Wiocha
Wiadomości z tagiem Wrocław  RSS
Pytanie za milion w "Milionerach". Znasz odpowiedź?

03.12.2020 12:41

Już po raz kolejny w “Milionerach” padło pytanie, o którym marzy każdy gracz – pytanie za milion. Tym razem udało się je usłyszeć Mikołajowi Masłowskiemu z Wrocławia. Niestety nie udało się na nie odpowiedzieć. Jak brzmiało to najważniejsze pytanie?

Źródło: podroze.onet.pl

Covid skończył beztroskie podróże

27.11.2020 9:00

Trudno zastąpić podróże zagraniczne turystyką krajową. Zwiedzanie Wrocławia nie zastąpi wymarzonego wyjazdu do Rzymu, Japonii czy na Bali. Problem w tym, że kiedy już świat wróci do normalności, może się okazać, że czeka na nas znacznie mniej miejsc niż dotychczas.

Źródło: www.rp.pl

Zoo we Wrocławiu: pierwsze wideo narodzin myszojelenia na świecie

26.11.2020 16:41

We wrocławskim zoo przyszedł na świat kanczyl filipiński, jeden z gatunków myszojeleni, a pracownikom udało się nagrać jego narodziny. To bardzo ważne wydarzenie, bo narodzin tego rzadkiego zwierzęcia jeszcze nikt nie uwiecznił. Teraz z kolei wszyscy trzymają kciuki, aby maluch okazał się chłopcem, bo wśród 12 osobników w Europie jest tylko jeden samiec!

Źródło: podroze.onet.pl

Połączenie autokarowe Wrocław - Rzym

25.11.2020 16:43

Zapraszamy do rezerwowania biletów autokarowych na linii Wrocław - Rzym. Cena biletu w jedną stronę już od 199 zł., natomiast w dwie strony od 398 zł Jeśli Cię zainteresuje nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy. Oferujemy również inne połączenia autokarowe międzynarodowe oraz krajowe.

Źródło: wycieczki-urlop.hiperogloszenia.pl

Agroturystyka Inowrocław Cwał

24.11.2020 16:44

Wypoczynek na świeżym powietrzu to prawdziwy relaks dla ciała i duszy. Zapraszamy do odwiedzenia gospodarstwa agroturystycznego Cwał w Jaksicach k. Inoworocławia. Proponujemy komfortowe noclegi w naszym malowniczym hotelu oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych: -ognisko, -trampoliny, -poznawanie zwierząt, -spacery, -smakowanie swojskich wyrobów, -grillowanie, -łowienie ryb. Oddaj się naturze! Niskie ceny dla każdego klienta.

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Na wrocławskim lotnisku jeszcze nie było takiego punktu! Będą mogli korzystać z niego nie tylko podróżni

23.11.2020 7:51

Na terenie wrocławskiego lotniska startuje punkt do testów na COVID-19. Już od poniedziałku 23 listopada w Porcie Lotniczym Wrocław można

Źródło: zetolot.pl

Plaga szczurów we Wrocławiu. "One są wszędzie"

20.11.2020 12:41

Szczury we Wrocławiu to problem, z który mieszkańcy tego miasta zmagają się już od wielu lat. Ich plagi można spotkać na Starym Mieście, Przedmieściu Oławskim, Nadodrzu, Gaju czy Grabiszynie. Dlaczego walka z gryzoniami trwa tak długo i kto jest za to odpowiedzialny?

Źródło: podroze.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami