zł. Prezes spółki Polskiego Holdingu Hotelowego i AMW Hotele, Gheorghe Marian Cristescu oraz Janusz […]

Źródło: lubiepodroze.eu

Dwa hotele PHH dołączają do sieci Marriott International

06.07.2020 9:31

Dwa hotele Polskiego Holdingu Hotelowego Ikar w Poznaniu i Wieniawa we Wrocławiu będą działać marką Four Points by Sheraton należącą do sieci Marriott International.

Źródło: www.rp.pl

Połączenie autokarowe Wrocław - Rzym

05.07.2020 20:43

Zapraszamy do rezerwowania biletów autokarowych na linii Wrocław - Rzym. Cena biletu w jedną stronę już od 199 zł., natomiast w dwie strony od 398 zł Jeśli Cię zainteresuje nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy. Oferujemy również inne połączenia autokarowe międzynarodowe oraz krajowe.

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Kolejny raz przedłużono śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk

30.06.2020 21:20

Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Prokuratura Regionalna we Wrocławiu do końca roku przedłużyła śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Mimo że postępowanie prowadzone jest od ponad trzech lat, wciąż nie znaleziono odpowiedzi na pytanie w jakich okolicznościach zginęła Polka.

Tagi: Wrocław
Źródło: www.rp.pl

Polka o życiu w Egipcie: słońce świeci tu niemal non stop, a czas płynie wolniej

30.06.2020 20:41

Kraj ten kojarzy się przede wszystkim z piramidami i wczasami all inclusive w jakimś nadmorskim kurorcie, ale bez wątpienia warto poznać go lepiej. Pochodząca z Wrocławia Aleksandra Helail, która od kilku lat mieszka Kairze, opowiedziała nam o tym, jak wygląda jej życie w Egipcie.

Źródło: podroze.onet.pl

Leszno: co warto zobaczyć w tym barokowym mieście

30.06.2020 16:42

Leszno to największe miasto leżące na trasie pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem. Dzięki długiej i bogatej historii odwiedzający je mogą zobaczyć wiele ciekawych miejsc i zabytków. Leszno w ten sposób udowadnia, że warte odwiedzenia są nie tylko największe miasta, ale też te nieco mniejsze i bardziej kameralne. Oto co warto zobaczyć w Lesznie.

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami